nasiona marihuany

"Stymulacja wzrostu i kwitnienia.Hydroponika"

Wyszukiwarka Forumowa:

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
.::ARKAN::., czyli powiadasz, że turbo mega super hiper Śmierdziel z allegro działa ;D
Co do "Spraya" to mój zraszacz też ładną mgiełkę robi. A i tak na liściach robią się krople które spływają jak po kaczce (pozdro dla El Presidente!).
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
na to wygląda, że zmielona kupa wielu zwierząt z wymieszanymi wymiocinami ludzkimi po niezłej bibie lekko przyprawiane kac kupą.. działa :).

A przynajmniej zauważyłem różnice w wyglądzie roślin. Nie spodziewam się, że będę miał kilogramowe topy ale skoro mogą nieco podnieść plon to czemu nie zawsze to "5gr" więcej :).

Nie pryskałeś wcześniej jakimś nabłyszczaczem swojej planty? może dlatego woda się kropelkuje i spływa, spróbuj przetrzeć wilgotną gąbeczką listki i po przeschnięciu spróbować jeszcze raz.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Niczym nie pryskałem poza wodą. U mnie w boxie zawsze liście są takie matowe i mają jakby mini włoski i nie chcą się jednolicie pokryć wodą/Shito Dopalaczem.
 
H

haszyszekk

Guest
.::ARKAN::. napisał:
zmielona kupa wielu zwierząt z wymieszanymi wymiocinami ludzkimi po niezłej bibie lekko przyprawiane kac kupą
Nie pisz takich rzeczy bo ktoś jeszcze postanowi zaoszczędzić i zrobić nawóz samemu :pr: pzdr
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
solarr napisał:
którego składniki wkrótce bedziesz palił.
Tak więc K2 może okazać się Turbo Halucynogenną Indyją o posmaku żygów z drobną nutką słodkiego gówna.
Określają to 2 wyrazy: GOOD SHIT !!!
 

tomek1300

Member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
20
Buchów
0
do wtajemniczonych mam pytanie:) co myslicie o stymulatorze wzrostu ASAHI SL mozna go kupić w wiekszej hurtowni kosztuje 42 zł za 500 ml. 1 ml na litr wody. a moze ktoś z was to juz uzywał ? jak czesto pryska sie rośline takimi stymulatorami ? z góry dziekuje za odpowiedz
 
C

canabuz

Guest
nie wiecie co jest z ta aukcja z allegro? chcialem zakupic na probe ten smierdzacy stymulator, ale aukcja jest niby zakonczona i koles mi nie odpowiada na pytania. myslalem ze on to sprzedaje w sposob ciagly...
 

tomek1300

Member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
20
Buchów
0
niewiem nic o allegro ale wydaje mi sie że to ściema,,, dalej powtazam moje pytanie ... co sądzicie o stymulatorze wzrostu ASAHI SL? uzywał to ktoś? jak często mozna uzywac taki stymulator w uprawie konopi?
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Męczcie typa na majl: 123szklarnia@wp.pl to powinien wystawić. Ogólnie koleś to z pracy niby w holandzi bierze. Z tego co mi majlował to na następny rzut miał brać nazwe i skład.
 

tomek1300

Member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
20
Buchów
0
http://www.asahi.pl/ na tej stronie jest wszystko o preparacie asahi sl

[ Dodano: 2006-06-27, 13:34 ]
wracajac do mojego środka. wczoraj spryskałem nim na próbe kilka roslin w steżeniu 1 mil na 0,5l czyli dwa razy wiecej niz zaleca producent i.... cos niezwykłego wszystkie spryskane rośliny dostały niezwykłego kopa:) nawet dynie które wczoraj miały liscie leżące na ziemi dziś maja je nad ziemią!!! liscie stoja , roslina w ciagu 24godz strasznie pobudzona, to samo stało sie z kapusta , mam porównanie do innych roslin, ciekawe co bedzie za tydzień:)

[ Dodano: 2006-06-29, 11:41 ]
http://www.asahi.pl/asahi.html#as1 wiec jestem juz po pierwszych testach tego preparatu i powiem szczerze ze wyniki mnie bardzo zadowalają!!!! widze znaczna róznice juz po 5 dniach. zaletą tego preparatu jest to ze uodparnia on rosline na stres co w praktyce oznacza ze przycinajac liście nie hamujemy wzrostu:) wkrótce zamieszcze zdjecie to ocenicie sami
 
A

asdasd

Guest
ARKAN i jak będą zdjecia do porównania działania owego śmierdziela?
 
C

canabuz

Guest
ja spryskalem tym ciemnym gownem pierwszy raz tydzien temu wszystkie rosliny, drugi raz dzisiaj, i nawet moja dziewczyna stwierdzila ze szybko urosly takie czerwone kwiatki, a nie wiedziala jeszcze ze uzylem tego preparatu - wiec wydaje sie ze to dziala. jak z hempem zadziala, jeszcze nie wiem, wzrostu na weg raczej nie przyspieszylo moim NL, ale EG wlasnie w tym tygodniu po pierwszym oprysku wyrosly sliczne zenskie kwiaty, bardzo mozliwe ze preparat im pomogl, bo doslownie budze sie rano i "wooow jak duzo tych topkow przez noc sie zrobilo :D"
 
A

asdasd

Guest
canabuz, a jaki roztwór tego robicie żeby opryskać? na ile taka tasia shitodopalacza starcza?

właśnie odebrałem paczke... przyglądam się temu i mam wrażenie że to jest cukier za barwiony

poprawka, to jest cukier sprawdzone organoleptycznie - na 80% to jest cukier
ktoś chce sprawdzić? do szklanki nalać zimnej wody - czym chłodniejsza tym lepiej (cukier się słabiej rozpuszcza w zimnej wodzie). Załadować delikatnie zawartość paczki do szklanki, po chwili zlejcie wode a osad delikatnie przlejcie na jedną strone szklanki, na dnie powinny jeszcze leżeć kryształki cukru - teraz tylko 2,3 kryształki na język na początku będzie smakować paskudnie, ale po rozgryzieniu już jest słodkie.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
będzie problem bo mi zdjęcia gdzieś wyparowały :pl: (już wiem gdzie są.. nagrałem na CD i go ze sobą nie wziąłem...eh.)
mam tylko foto topow z 2 roslin juz wysuszonych.. w dodatku z tel. ale zapodam :).




Może to coś Wam przybliży na zielono zakreślony top to pryskana roślina na czerwono bez pryskania. Ta sama odmiana , te same pestki, te same warunki.
Są to Topy główne odrazu widać różnice :).

Co do cukru nie jestem pewien ale nie chcę walnąć tutaj jakiejś głupoty, kiedyś o ile pamiętam znajomy używał czegoś podobnego, śmierdziela i również był z takimi kryształkami/cukrem z tym, że jego było nieco bledsze :).
Być może środek ten potrzebuje cukru zupełnie jak drożdże w winie :D.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół