nasiona marihuany

Regi#2 Karma G, Alphakronik, Zacier, Gnom 1,44m2 clu058 480W

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siema. W duzym namiocie indukcja trwa nadal, niektóre sie już określiły inne jeszcze nie. Dam im jeszcze kilka dni zeby było juz wszystko wiadomo. Najniższe rośliny w namiocie te na środku to Chunky Sunset x Destroyer - bardzo podobne do siebie, szkoda ze malutkie i boje się że jak zostaną jako panienki to zagłuszą je inne sporo juz wyższe. W razie czego zostana przeniesione do 3 boksa bo chce koniecznie sprawdzić co w nich drzemie, jakby co to dorzuce jakies inne małe - Rawdawgi i sie pomyśli. Ogólnie trwa polowanie na samca najchętniej Cookie do powielenia gatunku i zapylenia czegoś innego. Woda ciągle w tace ale powoli towarzystwo robi się głodne, więc dobrze że indukcja jest już na finiszu bo myśle że z połowa już się określiła. Tylko kilka fotek, wiecej będzie przy przesadzaniu.

20211026_131652.jpg

20211026_131641.jpg

20211026_131617.jpg

20211026_131610.jpg

20211026_131604.jpg

20211026_131601.jpg

20211026_131549.jpg

20211026_131541.jpg

20211026_131706.jpg


Więcej za kilka dni jak będzie wszystko wiadomo. Pozdro.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siemanko. Wszystko juz wiadomo, z 30 roślin wyszło 11 męskich i 19 laseczek. Kilka poglądowych fotek a szczegóły podam jak zacznę liczyć flo i wrzuce wtedy kilka fotek z przesadzania. Jeszcze nie zdecydowałem ile ich zostawie w 1,44m2 ale bardzo prawdopodobne że odpale dla 4 najmniejszych damek 0,36 120 wysokości i wrzuce do niego Chunky Sunsety x Destro i pewnie Rawdawgi.






Po łikendzie porządny up z rozpiską co i jak. Narciarz.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Witam, miało być po łikendzie ale że miałem troche czasu i chęci to ogarnąłem temat przed jego końcem. Robotę rozłożyłem sobie na 2 dni bo przesadzenie 19 roślin zajmuje ładnych parę godzin. Ogólnie przesadziłem 16 szt na 3 kolejne zabrakło mi ziemi. Najwcześniej we wtorek będe mógł kupić ten brakujący worek. W 1,44m2 będzie 16 krzaków - 2x Black Lime Reserve x Cherry Lime GT, 8 x Cookie Crash, 1 Rawdawg, 2 x Chunky Sunset x Destroyer, 3 NYCD x GuavaIX. Jak widać zaszły małe roszady w ustawieniach ze wzgledu na wzrost. Do przesadzenia zostały 2 Rawdawg i 1 Chunky Sunset x Destro, są to najniższe rosliny z wszystkich i we 3 pójda sobie do namiotu 120x60 pod SF2000. Planuje dla nich 9L herkulesy. Z chłopaków zostawiłem po jednym Cookie Crash i NYCDxGuava - najpóźniej zaskoczyły i mają najkrótsze internody a i zapach jest najciekawszy. Niskie są pocięte na 8 szczytów a wyższe na 6 i najwyższe szczyty połamałem żeby niższe podgoniły. W razie czego najsłebsze odrosty usunę za tydzień czy 10 dni.
Fotki



















Praktycznie wszystkie już kwitną, najdłużejsię zbierały Zacierowe CSxD, Najwyższe rośliny to BLRxCLGT. Przy nastepnym upie zrobie zdjęcia i podpisze co jest co. Do przesadzenia ostatnich szt i chłopaki i te 3 sa w duzym namiocie. Na razie tyle za tydzień więcej. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siemata. Przy przesadzaniu w docelowe zrobiłem pewne roszady i w tym momencie wyglada to tak że zostało:
8 x Cookie Crash
3 x NYCD x GuavaIX
2 x Black Lime Reserve x Cherry Lime GT
2 x Chunky Sunset x Destroyer
1 x Rawdawg
Z powodu małych komplikacji zdrowotnych zrezygnowałem z zapylania czegokolwiek, ale co się odwlecze to nie uciecze. Jeszcze zrobie podejście do pestek zwłaszcza że nie było żadnego wybitnie wartego przekazania genów pana. Tak więc w 1,44 zostało 16 dziewczyn, a 3 pozostałe - 2 x Rawdawg i 1 Chunky Sunset x Destro dostały szansę i są w 120x60 pod SF2000. Następnym razem je pokażę. Wszystko kwitnie, leję wodę jak to przy biotabsach. Rośliny nie pachna zbyt mocno jak na razie. Część krzaków, głównie CC jest delikatnie jaśniejsza ale to jeszcze po przesadzeniu nie dobrały się najwyraźniej jeszcze do tablety. Myślę że w ciągu kilku dni im się poprawi a za jakieś 10 dni planuje nastawić pierwszą porcję herbatki PK z dodatkiem papki humusowej. Kilka fotek z dziś.








Za jakis tydzień wracam z kolejną porcją wieści. Pozdro.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Elo, nowe wieści z placu boju. Na początek niewesoła jak dla mnie wiadomość - miało nie być pestek a będą. Okazało się że samiec NYCDxGuavaIX puścił pyłek zanim go wy***ałem i wszystkie 19 krzaków troche dostało. Było ta na samym początku flo tak naprawdę tuż po przesadzeniu w docelowe więc może nie bedzie tych pestek aż tak dużo. Widać już że są napewno na preflowerach i troche po głównych topach od dołu. Akurat przytrafiła mi sie wtedy kontuzja i nie miałem siły jechać wyj***ć jajcarzy. Jak widać 1 czy 2 dni robią wielka różnicę, no ch*j co zrobić. Spie****iłem ale z tego płynie nauka. Po tym grow odpalam następne żeby mieć jaranie bez nasion. Może femki a może znowu regi zobaczymy. Dociągnę te krzaki do końca. Ze złych wiadomości to jeszcze mam przędziorki i czekam na dostawe preparatu żeby zrobić im Auszwic. A z dobrych to kwitnienie idzie do przodu, i oprócz tych małych k***ewk wysysających liście jest ok.

Fotki - najpierw 3 szt co się nie zmieściły do dużego namiotu. Są to 2 Rawdawgi po bokach i 1 Chunky Sunset x Destro w środku.








No i duży namiot. Porobiłem zdjęcia z podziałem na odmiany.

Black Lime reserve x Cherry Lime GT






Jedyny Rawdawg w dużym




NYCDxGuavaIX





Chunky Sunset x Destro







Cookie Crash












I sytuacja ogólna









No i to tyle, pozostaje mieć nadzieje że pestek nie bedzie od za***ania i ciut. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
A Frosted w małym, tak?

Najwyżej założysz seedbank. :p
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
@Żul tak w małym, zrobie upa jutro. W sumie pyłek poszedł i tak z najładniejszego samca jaki był, jakoś przeżyję. Dzis je trochę przegladałem i na seedbank to za mało tych pestek będzie i dobrze.
Zapomniałem dodać że obie BLRxCLGT już bardzo ładnie pachną limonką i fajnie zaczynają pachnieć Zacierowe Sunsety tak świeżo i słodko. Filtry dziś załozyłem bo w tydzień zaczęły nieźle śmierdzieć.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Spróbuj opryski z nikotyny zanim zrobisz Auszwic palaczom. Nikotyna jest obojętna dla roślin, a ukatrupia większość robali. Mszyce zabija w kilka minut.
Nie działa, trzeba ostrą chemią te k***y jechać, bez litości.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Czekam na paczkę ale przez długi łikend sie sprawa przeciąga. Bedzie karate 050 sc więc powinno dać radę.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siema, tydzień mija i według moich obliczeń mamy dziś 22 dzień flo. Tabsy wyraźnie poszły w ruch i rośliny są mocnozielone widać że nażarte a teoretycznie po 3 tygodniu wypada podac herbatke PK ale ja sie wstrzymam tydzień napewno może dłużej -zależnie od sytuacji i leję wodę. Przędziorki popryskałem jakimś preparatem niby eko i sporo ich mniej ale jeszcze znajduję mendy. Za jakiś czas powtórkę zrobię ale innym siuwarem. Tak to wygląda na dziś.



















No i tyle, a te 3 z małego dorzucę następnym. Pozdro.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ej joł joł. Cztery tygodnie kwitnienia już a mną i dziś 1 dzień piątego. Wczoraj panny dostały po pół litra na łeb herbatki PK z dodatkiem Humusa active. Na jednej Cookie Crash widac ze chyba dostała za dużo azotu z tabsa a jeśli to nie to to ja juz nie wiem hehe. Coraz wiecej lukru sie pojawia i zapachy z namiotu też juz konkretne. Co do tabletek to ostatnio uzyłem po raz 1 te z metalowej puszki - najwyrazniej jest to nowa partia i chyba jest lepiej rozpuszczalna niz poprzednie bo jeszcze tak naładowanych azotem roślin przy biotasach nie miałem, wręcz przeciwnie zdażało się że trzeba było dolewać jakieś płynne organiki. Po zakonczeniu obecnej od razu lece z nastepna uprawą i zastanawiam sie czy nie dać tylko po pół tabletki na doniczke zwłaszcza że w namiocie zagoszcza sativy w większości mixy z Amnezją. To musze jeszcze przemyśleć. A tak wygląda duży namiot.








A tu te lekkie kłopoty - jak ktos ma pomysł co to to zapraszam.




i troche topków


Pozdro
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Za***iste rosliny teraz pk ładowac niech puchna do konca. Masz łape do tego
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
No właśnie muszę poszukać jakiegos PK bez azotu i żeby sie nadawał do organiki. Myślałem o Green Sensation, NPK 0-9-10 na zmiane z herbatka żeby miało co to przerabiać. Dzieki za słowa uznania, dobre geny same rosną ja tylko leję wodę zwłaszcza ostatnio.:ROFLMAO:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół