nasiona marihuany

Pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
W sumie pierwszy raz słyszę o jakimś możliwym uczuleniu na hasz, choć tej teorii nie można wykluczyć :p. Słyszałem też że takie wypadki się poprostu zdarzją u niekórych, nawet bardziej zaawansowanych, ale zawsze przchodziło. Naprawdę trudno mi sie doszukac przycyzny jeśli wykluczyć aspekt psychologiczny, choć to też napewno miało swój wpływ, mogłeś załapać nadmiernego shiza że cos jejst nie tak (bo może było, ale nie było to takie straszne jak ci się wydawało :>), w tedy wyzwala się adrenalina i mocne bicie serca to cos normalnego :p (uczucie że aż może zaraz pęknąć, widać tętnice na szyji itp).
Adrian, wydaje mi się, że czymś sie zeshizowałeś. Osoby chore na serce nie dla tego nie moga palić bo w trakcie palenia za mocno serducho im kołata (tak jak u ciebie) tylko że podwyższone ciśnienie krwi jest szkodliwe samo w sobie i je nadwyręrza.

Jeśli chesz mieć pewność idź do lekaża i zapytaj czy przy twoim stanie zdrowotnym możesz palić marichuianę czy haszysz. Tak, poprostu zapytaj. Reakcja moze być nietypowa :p, ale jako obywatel RP masz prawo wiedzieć co jest dla ciebie szkodliwe a co nie. Nie złamiesz prawa. Jak chesz mozesz zapytac też o kokaine, amfe czy opiaty ;].

BTW ja mam astmę (czyli również alergię), oraz hipogammaglobuliniemie :p (defekt układu immunologicznego) i mogę palić bez konsekwencji. Tak wiec THC nie jest takie zabójcze :>.
 
A

Adrian

Guest
Z tą shizą coś może być faktycznie...jak patrzyłem na klatkę piersiową to normalnie widziałem, jak mi koszulka cała podskakiwała;] Ale jak przylozylem kolegi reke to tylko popatrzyl i kazal usiasc a on sam dalej normalnie sobie siedzial ;].oczywiscie nie pytal sie nikt potem jak sie czuje itp.wiec moze to faktycznie jakas "paniczna shizka amatora";] Okazja do sprawdzenia mysle, ze sie nadarzy jeszcze.jesli bedzie sie to powtarzac wtedy sie zaczne przejmowac (choc to co wtedy czulem nie bylo zbyt mile,1000 mysli na godzine co sie ze mna stanie itp. dlatego narazie czuje lekko obawe,choc po tym incydencie bylo juz tylko lepiej ;)) Pozdr.
 

Jamal

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
51
Buchów
0
ja ostatnim razem jak sie zjaralem zalapalem faze ze goni mnie policja (bylem z bratem) tez ujarany byl. i zaczelismy biec i tak biegne biegne biegne az wkoncu przebielismy jakies 1,5k na pelnym biegu i nagle sie menie braciak pyta "ej czemu biegniemy" ja mu na to ze nas policja goni a on "przeciesz to byla taksowka" i potym biegu prez 30 minut za***iscie mi napieprzalo serducho tak szybko ze to glowa mala zrobilo mi sie slabo usiadlem poczekalem i bylo spoko pamietajcie SPOKOJ TO PODSTAWA :geek:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Adrian napisał:
:"Dzień dobry, chyba mam uczulenie na hasz, bo mi serce wali jak zapalę.Oto moje dane..." :]
...............he he he :pr: :p:
 
R

raas

Guest
Miałem cos podebnego. Pewnego wieczoru postanowilem zajarac se w pokoju, załonczylem film na dvd ale w pewnym momencie poczułem ze cos jest nietak, serce walilo jak opentane, myslalem ze zaraz umre. Było mi strasznie niedobrze, polorzylem sie do luzka po jakiejsc 1h przeszlo. Wiem ze to była tylko "lekka" shiza. Nastepnego ranka obudzilem sie ze swietnym samopoczuciem, jednak wczorajsza shiza niedawala mi spokoju, pojechalem do lekaza, badania serca itp niczego niewykazały. :cheers:
Lepiej idz do lekaza i sprawdz czy wszystko jest ok, tak na wszelki wypadek, ale wydaje mi sie ze to tylko shiza. :thumright:

Sorki za ortografie ale sie spieszyłem i nie miałem czasu sprawdzic.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół