nasiona marihuany

REGULAMIN forum Haszysz.com

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
K

Kot

Guest
Regulamin forum.haszysz.com


1. Forum haszysz.com przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Obowiązuje tu całkowity zakaz rejestracji osób niepełnoletnich.

2. Osoby zarejestrowane zobowiązane są do przestrzegania Regulaminu forum.

3. Forum służy wolnej wymianie informacji o medycznych i przemysłowych zastosowaniach konopi, w tym także konopi indyjskich. Nie ma na celu propagowania lub zachęcania do uprawy konopi indyjskich, jak i zażywania suszu czy przetworów z tych roślin.

4. We wszystkich działach forum haszysz.com (łącznie z czatem ShoutBox oraz prywatnymi wiadomościami - PW) obowiązuje całkowity zakaz umieszczania ofert kupna, sprzedaży lub wymiany: nasion konopi indyjskich, suszu konopi indyjskich, klonów, pyłku oraz przetworów czy pochodnych z tych roślin (np. haszyszu, olejku konopnego, przetworów na bazie tłuszczu lub alkoholu). Zakazem objęta jest także sprzedaż lub wymiana akcesoriów do uprawy roślin.

5. Obsługa forum haszysz.com nie ponosi odpowiedzialności za treści i materiały umieszczane przez użytkowników forum ani za skutki stosowania się do informacji w nich zawartych.

6. Użytkownik ma prawo do posiadania wyłącznie jednego konta na forum haszysz.com.

7. Przed przystąpieniem do pełnego korzystania z zasobów forum początkujący Użytkownik powinien zapoznać się oraz instrukcjami korzystania z forum, zawartej w dziale FAQ:
- Najczęściej Zadawane Pytania (https://www.forum.haszysz.com/forumdisplay.php?245-FAQ)
oraz
- Zasady Bezpieczeństwa i Prywatności (https://www.forum.haszysz.com/forumdisplay.php?36-Forum-(251)VSa)
oraz z podstawami tematyki poruszanej na forum, zawartej w Kompendium Wiedzy
- WikiHaszysz (http://wiki.haszysz.com)

Zanim użytkownik umieści nowy wątek , zobowiązany jest do przeszukania forum w odpowiednich działach oraz użycia forumowej wyszukiwarki https://www.forum.haszysz.com/search.php tu dokładniejsza szukajka google https://forum.haszysz.com/google-search/

W przypadku odnalezienia powiązanego tematu należy TAM umieścić swój post/zapytanie.

8. Administratorzy i Moderatorzy mają uprawnienia do usuwania i modyfikacji wpisów Użytkowników, przyznawania ostrzeżeń Użytkownikom, blokowania i/lub usuwania kont Użytkowników, którzy nie stosują się do Regulaminu.

9. Do zachowań mogących skutkować usunięciem wpisu, nadaniem ostrzeżenia lub zablokowaniem konta Użytkownika zalicza się także:
- wprowadzanie treści wulgarnych, obraźliwych i zagrażających bezpieczeństwu forum i jego Użytkowników;
- zaśmiecanie wątków wpisami nieczytelnymi lub odbiegającymi od poruszanej w wątku tematyki;
- wprowadzanie treści nieprzemyślanych, a zwłaszcza wielokrotne powielanie tematów i pytań istniejących na forum;
- celowe wprowadzanie w błąd Użytkowników oraz inne formy oszustwa;
- szeroko rozumiane sianie nienawiści względem innych Użytkowników;
- niestosowanie się do zasad poprawnej polszczyzny, nieład wypowiedzi.

10. Na forum haszysz.com obowiązuje zakaz umieszczania odnośników (linków) do portali aukcyjnych, portali społecznościowych oraz zakaz umieszczania wszelkiego rodzaju reklam sklepów internetowych lub stacjonarnych. Reklama możliwa jest wyłącznie po uzgodnieniu z Administracją forum.

11. Na forum haszysz.com obowiązuje zakaz umieszczania odnośników do materiałów graficznych innych niż dodanych do zasobów Galerii Konopnej https://galeria.haszysz.com/ Umieszczanie materiałów (zdjęć, filmów, itp.) pochodzących z zewnętrznych serwerów może mieć wpływ na bezpieczeństwo Użytkowników, zarówno umieszczających materiały, jak i oglądających.

12. Skasowanie konta przez Użytkownika nie skutkuje usunięciem śladów aktywności Użytkownika na forum haszysz.com (założone tematy, wpisy, zdjęcia). Prośby o pełne skasowanie wybranych śladów aktywności Użytkownika należy kierować do Administracji forum, celem indywidualnego rozpatrzenia.

13. Zdjęcia zgłaszane przez Użytkowników w konkursach i/lub innych inicjatywach forumowych pozostają na forum.haszysz.com i nie ma możliwości ich usunięcia. Wszystkimi pozostałymi zdjęciami (fotorelacje, zapytania etc.) Użytkownik może nadal zarządzać (usuwać, edytować, etc.).

14. Zarejestrowani użytkownicy forum zobowiązani są do przestrzegania etykiety forum Haszysz.com

15. Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.

16. Obowiązuje zakaz używania wulgarnych, niesmacznych, budzących niechęć itd. nicków, avatarów, podpisów, stopek etc. W takim przypadku administracja zastrzega sobie prawo do zmiany/usunięcia treści.

Jeżeli właśnie rejestrujesz nowe konto Użytkownika i zapoznałeś się z treścią powyższego Regulaminu to w polu Bezpieczeństwo i Regulamin Forum wpisz słowo: okej


Wersja regulaminu: październik 2021.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Status
Ten wątek został zamknięty.Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół