nasiona marihuany

"Stymulacja wzrostu i kwitnienia.Hydroponika"

Wyszukiwarka Forumowa:

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
jak dla mnie róznica jest wielka :thumright:
tylko teraz zdaj relacje jak smakuje takie pryskane ziułko do niepryskanego. oby nie smakowało tak jak pachnie to gówno :/
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
10 dni przed zbiorami roślina nie była już pryskana, jedynie czystą wodą.
Różnica w mocy, żadna, w smaku też takie same po prostu pryskane kwiaty rosły szybciej i były większe :).
 
C

canabuz

Guest
mi tez sie zdaje ze podzialalo na rosliny na flo, a co dziwne - 2 rosliny ktore maja 24/0 po spryskaniu tym pokazaly zenskie preflowery

[ Dodano: 2006-07-27, 13:05 ]
i ja bym tego za nic nie wsadzil do ust ;)
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
canabuz napisał:
i ja bym tego za nic nie wsadzil do ust
czemu? przecierz podobno nie ma żadnej różnicy w smaku.

canabuz napisał:
2 rosliny ktore maja 24/0 po spryskaniu tym pokazaly zenskie preflowery
możliwe że też działa jako jakiś przyśpieszacz kwitnienia. fajnie by było jak by się to okazało regułą a nie jednym przypadkiem:)
 
C

canabuz

Guest
ale nie chodzi mi o palenie ziola spryskanego tym, tylko ze samego preparatu nie wzialbym do ust ze wzgledu na smrod, nawet jesli po oplukaniu tych krysztalkow mialoby go nie byc to i tak bym pamietal jak to paskudnie smierdzi - jak ostatnio spryskalem "z drugiej" butelki ktora stala z rozpuszczonym preparatem prawie 3 tygodnie to smierdzialo oooooobrzydliwie w calym domu przez godzine :) powaznie, chociaz z rzygowego aromatu jaki ma to na poczatku po 3 tygodniach zamienil sie w taki hmm bardziej serowy :)

[ Dodano: 2006-07-28, 11:20 ]
ale nie chodzi mi o palenie ziola spryskanego tym, tylko ze samego preparatu nie wzialbym do ust ze wzgledu na smrod, nawet jesli po oplukaniu tych krysztalkow mialoby go nie byc to i tak bym pamietal jak to paskudnie smierdzi - jak ostatnio spryskalem "z drugiej" butelki ktora stala z rozpuszczonym preparatem prawie 3 tygodnie to smierdzialo oooooobrzydliwie w calym domu przez godzine :) powaznie, chociaz z rzygowego aromatu jaki ma to na poczatku po 3 tygodniach zamienil sie w taki hmm bardziej serowy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół