Ktos cos chce jeszcze to do jutro wieczor prosze sie zglaszac i mozna zamykac openseeda. Tak myslalem ze bedzie malo osob na regach, a z nich najlepsze uprawy wychodza, z wlasnego doswiadczenia

Moze podzialam cos na tych genach i zrobie jakies femki bo sa tego warte. Na gwiazdke beda najwczesniej (z tym ze nie testowane) a jak nie to w nowym roku dopiero pozdro ekipa

Moze jeszcze jednego osa do konca roku siekne.