nasiona marihuany

pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:

kojot

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2005
Postów
110
Buchów
0
Witam, chciałbym zrobić boxa w piwnicy i o to pytanie?
CZy jak zrobię 2 ścianki w narożniku z osb a 2 bd ściany, nie będzie problemów? wilgoć, grzyby ,czy cos podobnego? czy lepiej zrobi pełnego?
 

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
To już zależy od warunków w piwnicy, jak masz wilgotno w piwnicy i dorzucisz krzaki to pewnie będzie grzyb/pleśń. Najważniejsze abyś zadbał o dobrą cyrkulację powietrza. Uważam że łatwiej będzie to zrobić w zamkniętym boxie.
 

kojot

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2005
Postów
110
Buchów
0
zeby nie zakladać nowego wątka, jak jest z pradem w kamienicy 8os, zauważą coś przy zużyciu lampy 400wat??
 

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
Ze spokojem.. 400W to mało, pozdro z fartem
 

kojot

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2005
Postów
110
Buchów
0
Ze spokojem.. 400W to mało, pozdro z fartem
oczywiście mowie o wspólnym liczniku w piwnicy, nie wlasny z domu...nie wiem jak to jest, czy społdzielnia ma jakiś licznik, czy idzie to jakos bokiem ? i jeszcze jedno, jak z zapachem i dziwekami?wiadomo filtry bd uszczelnione, moze sie wydostawac poza moja piwnice ?
 

kojot

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2005
Postów
110
Buchów
0
1,2mx1,2mx1.80m wysokosci?400w bd git ? czy lepiej 600?pzdr
 

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
To trochę przypał chyba jak wspólny licznik.. a spisz sobie stan licznika na dzisiejszy dzień i zobacz za tydzień. Im większe zużycie ogólne tym mniejszy przypał. Bo jak jest powiedzmy 4kWh na tydzień zużycia a ty wejdziesz z lampą która wciągnie te 4kWh w 10godzin to będzie podejrzane.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Jeżeli zamierzasz uprawiać w piwnicy kamienicy i nie płacić za prąd to powodzenia. Przypał murowany. Podstawa BHP to płacić za prąd.
Nie chcę Ci źle życzyć, ale dźwięki, kable, wycieczki do piwnicy z wodą. A co zrobisz jak będzie awaria prądu i zacznie je**ć na całej klatce? W domu to i drzwi szczelniejsze i w ogóle.
 

kojot

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2005
Postów
110
Buchów
0
dlatego o to pytam, wiec prąd pójdzie z chaty, nie ma problemu, chodzi o hałas, czy taki wentylatorek (postaram kupić się jak najcichszy) i jeden mieszający może być słychać? piwnice są w miarę duże i z dala od siebie...zapach myślę ze ogarnę....jeszcze tylko pytanie do 400w lepiej 1x1 czy 1,2x1,2m , albo 1.2m i 600w ?bo w 1m2 zmieszcze 9 a w 1,2m 11, dobrze kminie ? sorr za głupie pytania, juz sie swoje obczytałem ale wole jeszcze uslyszeć od ludzi z praktyki ;)
 

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
Przy 400W HPS ja bym się trzymał przy metrze kwadratowym, jeśli chodzi o wentylację to dobrze by mieć jakiś regulowany wtedy skręcasz go na połowę mocy i sobie powoli wyciąga, jak za głośno to zawsze można tłumiki zastosować
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Piwnice już przerabiałem i jest problem z wilgotnością, chyba że pojedziesz z automatami 20/4 to da radę drzwi musisz wygłuszyć bo wentylatory hałasują
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół