nasiona marihuany

Red no 2 Marihuana dostepna w aptece za okazaniem recepty!

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ale też trzeba być świadomym że psy głupie są, i debili w psach zatrudniają i na taką ewentualność jak z linku poniżej trzeba być gotowym.
https://nawlasnyuzytek.com/2019/09/26/medyczna-marihuana-i-policja-cz-2/

Jestem ciekaw tych badań, jak na 3 partie suszu które były w Polsce susz był 3 razy inny. Ta ich rzekoma standaryzacja to o kant dupy jest.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Gadałem z lekarzem z kliniki leczenia bólu i powiedział że mają lepszą trawę niż ta w aptece. Bardzo w porządku gościu i muszę jakoś wyciągnąć od niego co on tam ma. Może się uda.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Piszę o przypale w sytuacji kiedy masz na stanie susz, nie masz recepty i gdy pewne osoby grożą ci wsypaniem..., no to nie ma się co nawet zastanawiać, tylko pędzić do lekarza. Tyle kosztuje wolność, spokojny sen i święty spokój: koszt wizyty plus koszt wykupu recepty. Obawiam się jedynie tego, o czym Śmieszek wyżej wspomina, że mają cię na tacy, bo zgłosiłeś się jako pacjent, a ty masz na stanie susz inny niż z apteki lub uprawę, no i może być mały zonk.. Zawsze jest wyjście - nie trzymać tego w miejscu zamieszkania..

Nikogo nie mają na tacy. Po prostu może zdarzyć się pies który nie będzie respektował recepty i opakowania w razie przypału i będzie szukał dziury w całym. Ale to może się zdarzyć 1/100000
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
A ja czytałem dziś w necie że jest problem z wspaniałą polską biurokracją i może zabraknąć suszu w aptekach. ku**a jak ja kocham ten kraj.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
jol
ja mialem okazje testowac rowniez lemona skunk nr 2 ,ale o smaku to wogole nie ma co rozmawiac bo wogóle nie bylo ,dla mnie jednym slowem ochyda - jakies belejakie hydro , ale dzialac działało dobrze
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
jol
ja mialem okazje testowac rowniez lemona skunk nr 2 ,ale o smaku to wogole nie ma co rozmawiac bo wogóle nie bylo ,dla mnie jednym slowem ochyda - jakies belejakie hydro , ale dzialac działało dobrze

Pewnie maczane :freak2:
 

matilo

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2019
Postów
19
Buchów
0
Jestem ciekawy jak to z lekarzem załatwiliście. Wprost powiedzieliście co wam dolega i co chcecie? Czy waliliście ściemę, że nie wiecie jak się wyleczyć, czy można coś naturalnego próbować itd. Czy lekarz był prywatnie czy na NFZ?
 

matilo

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2019
Postów
19
Buchów
0
No to trochę pie****enia się z tym jest. Zanim mnie zdiagnozują (nerwica), zanim zatruję organizm chemią, to pewnie po roku/dwóch dostanę receptę. To chyba lepiej jakiegoś znajomego psychiatrę mieć.
 

matilo

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2019
Postów
19
Buchów
0
O dzięki. To ja widze, że choroba autoimmunologiczna się w to zalicza. A choruję już ładnych kilka lat. No ciekawe.
 

Gangus

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
83
Buchów
1
ja mam farta, znajomka doktor, poszedłem do niego i pytam sie: czy marihuana pomaga. On mówi potrzebuje Pan cannabis? :D
odpowiedz znacie hehe
 
L

Lord of Old School

Guest
Acha, to jeszcze przed diagnozą jesteś. No próbuj, ale raczej albo znajomy lekarz, albo faktyczna nieudawana choroba. U mnie bujanie sie do psychiatry trwało 4 lata i poziom zadowolenia zerowy. Za to po marysi życie jest piękne <peace>
Poniżej lista chorób: ADD, ADHD, Alkoholizm, Anoreksja, Astma, Autyzm, Bezsenność, Borelioza, Bóle o róznej etiologii, Choroba Afektywna Dwubiegunowa, Choroba Alzheimera, Choroba Crohn'a, Choroba Parkinsona, Choroby Autoimmunologiczne, Cukrzyca, Depresja, Dystonia, Epilepsja, Fibromialgia, HIV / AIDS, Jaskra, Kacheksja - wyniszczenie nowotworowe, Łuszczycowe Zapalenie Stawów, Miastenia, Migreny, Neuralgia, Nowotwory, Nudności i wymioty towarzyszące chemioterapii, Pląsawica Huntingtona, Reumatoidalne Zapalenie Stawów, Spastyczność Mięśni, Stwardnienie Rozsiane, Uraz Rdzenia Kręgowego, Uzależnienie Od Opiatów, Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego, WZW C, Zaburzenia lękowe, Zaburzenia snu, Zaburzenia żołądkowo-jelitowe, Zaburzenie Obsesyjno-Kompulsywne (OCD), Zapalenie mięśni i stawów, Zespół Ehlersa-Danlosa, Zespół Jelita Wrażliwego, Zespół przewlekłego zmęczenia, Zespół Sjorgena, Zespół Stresu Pourazowego, Zespół Tourette'a, Zwyrodnienie Stawów, Osteoartroza

Mam przynajmniej 4 z tych chorób,chyba muszę udać się do lekarza:D,wbrew pozorom nie jest taka słaba ta medyczna jak co niektórzy piszą
oglądałem ostatnio recenzje i nieźle gościa uleczyło:D,tylko jest jeden minus cena:(,ale i tak muszę spróbować z czystej ciekawości.

PZDR!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół