nasiona marihuany

Requiem dla snu

Wyszukiwarka Forumowa:

Chwału

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2006
Postów
170
Buchów
0
Niewiem czy już było.. jak było to zaorać :thumright:

Polecam gorąco ten film , naprawde robi ogromne wrażenie.

"Film opowiada historię czwórki bohaterów - dealera narkotyków, jego dziewczyny, najlepszego kumpla oraz matki, która rozpaczliwie chce schudnąć. Każde z nich ma marzenia, które próbuje zrealizować. Gdy im się to nie udaje, uciekają w świat używek, sięgają po substytut szczęścia, po narkotyki. To film o walce z nałogiem, a nie tylko o młodych ludziach walczących z narkotykami, jest analizą zjawiska uzależnienia."
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
bardzo fajny filmik :) za***ista muzyka w filmie (chyba dostal nawet oskara za muzyke) Polecam :)
p.s po obejzeniu odechcewa sie cpac :D
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
jo tez ogladalem spoko filmik do obejrzenia najpierw zaczyna sie sielankowo wszystko pieknie ale nie ma niestety happy endu , naprawde polecam bardzo fajnie pokazane sceny zazywania i ogolnie dobry film;)
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
jek ja widziałem ten film pierwszy raz to też mi się podobał...ale jak obejżałem human traffic to zorientowałem się że kolo (aronofsky)zerżnoł cały montaż właśnie z human'a...tak samo kręcą dżointa i w ogule...motyw zerżnięty z trainspoting także nic specjalnego...muza tera jest podkładem do hobbita i kodu leonarda:D i rzeczywiście jest za***ista...gdyby nie ten amerykański komercjalizm to całkiem całkiem ...z dzieł aronofskiego polecam jeszcze "Pi" ...***ie we łbie ostro:D:D leciał pare razy na jedynce czy TVN'ie ale jak ktoś się nie załapał to trza koniecznie obejżeć
 

thcwemnie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
116
Buchów
0
no tak film jest ok nie jest hitem ale mniejwiecej pokazuje o co beee .. polecam tym kturzy go nieogladali niech wiedza czego maja sie strzec:D :pr:
 
S

sdfsdf

Guest
w tym filmie doskonale jest dobrana muza! motyw powaznej muzyki w filmie pokazuje jakby rzeczywistosc i dzieki niej film nabiera rozpie****ajacej tresci :) utwor TWO TOWER zawarty tez jest w piosence 51 STAN. jak zauwazyliscie piosenka ta tez ma cos w sobie, ona tez ustawia w nas powazne mysli! po obejzeniu dobrego filmu niekiedy jestem pod wrazeniem jego i mam w glowie tysiace mysli.. po tym filmie zamknelem sie w sobie film jest dobry! polecam :)
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
którzy thcwemnie...ten utwór rzeczywiście bardzo pasuje do filmu i w ogule jest za***ista...zauważcie że ten film jaes robiony na zasadzie teledysku...obraz jest synchronizowany z muzą. dymaniczna praca kamerą i efektywny montaż robią z tego filmu 2 godzinny klip...pod tym względem jest to film dość osobliwy...aronofsky wykorzystuje też już wcześniej w "Pi" o którym już wczesniej mówiłem
 

MARIHUANUS

Active member
Rejestracja
Paź 24, 2006
Postów
44
Buchów
0
film kozacki, za***iste akcje... ale hujowe też są znaczy sie najgorsza dla mnie była akcja w samochodzie co koleszka sobie w takiego wielkiego strupa na żyle wpie****ał igłe bo chciał jeszcze hery, paskudne ... ble
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół