nasiona marihuany

raperzy

Wyszukiwarka Forumowa:

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
roz***ali mnie :farao: :sunny: ku**a jakie debile;]
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
kawał qrwa raperów jak bym nagrał takie cos to bym wy***ał to w smietnik jak najszybciej
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
o moj boze!! ja bym nawet lepiej rekami poruszal!!co za z***y to talne!!najlepiej to chyba wyszly te maolaty w aucie!!a jak ten koles ma glos co w refrenie!!(idealny do disco polo)
nieumia spiewac ,teksty idealne do discom polo i glos tez, a to co robili na teledysku to jest zalosne totalnie...!! :pr:
nigdy niewidzialem wiekszego gowna
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
a widziales jak rapowali??patrzyli kazdy na kazdego i niewiedzieli co robic :santa: samymi rekami nawet ruszac nieumieli!! :thumleft: a refren miazdzy bo jak z diskopolo :flower:
fajny teledysk mozna sie posmiac :pr:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
jak mozna dac do refrenu ze "wykapie sie we wzatku..." bezkitu... :thumleft:
 

Scooterr

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
296
Buchów
3
Ja pie****eeee straszneee!! :pr: :pl: :pl: :pl: :pl: :pl: :pl: :pl:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
te 14 latki juz lepiej wygladaly na tym teledysku niz ci kolesie :santa: motyw z skoczeniem z murku i jaraniem sie fura byl najlepszy!!
ide sobie zarymowac "bo to takie zycie powalone,ciagle biegna moje mysli jak szalone.."jeeeeah!! :pr: :pr: :pr: a puzniej wykapie sie we wrzatku!! bo sie boje malenka :pr: :pr: :pr: :pr: bo sie boje malenka :pr: :pr: :silent: :silent: :santa: :santa: :geek: :geek: :thumleft: :thumleft:
 
D

Defee

Guest
Te "gorące laski" na tylnym siedzeniu :cat: :cat: Turlam się ze śmiechu hahahahhaa
Roz***ał mnie ten teledysk
Dali by mi tą Fure i kamere na godzine, pojechałbym na miasto, wziął 2 dupy i zrobił teledysk do tego nagrał pod beatbox na dyktafonie xD :hockey: :hockey:

RESPECT dla nich za odwagę, aby puścic to w Świat hehe
 

pscółka

Active member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
26
Buchów
0
o ku**a!!!!!!!!! wies tanczy i spiewa buhaaahaa :pl: wyrwali sie z jakies wioski i robia kariere na terenach podmiejskich :pl: troglodyci nie doruchani :pl: a te cipki z tylnego siedzenie paszczury takie az zal patrzec :pl: moi kumple patykiem by ich nie tkneli :pl:
 
C

Canabis_16

Guest
:cat: Jak spiewają chłopcy to takie zycie powalone... oj chój...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół