nasiona marihuany

pytanko dla "Irlandczyka" :)

Wyszukiwarka Forumowa:

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
Czy w Irlandii ganja jest legalna? Jakie jest prawo odnośnie mj w Irlandii? Jade tam do pracy i nie wiem czego się spodziewać. Jeśli nie jest legalna to jaka jest granica "bulu":) hehe Prosze bardzo o jakieś wyjasnienie bądz odpowiedni link:) thx
 
L

lukabrasi

Guest
Z trgo co się dowiedziałem na interii(pokój Irlandia) to ludziska mówią żę nie jest legalna. To wszystko co wiedzą na ten temat ... :pl:
 
H

haszyszekk

Guest
Dzieś chyba czytałem o Polaku z irlandii... nie jest tam niestety ziolko na legalu i sie musza z nim gnieździć jak my w polsce...
kater, nie możesz znaleźć pracy np. w Holandii :) pzdr
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
nie jest ale prawie jak by byla ;) w samym dublinie masz bodajze z 5 growshopow sa legalne! zakupujesz wsystko czego dusza zapragnie ;) od nasione przez ziemie,nawozy,lampy mnooostwo przydatnych rzeczy :thumright: a dla chetnych wyroby z konopii co powiecie na temat garniutru czy kapci az milo

[ Dodano: 2006-05-22, 22:34 ]
nakryja cie oddzialy gardy masz wytlumaczenie ze wszystko zakupiles lagalnie tylko ze cale zasoby w plecy dlatego hwdg :pr:
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
no maja ale pytales o irandie :pl:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
w samym dublinie masz bodajze z 5 growshopow sa legalne!

przecież growshop to bardziej specjalistyczny sklep ogrodniczy, nie sprzedają nic nadzwyczajnego, żadna rewelacja, że to legal.
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
uzyskales odpowiedz nie satysfakcjonuje cie trudno,ale po co od razu sie trzepiac ...
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
Jo ale to ja pytałem :) jade do irlandii i nie wiem czy tam moge palić czy nie. Kolega powiedział mi, a raczej odradził mi wzięcia z sobą chociaż grama, bo nie ma problemu z tam kupnem, i niepotrzebne ryzyko na lotnisku. Ale dalej w końcu nie wiem jak to jest, czy PALENIE i posiadanie np. grama jest legalne i nic mi nie mogą zrobić nawet jak mnie złapią milicaje:) czy ktoś z was wogóle był w irlandii? Jeszcze nie wiem do jakiej Irlandii jade czy do tej pn czy Irlandzkiej:) Kolega mówił że będziemy zarabiać w funtach więc niby ta północna, to dobrze? PS. sorki za nieskładnie ale mam 39st gorączki i przeprzeziębienie, siedzi u mnie dziewczyna na 4-5 dni bo mama wyjechała sobie za granice na wycieczke co często czyni i jestem do tego spalony więc sorki za się ciut rozpisanie:) kto mi odpowie ale tak dokładnie żebym wreszcie wiedział dokładnie co i jak z mj w tam a napewno nieomieszkam zaznaczyć pomógł:) papa i szczęścia w życiu ludziczki:):D
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
nie mam pojecia jak jest na polnocy
na poludniu nie jest legalna,kara pewnie odpowiednia do ilosci w jaka jestes wyposazony(mozesz wpasc z batem albo i z kilem roznica ewidentna) ryzyko...nieodzowna czesc,jest zawsze a jezeli chodzi o zaopatrzenie to wyglada cieniutkooo wszedzie tylko beznadziejne grudy uncja ok.100-120e trawka ciezki temat albo wezmiesz wszystko w swoje rece albo moze natrafisz na dila 50e za 3 lufki
twoj wybor
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
No załóżmy że mi pomogłaś, ale raczej niewierze aby 3 lufy tam kosztowały 50euro:) lubisz chyba koloryzować czasem:) no nic, dzięki. Jak coś ktoś się jeszcze dowie to dajcie znać. thx!
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
pisze jak jest tutaj,pojedziesz sam sprawdzisz moze w ponocy jest lepiej rozwinieta branza kto wie

[ Dodano: 2006-05-24, 22:45 ]
a odnosnie koloryzacji mozesz mi cos wskalzac??
 
L

luna007

Guest
W Polnocnej czesci czyli tej nalezacej do UK,trawa teoretycznie legalna nie jest ale przypalu "jesli nie jestes dilem" to Ci nie zrobia.Pol uncji,tyle mozesz miec przy sobie max.
Trudnosci ze zdobyciem nie ma.Ludzie pala sobie jakies lolki w parku itp raczej lajt.Ogolnie koncepcja jest taka ze palic dla siebie mozesz ale jak to sprzedajesz i zaczynasz robic na tym korzysci to juz lamiesz prawo.
10Ł - U dobrego czlowieka to jakies 2g, u typka z ulica to jakies 1.5/1.7 zalezy ile zdazy przyciac.Growshopy zgodze sie z kims tam ze to normalka , na kazdym rogu.
Ceny hurtowe :
Pol uncji kostki - 25Ł
Uncja Kostki -45Ł / za to 10 uncji -120Ł
Pol uncji $ - 70Ł
Uncja $ -120
Przypominam ze Uncja - 22 g
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
jednak jade do południowej, tej Irlandzkiej do stolicy czyli będę mieszkał w Dublinie. No to jak są grow shopy to cool
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Kijowo wychodzi po obliczeniach to w Polsce o wiele taniej dostaniesz... 315 zł za 22g to dużo... ja miałem 20g tabliczke za 200 zł... faza 5 godzin i 1 godzina żygania(ale tylko raz) max faza piękny dym POLISH STUFF IS THE BEST kto się ze mną zgodzi?? Polska jak to Chris Pontius kiedyś powiedział "To meksyk europy" zgodzę się z nim Polska to jeden z największych exporterów(czy tam importerów) palenia i nie tylko.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół