nasiona marihuany

Raz jeszcze zielone dziewczęta dopieszczę (Biogenetic,GGS,Cube Seeds,Orion)

Wyszukiwarka Forumowa:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Niestety fastomaty to cena jaką trzeba zapłacić za cenę wczesnych odmian pod nasz klimat. I tak na przestrzeni lat geny na nasz outdoor ewoluowały i czasem można pomylić z indoorem. Czekam na automaty które będą rosnąć tak jak ta amnesia od @deuter w swoim najlepszym feno.
 

Lisiorek

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2022
Postów
190
Buchów
616
Topas mam coraz większy apetyt na Twoje panienki, fajnie to wszystko wygląda, nie ma co narzekać, a ze sie jakiś kazełek trafi to nic nie poradzisz ja ogólnie na bogenetic nie narzekam dla mnie jest super ? w zeszłym roku mialem panienki na jednym spocie od swet seeds i scinalem niedo***ane na koniec października, porażka totalna... możliwe że dostały za dużo stresu i pogoda po h**u była No i że z***ałem też cos przy okazji ?
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Niestety fastomaty to cena jaką trzeba zapłacić za cenę wczesnych odmian pod nasz klimat. I tak na przestrzeni lat geny na nasz outdoor ewoluowały i czasem można pomylić z indoorem. Czekam na automaty które będą rosnąć tak jak ta amnesia od @deuter w swoim najlepszym feno.
Tak ta amnesia idealnie dochodzi. Fastomaty które są automatami to już chyba nawet nie fastomaty :) Nie znam się na robieniu nasionek ale jakaś stabilność by się przydała i tak jak piszesz z czasem chyba to ewoluuje i nawet ta sama odmiana inaczej się zachowuje pod wpływem różnych czynników. Kiedyś super mi wychodziły Durbany z Dutch passion,dochodziły i topy zbite jak skała,chyba wielu growerów je sadziło,ale przez 2 lata miałem pod rząd z nimi kompletną klapę,jedne kurduple,inne pleśniały zanim dochodziły. Jakieś niewypały.

Najlepszą opcją według mnie jest zrobić spory zapasik nasionek tej samej odmiany która nam się udała i wiadomo,że z tej samej paczki,tego samego rzutu reszta też będzie gicior oczywiście odpowiednio przechowywana tak jak to np zrobił cwany lis drzewiec ? Miał spory zapas ggs i w kolejnych 2 latach gdzie grześ miał przerwę sadził sobie te same pewniaczki koszone spokojnie we wrześniu gdzie inni walczyli z październikowo-listopadową plechą ? no ale coś nowego dla urozmaicenia też trzeba czasami posadzić a nóż widelec trafi się coś ciekawego i wyjątkowego :headbanger:
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Witam załogę!
Póki co skupiam się głównie na spocie Wzgórze i koszę automaty,chciałem jeszcze przetrzymać ale dzisiaj byłem bo ma niby lać całą noc a nie chce mi się potem wydłubywać plechy. Z resztą ja nie stosuję żadnych środków ochrony roślin oprócz organicznego Astvit który też podobno w jakimś stopniu chroni przed plechą ale uważam,że najważniejszy jest przewiew i żadne środki tego nie zastąpią.

Orange Sherbert GGS 1


Orange Sherbert GGS 2 - na obu fastach pojawiają się małe kępki włosków,mini czuprynki ? a więc powinny się wyrobić



Na początku relacji pisałem,że podrzucałem pod planty kamienie żeby przyciągnąć drozdy co mi ślimaki powyjadają na spocie i jak widać pojawiły się. Rozłupują muszle o te kamienie.


No i automaty












Zostawiłem na inny raz ostatnia sztukę, jeden z większych Bruce Baner z Biogenetic i za nim w tle połowa purple maroka fastomata oraz doły innych autosów


Za jakiś czas zrobię up z kolejnych spotów. Pozdrawiam!​
 

nokiafan

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2021
Postów
164
Buchów
271
Odznaki
2
Ale ci te automaty plonu dały. Napisz ile na wadze wyszło jak wyschną. peace
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Ale ci te automaty plonu dały. Napisz ile na wadze wyszło jak wyschną. peace
Dam znać,miałem tylko kilkanaście automatów na kupie i średnio nie zawyżając to od 20 do 40g bedzie ze sztuki,było też kilka mniejszych.

Najważniejsze,że sarny najedzone



W dolinie zostały 4 fasty,a raczej 3 bo jedną dopadła sarenka,od początku z problemami rosły,może za rzadko podlewałem,już 3 rok z rzędu cieżko mi się tutaj rozkręcają a potem dostają mega rozpędu i pod 3m dorastały,ale w tym roku będą dużo mniejsze ale i tak będę się cieszyć o ile zdążą dojść.

Serious 6 fast z biogenetic a raczej to co z niego zostało,bidak stracił kilka rozgałęzień,połamany w kilku miejscach,okorowany leżał na glebie gdzie wykańczały go na żywca ślimaki ,sarenka tak go musiała szarpać,że zdjęłą kabelek z podpórki.



Podparłem go i myślę,że przeżyje,chociaz nie liczę na niego ale może uda się coś tam wyłuskać z niego,doceniam każde dodatkowe kilka gram.


Caramelic 1 później dosadzony na sam finał dopiero się rozkręca i zaczął szybciej rosnąć tylko,że niedługo powinien kwitnąć


Caramelic 2


Caramelic 3 największy,żaden nie kwitnie,ale jakieś tam włoski już się pokazują.


Cała rodzinka państawa Caramelic ? od najmniejszego do największego


Dorzucę jeszcze trochę dramatu bo byłem też na spocie wyspa gdzie straciłem 3 największe roślinki. Powinienem wszystkie rośliny dać tutaj w jakieś folie czy większe wiadra. Ten podmokły spot tego wymaga na potem częstego solidnego podlewania bo to dosyć odkryty teren.

Cream cookies ggs były z tyłu i są całe ale widać,że gleba im tutaj nie odpowiada,cienkie małe liście trochę blade.


Ogólnie bobry tutaj rządzą,mają tu ścieżki wydeptane jak na manhattanie ale jednak to sarny zrobiły mi większego psikusa


Poległe rośliny to 2x green kiler oraz 1 caramelic,obgryzione rośliny w maju to nie problem bo szybko odrastają na takim Fimie ale w sierpniu nic z tego nie będzie


 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Taki urok outa...
Na kolejny rok jak spoty sie sprawdzą to moze jakieś ogrodzenie z linki czy naturalny płot z wyciętych krzaków.
Czym więcej zabezpieczeń tym pewniejszy plon
 

Robertpurple

Active member
Rejestracja
Sie 6, 2022
Postów
33
Buchów
8
Topas mam coraz większy apetyt na Twoje panienki, fajnie to wszystko wygląda, nie ma co narzekać, a ze sie jakiś kazełek trafi to nic nie poradzisz ja ogólnie na bogenetic nie narzekam dla mnie jest super ? w zeszłym roku mialem panienki na jednym spocie od swet seeds i scinalem niedo***ane na koniec października, porażka totalna... możliwe że dostały za dużo stresu i pogoda po h**u była No i że z***ałem też cos przy okazji ?
A jakie Fasty od sweter seeds miałeś ? U mnie green poison był gotowy 1 października
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Taki urok outa...
Na kolejny rok jak spoty sie sprawdzą to moze jakieś ogrodzenie z linki czy naturalny płot z wyciętych krzaków.
Czym więcej zabezpieczeń tym pewniejszy plon
No właśnie 2 spoty są w miarę bezpieczne,ukryte dla ludzi ale zwierzęta mają tam dostęp i nie bardzo,żebym na tych spotach montował ogrodzenia bo będą widoczne nawet z gałęzi nie bardzo mam jak. Obecnie jeden na wzgórzu jest wydrążony w chaszczach i nie dotrze tam nawet sarna,planty rosną wzorowo jak należy. Ogólnie chciałem już w tym roku robić ostatni out ale przyda mi się jeszcze jeden czyli 10 rok będę biegać po krzakorach ?tylko na 2 spotach gdzie na ten drugi poświęcę więcej czasu w przygotowaniu,zabezpieczeniu, wiem co mam robić,poprawić.

Cream Mandarine, gorilla Girl, green poison, s.a.d zbiory niedo***ane koniec pazdziernika
Zdarzają się takie późne, w listopadzie też kosiłem niektóre :headbanger: Warto posiać coś od naszych pasjonatów bo są większe szanse na wcześniejszą kosę.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Cream cookies ggs chyba mają ciut za wilgotno w głębie, bo po sąsiedztwie nie widać braku azotu. Mam jeden spot gdzie w poprzednim roku sarny mi stopniowo wykończyły wszystkie planty... Może warto jakoś to zabezpieczyć jeszcze teraz żeby czasem im nie przyszło do głowy odwiedzić Twoich panien drugi raz.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Ja robiłem opryski na kuny, to chyba z lawendy było. Jak robiłem regularnie to zwierzaki omijały ale zaznaczam dzików nie miałem nigdy
 

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
No właśnie 2 spoty są w miarę bezpieczne,ukryte dla ludzi ale zwierzęta mają tam dostęp i nie bardzo,żebym na tych spotach montował ogrodzenia bo będą widoczne nawet z gałęzi nie bardzo mam jak. Obecnie jeden na wzgórzu jest wydrążony w chaszczach i nie dotrze tam nawet sarna,planty rosną wzorowo jak należy. Ogólnie chciałem już w tym roku robić ostatni out ale przyda mi się jeszcze jeden czyli 10 rok będę biegać po krzakorach ?tylko na 2 spotach gdzie na ten drugi poświęcę więcej czasu w przygotowaniu,zabezpieczeniu, wiem co mam robić,poprawić.


Zdarzają się takie późne, w listopadzie też kosiłem niektóre :headbanger: Warto posiać coś od naszych pasjonatów bo są większe szanse na wcześniejszą kosę.
I na tą informację najbardziej czekałem.. A wręcz ryjkiem czułem, że to nie jest Twój ostatni sezon! hyhy :)
Nawet jak odpoczniesz po dziesiątym to coś Cię w końcu w krzaki popchnie.
Choćby mało dla kultywacji pasji :D
Pozdro!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół