nasiona marihuany

Quaker - Out2020 - FAST, AUTO, SEZON

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
[MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] , odezwę się za jakiś czas :) muszę jeszcze ogarnąć temat do końca. Zostały mi cztery późne sezonówki, które jeszcze potrzebują czasu, także FR jeszcze nie zamykam.

A nowe F1 chętnie wypróbuję w przyszłym sezonie. Miejscówka na Bunkrze była testowa w tym roku i jest 100% bezpieczna, zatem na wiosne wlatuje więcej dołków i dodatkowe na miejscówce obok, tylko muszę się tam jakoś dostać (sekatory i piły muszą iść w ruch :)

Odwiedzała mnie na spocie sarenka ćpunka, podebrała trochę z jednego Ruska i jednego Big Buda podkopała i usechł...

Jeszcze raz dzięki za zaufanie ! Jesteśmy w kontakcie !
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Wrzucam zdjęcie tego, co spakowane. Zostają jeszcze 4 sezonówki, ale w połowie listopada idą pod kosę (przed pierwszymi mrozami).



Na fotce ponad 2 klocki.

Dziś się relaksuję z Ruskami od Pana Pestki:





Wynik z tych czterech podam za jakiś czas. O ile nie spleśnieją :)
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Hehehe jestem w trakcie :) jeszcze tylko 4 krzaczki i mogę kończyć. Jeszcze 2 tyg do ścinki ale dzięki TSO, w przyszłym sezonie będzie więcej. W tym było badanie miejscówki :) jest bezpieczna
 
U

Usunięty 59382

Guest
Hehehe jestem w trakcie :) jeszcze tylko 4 krzaczki i mogę kończyć. Jeszcze 2 tyg do ścinki ale dzięki TSO, w przyszłym sezonie będzie więcej. W tym było badanie miejscówki :) jest bezpieczna

Ja prdl masakra ale dobrze bo zioła będzie :) ja też co rok powiększam i testuje nowe miejsca :) no pamiętaj że do każdego sezonu podchodź jak do nowego rozdziału! Co było minęło i każdy rok jest inny...
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Cześć
Należałoby w końcu podsumować sezon. Niestety sezonówki, które zostały na koniec wpie****iła pleśń i udało się odratować tylko 47g (po suszeniu).

Tegoroczny outdoor kończę z wynikiem 2 225g suchego. Przed rozpoczęciem liczyłem na 3kg, no ale rok był, jaki był.

Wnioski wyciągnięte, plany na przyszły rok już w głowie są. Jesień zaczęła się na całego, trzeba pakować graty i przekopywać miejscówkę i przygotowywać się do sezonu 2021.

Chciałem również podziękować wszystkim za postawione buchy oraz podziękować za zaufanie i wzięcie mnie do udziału w Open Seed. Nie wszystko wyszło perfekcyjnie, ale outdoor taki jest. Raz zającze, raz sarenka lub nornica. Kilka roślinek po prostu miało pecha.

Dziękuję jeszcze raz organizatorom open seeda tj.:

[MENTION=45323]Indorshop.pl[/MENTION] za pestki Hemp Brothers

[MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] za fasty Pan Pestka Crew

[MENTION=88323]Gnomesgarden.ie[/MENTION] za pestki Gnomes Garden (niestety tylko jedna przeżyła, ale bardzo smaczna wyszła). Jeszcze są regularne, które pójdą do namiotu.

Trzymajcie się, z fartem i do zobaczenia gdzieś tam na forum #.com

Wrócę silniejszy :)
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Hej, jeśli pisałeś że coś masz od Pana Pestki, to była ich produkcja czy po prostu od nich ze sklepu? Bo na przykład tutaj
Skunk Pan Pestka - 73g
Zkittlez Pan Pestka - 97g z dwóch krzaków
Critical 2.0 PP - 55g

Jeśli wpiszę u nich na sklepie Skunk Auto, to jest bardzo dużo pestek spełniających kryteria, to samo ze zkittlez, z criticalem jest mniej propozycji, ale w dalszym ciągu wolę o to dopytać przed zakupem niż po :)
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
critical kush, bruce banner x white russian, shiskaberry punch mają bardzo dobry plon
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Hej, to były pestki spod logo Pana Pestki :)
 

ZielonaMangusta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2021
Postów
48
Buchów
10
Hej @Quaker!
Czy moglbys napisac jak subiektywnie oceniasz moc kazdego z tych sortow w skali 1-10? Bo chyba tylko tego w Twojej FR mi brakowalo, a czytalam od wczoraj i mimo strat na plesni (co zrozumiale), to dosc ladnie Ci to wyszlo, szczegolnie te Ruski i BB.
BTW co stosowales na plesn?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Cześć @ZielonaMangusta ,

Mocowo:

Rusek - 8/10 Działa mocno na ciało
Big Bud - 6,5/10 Działa bardziej rozweselająco
Blue Caramel - 9/10 (ale tutaj zdania są podzielone). Mnie i kumpla rozłożyło. Mocno działa na głowę i ciało. Kolejny kolega stwierdził, że palił mocniejsze.
OG Kush - 7,5/10 - podobnie do blue caramela ale w mniejszym stopniu (ciało i głowa)
AK47 - 4/10 - Fajne palenie na poprawę humoru
Mazar - 7/10 - Całkiem przyjemne, fajnie wchodzi na ciało i lekko szumi w głowie
Zkittlez - 6,5/10 - spodziewałem się mocniejszego palenia. Smak i zapach bardzo fajny.
Critical 2.0 - 7/10 - Critical, jak critical. Fajne działanie, działa głównie na głowę, ale w późniejszej fazie wchodzi na ciało.

To tak z grubsza, to, co przyszło mi do głowy :) Mam nadzieję, że pomogłem odrobinkę.
 

ZielonaMangusta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2021
Postów
48
Buchów
10
To tak z grubsza, to, co przyszło mi do głowy :) Mam nadzieję, że pomogłem odrobinkę.
Pomogles kolego, pomogles, i to bardzo! :hip:
Piekne dzieki za to podsumowanko :tiphat: Teraz moge podjac lepsza decyzje dot. wyboru odmian od @panpestka.pl - swoja droga czy wy zlecacie badania na zawartosc THC (watpie) czy tak z czapy piszecie na stronkach te wartosci mniej wiecej zeby sie z moca zgadzalo?

Jeszcze bylo pytanie o srodki na plesn jakie stosowales, ale zapewne przeoczyles, bo byles skupiony na wypisywaniu mi tych ocen :)
Jakbym mogla, to bym postawila bucha, ale jeszcze nie moge ?‍♀️ ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Na pleśń typowo Topsin M 500 SC na zmianę z wyciągiem z grapefruita. Dość wcześnie zaczynam pryskać zapogiewawczo, ale jak widać po relacji. Jak nie sprzyjają warunki, to pleśń i tak wejdzie. W zeszłym roku boby mogłem wykręcać jak szmaty. Tak były nawodnione...

Pozdro.
 
U

Usunięty 54233

Guest
Gratulacje! Mi tyle jarania starczyłoby na ponad 10 lat ^^ zazdro :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół