nasiona marihuany

"Stymulacja wzrostu i kwitnienia.Hydroponika"

Wyszukiwarka Forumowa:

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
widziałem to kilka razy i nawet się zastanawiałem nad kupnem, ale skoro już wziąłeś to chętnie zaczekam na Twoją opinie :).

W końcu uciekam od chemii jak tylko mogę (uraz do osiedlowego stuffu) ale ten środek może być ciekawy.. cena też odpowiada hehe :)
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Ziomek dostał gratis do Wermikompostu i dał innemu typowi do obadania, który z kolei jest na jakimś kierunku rolniczym. Pacjent po zapachu i wyglądzie stwierdził, że to jest BioAlgen, który jest stymulatorem wzrostu systemu korzeniowego i daje mega kopyto. Z tego co mówił to litr koncentratu starcza na oprysk 1 hektara pola. Zobaczymy jak to się potoczy. Cena faktycznie bezkonkurencyjna. A działanie to przetestuje In i Out.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
yhyhy brzmi fajnie i niebezpiecznie ale jak będzie to się zobaczy :)

Ja dzisiaj kupiłem nawóz na kwitnienie, 5ml na 1 litr wody i nawozić co 3 podlewanie, dzisiaj pierwsza tura :). Litr kosztuje 35 zł a rezultaty podobno są bardzo dobre.
 
S

SOLARR

Guest
Cześć.
Ja stosowałem ten stymulator w swojej uprawie.
Skłomniło mnie do tego kilka rzeczy.
CENA-
POCHODZENIE ORGANICZNE-
ROZMOWA ze SPRZEDAJACYM-
INFORMACJE Z NETU O STYMULATORACH-
ROZMOWA ZE SKEPOWĄ Z OGRODNICZEGO ;)

Niestety nie zrobiłem testu tylko na jednym krzaku więc nie mam porównania,

Na pewno nie szkodzi ten stymulator plantom :thumright:

ps.Śmierdzi to "cieżko-słodkim" odorem ,ale jak zapewniał sprzedawca zapach znika po wyschnięciu.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
hehe śmierdzi jakimiś dziwnymi żygowinami :D Bleee okrutnie :D ale po rozpuszczeniu jest lepiej. No ja też testu nie zrobie ale zobaczymy jaki plon będzie przy użyciu tego cuda :D
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
dobra se może kupie go i zrobie test, jak zrobie klony coby by rosły tak samo i zobacze eh :). U mnie koło chaty w ogrodniczym kobieta sprzedaje ten preparat przypuszczam, że ten bo zdjęcie na opakowaniu podobne (jeden pryskany kwiat jest duży a drugi obok taki sobie) no to jutro ide :).
 
M

mateusz

Guest
kupowałem od tego gościa biohimus supki i wziołem na sprube 1 to ale nieczytałem tylko tak wziołem :D i puźniej sie sapnołem ,że to jest do Hydroponiki to jak myślicie jak wezme to do zwykłej ziemi dam to nieaszkodzi ??
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
ale co Ty sie w ogóle porozumiewasz? :scratch: tego nie dodaje się do Ziemi z tego co wiem beznadziejnie działa czyt (prawie w ogóle) , jeśli czytałeś jego aukcje to zapewne wiesz, że to się rozcieńcza w wodzie i spryskuje liście i topy.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Ja już zrobiłem drugi oprysk i podlałem jeszcze rośline... narazie sobie dam spokój z gównem bo strasznie ***ie :D Reszte na outa wypieprze:D
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
bydzie ;).

Tylko nie przesadźcie ze stężeniem i opryskiwaniem, bo roślinki mogą zmutować.

Ja spryskałem 12-go i dzisiaj pojechałem na miejsce, liście dużo lepiej wyglądają.. tak jakby zdrowsze...? może dlatego, że to daje efekt nabłyszczacza do liści.. opryskałem 3 roślinki i będę porównywał z resztą.

Jutro znowu pójde sprawdzić co i jak, podobno mogą być już widoczne duże zmiany po 3 dniach się zobaczy.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Ogólnie koleś mi pisał, żeby opryskiwać do momentu aż całe liście się tym pokryją. W boxie dupa zbita! Robią się krople i spływają bo te liście jakieś kuwa owłosione czy coś i jak po kaczce spływa.
 
S

SOLARR

Guest
U mnie bardzo ładnie sie wszystko pokrywało preparatem.Może temu że dobrego "spraya "miałem .
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
u mnie też bez problemu rozprowadzam szprejem :) po wszystkich liściach.

Zapodam niedługo zdjęcia u mnie pojawiły się efekty, roślinie pryskanej wydłużyły się włoski kwiatów duża bardziej niżeli nie pryskanej a rosną od kiełka tak samo..

Sami ocenicie jak tylko załatwie aparacik:).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół