nasiona marihuany

Regularny OS Indor

Wyszukiwarka Forumowa:

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,014
Buchów
4,833
Odznaki
9
Witajcie!
Mam do rozdania kilka pestek. Popylilem damke Lemon Tree Bortkowym Masscrack x Meathead. Pestki świeże, nie testowane. Można podejrzeć jak rosły u mnie w FR.

A4C68A4C-1B12-4ACB-9A27-D1D1EADA041A.jpg



Do rozdania 6 pakietów po 10 pestek regularnych.

Warunki
Minimum rok na forum.
Jedna zakończona fotorelacja na #
150 postów
Wysianie pestek do 4 miesięcy i przeprowadzenie fotorelacji.

Open Seed trwa do 20.12.21 lub wyczerpania zapasów.

Wysyłam Pocztą Polską.

Forumowym sępom mówię zdupcac.

Zapraszam
 
Ostatnia edycja:

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Pozwolę sobie podbić, bo chyba OS został niezauważony przez wiele osób.
 
Ostatnia edycja:

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,014
Buchów
4,833
Odznaki
9
Podbijam. Zostały 4 dni. Jak nie będzie chętnych, wątek do kosza.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,419
Buchów
4,551
Odznaki
13
ku**a mnie korci, lubie te forumowe kombinacje ale kiedy ja to wrzucę? Chyba że bd wrzucać po 2 pestki od każdego, nie chodzi tu o to żeby coś wysepic ale poprostu podoba mi się to że można mieć coś od hobbysty, jeszcze przez chorobę mam zeleglo z os od pp af ale zrobię, fakt bortek nie chciał fr ale wypada zrobić, jak nikt nie bd chciał to się skusze na paczkę
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,014
Buchów
4,833
Odznaki
9
ku**a mnie korci, lubie te forumowe kombinacje ale kiedy ja to wrzucę? Chyba że bd wrzucać po 2 pestki od każdego, nie chodzi tu o to żeby coś wysepic ale poprostu podoba mi się to że można mieć coś od hobbysty, jeszcze przez chorobę mam zeleglo z os od pp af ale zrobię, fakt bortek nie chciał fr ale wypada zrobić, jak nikt nie bd chciał to się skusze na paczkę
Eko, ja elastyczny jestem. Jak wysiejesz później to tez nic sie nie stanie.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,419
Buchów
4,551
Odznaki
13
Eko, ja elastyczny jestem. Jak wysiejesz później to tez nic sie nie stanie.
No to dobra ale kros mi się podoba właśnie, te bortkowe geny, jeszcse wyzule od zula coś i zrobię jedna na bortka zula i CB zamiast jednolitej jak planowałem
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Jak niema byku chętnych ja chętnie pykne Mix z Twoich nasion. Klawisz już mam dogadamy więc zaraz jak wrócę po nowym roku odpalamy jak rozmawialiśmy. Forumowe smaczki zawsze na propsie także jak coś ja chętnie się skuszę. Oczywiście jak ludzi nie będzie chętnych bo nie mam parcia ?
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,014
Buchów
4,833
Odznaki
9
Jak niema byku chętnych ja chętnie pykne Mix z Twoich nasion. Klawisz już mam dogadamy więc zaraz jak wrócę po nowym roku odpalamy jak rozmawialiśmy. Forumowe smaczki zawsze na propsie także jak coś ja chętnie się skuszę. Oczywiście jak ludzi nie będzie chętnych bo nie mam parcia ?
Tylko wiesz, ze to regi??
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Tylko wiesz, ze to regi?
Wiem byku, wiem ?
W nowym roku wjezdzam z inwestycją i chce drugi namiot wyj***c właśnie. Na weg będą z autosami zapewne ale flo już w nowym domku ?
Z resztą Rumcajzowe PAF też ogarnel3m w tym samym czasie z automatami ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
7 wracam dopiero do uk więc najwcześniej będę miał szansę wtedy potwierdzić odbiór ? jedne doszły to i drugie już pewnie czekają ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Póki co nie mam jeszcze paczuszki ale był czas świąt więc może się wszystko troszkę wyciągnąć, AF też szły troszkę czasu także luzik. Na dniach AF wjada do namiotu i zaczniemy relke ale muszę okiełznać jeszcze kilka rzeczy także proszę o cierpliwość ? 5
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,419
Buchów
4,551
Odznaki
13
Ja to dostałem w jakimś ekspresowym tempie
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Do uk zazwyczaj mi szły dobra chwilę czy od Rumcajza czy te AF z wczesniejszego OS. Poczekamy cierpliwie ? nie sądzę że zginą po drodze skoro wcześniejsze dochodziły ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół