nasiona marihuany

Rewegetacja i klonowanie, pierwsze podrygi

Wyszukiwarka Forumowa:

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,944
Odznaki
11
Siemano kolejny upek, rewegetowany lilak sciety, wysuszony zakrecilo sie cos kolo 35 na wadze, bylo podbierane, mysle jakbym scial wszystko to kolo 4 dych by sie zakrecilo hehe, palonko za***iste pachnace mocne fajne :) no i twarde przede wszystkim jak matka :)

WBxTV reweguje i ostatnio polamalem i bedzie siatka grana tutaj jak nic :)

reweg.jpg


reweg1.jpg


reweg2.jpg


reweg3.jpg


reweg4.jpg
 
Ostatnia edycja:

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,944
Odznaki
11
Siemaneczko, godzina taka dosyc wczesna, jest wena to mysle a zaaktualizuje tutaj swoj watek sprzed pol roku. Te dwie sztuki co sa na ostatnim zdjeciu z poprzedniego posta nie stety nie udalo sie zrewegowac, nie wiem co sie stalo ale uschly, tego WBxTV po prawej to pewnie zmasakrowalem tym smiesznym naginaniem :D

Co tu powiedziec, a wiec tak, teoretycznie na tapecie znowu ta sama odmiana, czyli Lilac Cookies x Critical Hog by @Bortek trzasnalem sobie jednolite grow na Lilacach od Bortasa no i plan byl cos na matki i cos na pestki wynalezc a przy okazji zebrac jakis plon fajnego palonka. No i wybralem sobie trzy damki z klonow ktore puscilem na jedna palke i powiem Wam ze bardzo fajnie to poszlo jak na pierwszy raz, donica 3 l i poszedl. Ogolnie to myslalem ze bedzie gorzej z nimi ze bedzie sucho, niedobory itd itd, wrecz przeciwnie, bardzo fajnie sie uprawialo, lecialem na plynach i fajnie poszlo.

Hmm jako ze jest to watek rewegowo klonowy to na poczatku moze przestawie wam wszystkie 9 klonow ktore udalo mi sie ukorzenic i doprowadzic do scinki, podrzucam nizej zdjecia :D
Pierwsze zdjecie krzak po lewej, mozecie zauwazyc ze jest to dokladnie to samo feno ktore rewegetowalismy tutaj z poczatkiem tego watku (mam z tego klona pobranego jeszcze na wegu) :) Ostatnie zdjecie to te 3 sztuki ktore wybralem na reweg :)

k7.jpg


k8.jpg


k9.jpg


k10.jpg


Z obserwacji zauwazylem ze klony duzo szybciej dochodza. No i co z rewegow chcialem zrobic jakies pestki, wybralem sobie 3 sztuki, kierowalem sie tym ze.... moze opowiem po kolei :D

Na pierwszy ogien panienka #1 tutaj za duzo nie ma co mowic, jest przepiekna, najpiekniejsze feno jak dla mnie z calej tej bandy co mialem. Nie jest jakos plenna chociaz rakiete ostra zbudowala, no i szron...

k11.jpg


k1.jpg


Druga i trzecia sztuka to w sumie tu nic specjalnego nie ma po za tym ze jest za***isty szron i mega twardy top, nie wiem do konca z ktorego ale z ktoregos krzaka z tych 9 sztuk wyszlo mi 16 czy 18 gram suchego towaru...

k2.jpg


k3.jpg


No i co, tak wygladaja te 3 sztuki co mi zostaly... co tu wiecej a no to ze druh nie bylby druhem zeby jakiegos babola nie odpie****il takze no, przy trymowaniu i zostawieniu po ostatnim pietrze cos nie pyklo i nie wycialem takich malutkich bobeczkow na samym dole lodygi, roslina reweguje juz kolo miesiaca i dopiero nie dawno zaczelo cos wyskakiwac, ale nie z szyszek tylko z tych ***anych dołow... ogolnie bydlaki sporo urosly przez ten czas, normalnie spuchly dosyc mocno jak na takie pizdryki zostawione :D No i wlasnie, zamiast wywalac mi szczyty na gorze to sie zaczelo od dolu no i lipa bo niby cos tam sie zieleni na tych szyszkach ale nie za bardzo chce wyskakiwac, dzisiaj wywalilem te doly w piz*u, podlalem i odstawilem do boksa, bedziemy dalej czekac mam nadzieje ze to pojdzie :) Podrzucam fotki ponizej :)

rwg2.jpg


rwg1.jpg


Co dalej, mam jeszcze 5 klonow na wegu, 3 sztuki tych co rewegetuje, te szybkie feno co rewegetowalem na poczatku tego watku i tego najwiekszego bydlaka to wlasnie chyba ten co dal najwiecej ze wszystkich, to bedzie ten na zdjeciu pod spodem po lewej stronie.

k8.jpg


No i co w sumie to tyle, a jeszcze podrzucam zdjecia klonow, klony marne bo odkad zostaly pobrane to staly caly czas na parapecie a to minelo troche czasu oj minelo dopiero od jakiegos czasu siedza z rewegami w boksie pod hpsem 250ka :)

1939d07f8d6fcc6ae.jpg


No i to wszystko, co bedziemy robic z tymi rewegami i klonami to tak na prawde wyjdzie w praniu, podrawiam i do zobaczyska w nastepnym upku :D Pozdrawiam
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,944
Odznaki
11
Siemaneczko, witam w kolejnej aktualizacji, troche pokaze co tam u mnie sie dzieje, ogolnei no to tak, jeden reweg ktory stoi w duzym boksie z femkami od Żula czaczal wywalac juz szczyty, cos tam z tego chyba bedzie, niestety pozostale dwie sztuki cos sie ociagaja i ni chu*a nie chce to isc do przodu, widac ze zyja ale nic sie nie dzieje, potrzymam jeszcze tydzien i wypie****e jak nie bedzie sie nic dzialo a jak nie to ch*j z tym bo i tak mam podpisane klony z tych wszystkich sztuk rewegetowanych ale pobrane jeszcze na wegu :)
No wlasnie co do klonow, fajnie podwegowaly, jest z czego naciac, na matkach to widze od 10 klonow + do naciecia takze cos tam bedzie sie dzialo, w tym tygodniu pociacham i bede ukorzenial :)

RWG.jpg


RWG2.jpg


k1.jpg


k2.jpg


k3.jpg


k4.jpg


k5.jpg

 
Ostatnia edycja:

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,944
Odznaki
11
Siemaneczko, lecimy dalej z tematem, matki troche podrosly to nacialem kilka klonow, medium plagron do klonow + clonex zel. Co tu powiedziec, ladne bydlaki wyrosly, troche glodne ale juz nie chcialem nic dawac a tak to tylko raz chyba prysniete rybka bylo :D Pozdrzucam zdjecia ponizej i widzimy sie za jakis czas :D Pozdro :)

/edit a zapomnialem o rewegach, dwie sztuki ni chu*a nie ruszyly, poszly dzis w smietnik, jeden sobie powolutki reweguje ale z tego co widze to duzo tam tego nie bedzie :)

matki1.jpg


matki2.jpg


matki3.jpg


matki4.jpg


matki5.jpg


matki6.jpg


matki7.jpg


matki8.jpg
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,944
Odznaki
11
Siemaneczko widzimy sie po 12 dniach, korzenie zaczely wychodzic dolem, na dniach przesiadka do jakiegos literka i wegownik dalej hehe :D
Matki zajechane na maksa :D Dostaly ostatnio alga growa 100%, oprysk z rybki no i dzisiaj znowu podlalem growem i przesadzilem do 5l donic i tak juz zostanie. Rewegetowany lilac cos tam zaczyna rosnac, zapewne oporowo to ponaginam i zrobie z niego dywan tak jak wczesniej prowadzilem rewega, takie drzewko bonzai bedzie, podrzucam foty pozdrowka.

Tutaj grupowe, nie zrobilem niestety oddzielnego zdjecia, chu*a widac ale widac ktore to ktore, te glodne to klony :D

x2.jpg


x3.jpg


reweg.jpg
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,944
Odznaki
11
Siemaneczko witam w kolejnym upku po lekko ponad trzech tygodniach co tu powiedziec, ku**a klony ida za***iscie szybko... dzisiaj podlane 100% bio flores od canny ktory u mnie debiutuje :D Panienki podgolone chwilke podwegowaly jescze i w sumie to juz lada moment koncza indukcje, podrzucam fotki dla zainteresowanych, te ostatnie zdjecia rewega jak z pizdzichowa wyszly dopiero przyuwazylem. I tako to wyglada pozdrowka ekipa

k1.jpg


k2.jpg


k3.jpg


k4.jpg


k5.jpg


k6.jpg


r1.jpg


r2.jpg
 

kotek65

Active member
Rejestracja
Lis 27, 2020
Postów
39
Buchów
41
Fajna zabawa z tym rewegiem. W zeszłym roku, po zakończonym indorze w kwietniu zostawiłem do zrewegowania jeden krzak i potem, jak już ruszył, wsadziłem go do gruntu. Wyrosła na 2 metry, ale odmiana za późno dochodziła w naszych warunkach. Jakby to zrobić z odpowiednim krzakiem, to można by zebrać niezły 2 plon
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,944
Odznaki
11
Siemano, tak mysle co by moze tu jakiego upka wstawic dla zainteresowanych potomnych :D No co panny sobie juz kwitna na spokojnie, wlasnie zaczelismy liczyc 4 tydzien, fajnie nawet te matki poszly cos tam bedzie z tego jaranka.

Dwa pierwsze zdjecia, ta sztuka mi sie najbardziej podoba, z pestki kwitlo toi 7 tygodni takze z klonow powinno byc jeszcze szybciej, za***isty towar pod komerche. Natchnela mnie taka mysle ze zrobie z tej sztuki S1 na wlasny uzytek i do podarowania ludziom z forum jak ktos bedzie chcial, jezeli sie uda to nastepny projekt bede chcial wykorzystac te S1 do stworzenia jakiegos swojego krzyza.. No fajnie by bylo.

Mialem troche klonow na wegu ale oddalem przyjacielowi z forum, jak jeszcze nie przelaczyl to moze i by pobral mi ze cztery sztuki ale nie wiem jak tam :D Takze no, wizialem sprawy w swoje rece i ucialem kilka sztuk moment akurat, namoczone w clonexie i wrzucone do plagronu dla siewek i klonow no i bedziemy ukorzeniac a pozniej reweg :D W sumie to na tyle pozdrowka ekipa

/edit wiem ze glodne, wina tej za***istej mieszanki mojej i donic 5l, zdarzylo sie nie raz przysuszyc tez wiec jakios to bedzie wiatrakow na razie nie gubie za bardzo ale widze ze juz sie zaczyna :D:D

k1aaeedb62b83b7892.jpg


k2.jpg


k3.jpg


k4.jpg


k5.jpg


k6.jpg


k7.jpg


k8.jpg


k9.jpg


k10.jpg


k11.jpg


k12.jpg


k13.jpg
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,944
Odznaki
11
Siemaneczko, klony poszly pod noz, za***iste wyszly, jak na same najnizsze szczyty to jestem zadowolony, szkoda ze nie mam wiecej klonow bo bym sobie polecial calego boksa na siateczce i by pieknie bylo no ale coz :D Co tu powiedziec, mimo peryepeti glodowych to jak mowie nawet fajnie wyszlo. Na pewno bede jeszcze probowal sie bawic klonami, od nastepnego grow zawsze bede pobieral klony bo to to robota :) Moze jeszcze kiedys sie spotkamy w tym temacie, pozdrawiam ekipe :)

/edit znalazlem zagubione fotki, czterech klonow po trymie, lc#2 i lc#3 scialem jakos pare dni temu i teoretycznie sa suche, dzis oberwalem z lodyg i przewazylem wyskoczylo 75g... Piatka pewnie odejdzie bo w glownych palkach jest jeszcze troszeczke wilgoci a po za tym to reszta fajnie gotowa. Yebnalem probne wiaderko i kurka jest moc, oj jest

lilak.jpg


142e9fc5a7c586048.jpg


2e4c7e4c7cbb5aa3e.jpg


34cf755c439994fd6.jpg


















reweg

7.md.jpg


8.jpg
 
Ostatnia edycja:

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,944
Odznaki
11
Siemaneczko ekipa, podrzucam jakies zdjecia suszu lilakow... Ostatnio nic nie rewegetuje i nie klonuje ale juz niedlugo i bedziemy fajnie dzialali moze beda jakies updaty co do klonowania, pozdrawiam, widzimy sie niedlugo pewnie. :)

c1.jpg


c2.jpg


c3.jpg


c4.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół