Twoja przeglądarka jest nieaktualna i może wyświetlać tę stronę nieprawidłowo. Powinieneś zaktualizować ją lub skorzystać z alternatywnej przeglądarki.
Nasionka na razie nie wyszły. 2 pękły a reszta sie jeszcze nie ruszyła. Dziś podlałem je (spryskałem biohumusem) i poczekam na rezultaty. Jutro pewnie dam je do ziemii i poczekam aż coś wyjdzie pzdr
Tak. Skontaktowałem sie ze sprzedawcą żeby sie zapytac jak można nasionka pobudzic do kiełkowania... powiedział zeby spróbowac popryskac je rozćeńczonym biohumusem. Powiedział ze to czasem pomaga, więc nie powinno zaszkodzić.
Jutro włoże je w ziemie z duzą ilością perlitu i nawodnie pożadnie... moze coś z tego wyjdzie... pzdr
Ta strona używa plików cookies, aby pomóc personalizować i dopasowywać treści do Twoich potrzeb, a także pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
Kontynuując przeglądanie z tej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików.