nasiona marihuany

Quo vadis polsko...polityka na forum haszysz - otwarte forum opinii i idei, które mogą zmienić ten kraj

Wyszukiwarka Forumowa:

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Prawo glosu powinni miec tylko ludzie z IQ powyzej 120, a nie glos byle ciecia spod nocnego jest tak samo wazny jak moj - w ch*j poronione.

Musiałoby być Was dwóch mniej więcej żebyś mógł głosowac :crazy:.
 
D

delete

Guest
Mam 142 i mam na to glejt z poradni psychologicznej z czerwona pieczatka i podpisem 3 panow profesorow :)
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Mam 142 i mam na to glejt z poradni psychologicznej z czerwona pieczatka i podpisem 3 panow profesorow :)

Patrzaj,a mnie w takiej poradni zupełnie inne papiery dali <joint>
 

Wickd

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
47
Buchów
0
Prawo glosu powinni miec tylko ludzie z IQ powyzej 120, a nie glos byle ciecia spod nocnego jest tak samo wazny jak moj - w ch*j poronione.

Jedno z bardziej idiotycznych zdań jakie czytałem. Chyba wolałbym głos tego "ciecia spod nocnego"
 

SENSIMAJSTER

: )
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2011
Postów
575
Buchów
0
Patrzaj,a mnie w takiej poradni zupełnie inne papiery dali <joint>

Jak ci dali na dysleksję, to musisz mieć normę conajmniej (IQ miedzy 85-115) lub więcej, upośledzonym papierów na dysleksję nie dają...także kwallifikujesz się :D
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Kocie swietnie powiedziane(...)im glupsi tym mniej zaradni ludzie,tym wiecej maja dzieci... spot on
 

SENSIMAJSTER

: )
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2011
Postów
575
Buchów
0
Demokracja to po ch**u system, bo wybieraja masy, a masy sa glupie, a im glupsi i mniej zaradni ludzie, tym wiecej maja dzieci, przyszlych wyborcow, tak ze chu*nia bedzie coraz wieksza.
Prawo glosu powinni miec tylko ludzie z IQ powyzej 120, a nie glos byle ciecia spod nocnego jest tak samo wazny jak moj - w ch*j poronione.

Niestety, ale to prawda, demokracja w Polsce przynajmniej na razie objawia sie poprzez głosy niecałych 50 % uprawnionych! pozostali mają to w dupie. Jakby obniżyli wiek głosowania tak jak proponował Palikot, to możnaby sądzić, że więcej ludzi zagłosuje ze strachu, że młodzież wybierze populizm i będzie łasa na obiecanki cacanki a w efekcie wzrośnie frekwencja.
Tutaj jednak dochodzi to o czym pisałem w wielu postach - zarówno nauczyciele boją się rozmawiać o polityce i politykach na lekcjach, brak jest dyskusji swiatopoglądowych, debat szkolnych i międzyszkolnych. Jak młodzież ma być świadoma, że jest obywatelem i głosowanie to przywilej oraz obowiązek zarazem... Tematy na historii to co etap edukacujny - powtórka ze starych wojenek, podczas gdy na realne czasy i problemy brakuje zazwyczaj czasu. A na przykład program wosu? Wszystko to się razem miesza i w efekcie ogłupią się młodzież niepotrzebnymi treściami, nie uczy się młodzieży rozwijać własnych zainteresowań. Nie rozmawia się o samorealizacji, sensie życia. Po ch*j, jak nauczycielom jest lepiej tak jak jest, czyli: 18x45 min = etat, (niecałe 12 h zegarowych tygodniowo), posciemniać coś, pojechać na imprezę integracyjną, wycieczkę z uczniami, ewentualnie na 3 dniowe rekolekcje iść i się opie****ać. Wogóle - kalendarz imprez szkolnych najlepiej podporządkować biblii i katechizmowi, po czym przygotowywać się do nich całymi miesiącami. Wychowujemy społeczeństwo roszczeniowe, żądające wszystkiego za darmo, bez motywacji do samokształcenia, nie ceniące pracy jako wartości, dlatego nie dziwcie się, że potem mamy taki rynek jaki mamy i stawki takie jakie mamy. Wiele razy spotkałem się z postawą typu: skończyłem/ skończyłam studia = skonczylem / skończyłam edukację. Kto się nie rozwija, ten sie cofa, bo człowiek uczy się całe życie, tylko polski system edukacji tą przyjemność i motywację do zdobywania wiedzy zabija...

---------- Post Zaktualizowany 18:37 ---------- Data pierwszego postu 18:25 ----------

Kocie swietnie powiedziane(...)im glupsi tym mniej zaradni ludzie,tym wiecej maja dzieci... spot on

Ależ to też niestety smutna rzeczywistość. Kto normalny, przy przeciętnych dochodach decyduje się na plodzenie dzieci na potęgę. PO CO? Przecież ani nie starczy czasu ani pieniędzy, żeby zapewnić wszystkim godziwe warunki życia, poświecić im czasu i uwagi, to bedą biedne i samotne dzieci w sumie...Chyba, że motywacją są tutaj zasiłki, znałem jedną taką piękną 44 latkę upośledzoną, co miała 12 (sic!) dzieci, wszystkie na garnuszku państwa (MOPSY, PCPR, ośrodki wychowawcze - z naszych wspólnych podatków). I to nie jest odoosobniony przypadek. Ale jak się to nawet spokojnie tłumaczy, dlaczego np. warto prowadzić kontrolę urodzeń, dlaczego zawczasu lepiej sterylizować patologię, np. matkę, która rokrocznie rodzi kolejne upośledzone dziecko, bo jest wiecznie na***ana a ojcem jest ktoś z imprezy na melinie, to od razu podniosą się głosy oburzonych katoli, że eugenika, że jezus by tak nie chciał, bo w końcu jego stara, pochodzi z Polski, z Częstochowy, a to królowa Polski jest, a na to wszystko paczy panbuk z nieba i za karę nas wszystkich wyśle do piekła. :D
 
D

delete

Guest
Dokladnie. Posiadanie dzieci powinno byc odgornie regulowane - pokaz ze mozesz zapewnic byt i godziwe zycie dziecku i wtedy je rob, a nie sie mnozy patologia na potege i wyrasta z tych bekartow kolejna jeszcze liczniejsza patologia. Sterylizowac przymusowo te odpady spoleczne, a najlepiej usypiac i do piachu.
 

Mammacha Gandy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2013
Postów
556
Buchów
0
Dokladnie. Posiadanie dzieci powinno byc odgornie regulowane - pokaz ze mozesz zapewnic byt i godziwe zycie dziecku i wtedy je rob, a nie sie mnozy patologia na potege i wyrasta z tych bekartow kolejna jeszcze liczniejsza patologia. Sterylizowac przymusowo te odpady spoleczne, a najlepiej usypiac i do piachu.

Kiedyś się zastanawiałem nad sensem eugeniki i z patola jest jak ze szczurami. Nie da się wytępić. Ludzki charakter jest tak że zawsze się ktoś znajdzie, choćby dzieciak z dobrego domu który zmieni poglądy bo coś się wydarzy.

Pozdrawiam
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Byla juz propozycja w uk zeby zule sie sterylizowali za kase 1000f do lapy ku**s do sloika albo podciete jajowody,1000f i tak wroci do obiegu bo wydadza na alkochol ale wpadki juz nie bedzie,szkoda ze jeszcze nie weszlo to w zycie
..
 

SENSIMAJSTER

: )
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2011
Postów
575
Buchów
0
Patrzę na tą dyskusję o aborcji letalnych płodów, która miała miejsce już 7 lat temu na tym forum i myślę sobie - miałem rację zarówno, co do wpływu kościoła na ten temat (aborcja, rola kobiet), jak i wieszczyłem jego upadek...

I co? Okazało się, że kościół przechodzi kolejny wstrząs po tym, jak okazało się, że modlitwa nie zwalcza wirusa a Dziwisz był uwikłany w międzynarodowe krycie pedofilów...

Wnioski nasuwają sie same? ;)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Wnioski nasuwają sie same? ;)

Wróżką jesteś ?

btw: https://tech.wp.pl/prehistoryczni-l...polowaly-na-gruba-zwierzyne-6572503653292928a

wp napisał:
Prehistoryczni łowcy nie byli tylko mężczyznami. Kobiety także polowały na grubą zwierzynę
Powszechnie uważa się, że wśród naszych przodków istniał jasny podział: mężczyźni byli łowcami, a kobiety zbieraczkami. Jednak odkrycie liczących 9 tys. lat szczątków kobiety, pochowanej z bronią i innymi łowieckimi narzędziami, podważa tę wizję – donosi portal CNN.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół