nasiona marihuany

Ripen, Bloombastic

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Siema

Miałem sadzic w kokosie i zmieniłem nawozy. Ale nie byłem odpowiednio przygotowany do zabawy z kokosem wiec wrociłem do ziemi.

Do kokosa zakupilem takie nawozy jak Ripen czy Bloombastic od Atami.

CZy te 2 nawozy mozna uzywac do ziemi ?? Zawsze jechalem na Cannie i na FLO mialem Terra Flores, PK13/14, Canna Boost. Wiec ewentualnie zamiast ktorych podac Ripen i Bloombastic ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
A ripen w jakim celu chcesz używać? żeby z***ac jakość zioła?
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,726
Buchów
3,651
Odznaki
6
Bloombastic stymulator kwitnienia, jak canna boost..
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,327
Buchów
4,336
Odznaki
13
Ripen można jeszcze gdzieś kupić? Zapewne nie kupił tylko się gdzieś o tym naczytał, ripen = RIP,
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Świetnie sprawdza się w peralgoniach.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Tak oba możesz używać w ziemi i kokosie.

Ziomie pierwsza sprawa, Ripen się używa w sytuacji zagrożenia zbioru z jakiegoś powodu, a nie od tak sobie jako nawóz bazowy.
Druga sprawa on przyśpiesza proces kwitnienia, szybciej będą dojrzałe, ale finalnie mniej terpenów będziesz miał, po prostu chodzi o przyśpieszenie kosy, ale oczywiście się na tym traci jakościowo - świat nie ma idealnych rozwiązań.
Trzecia i ostatnia, po tym Ripenie to sobie zrób 2 tygodnie flush o ile będziesz musiał go zastosować kiedykolwiek, bo w innym wypadku to pozostaje mi życzyć Ci smacznego.

Potem płacz na forum "...pociągnąłem trzy machy z blanta i serce mi waliło jak dzwon 160 BPM, od czego to? ?"
Niektórzy to taką naturkę sobie produkują, że zdrowiej mieliby u dilera :jprd:

Ktoś wie z czego składa się ripen? Nie chodzi o NPK, a o użyte związki.
Producent za dużo nie podaje, więc w sumie nie wiadomo, na 100% siarka i chlor, tak na prawdę znane jest jakieś ~15% składu tego cudownego płynu.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół