nasiona marihuany

Rizzo 2021 /250sztuk/ zielonamasa seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Witam,
po małym niepowodzeniu w roku poprzednim wracam ze skromnym projektem. Zdaje się że na tym etapie nie powinno być już poważnych strat więc zakładam ten wątek. w tym roku troszkę późniejszy start tzn półautomaty wyszły z ziemii około 20 maja. natomiast automaty około 1 czerwca . wszystko +/- 2 dni od tych dat. na dworze od około 6 czerwca, wcześniej oczywiście pod lampami.
nasiona:
tutaj zrobił mi się mały miks bo doniczki troche sie pomieszaly wiec nie bardzo wiem co jest co. ale wystepują
-94 półautomaty
(orange bud fast version oraz amnesia kush fast version ilości mniej więcej te same)
-około 170 automatów
(może prościej bedzie jak napiszę ile było kiełkowane a wiec 100x mobby dick af , 50x big bud oraz 50x ak 47. więc statystycznie najwięcej powinno przetrwać mb)
-spoty oraz ich przygotowanie
-spotów w sumie mam 5, wszystkie wystepujące w poprzednich odsłonach. pod półauto są kopce wielkości od 35 do 100l. ziemia ze sklepu mieszana z perlitem. tradycyjnie przekopana z dolomitem i azofoską.
automaty zaś sadzone w ziemii spotowej mieszanej z tą z ogrodniczego i perlitem. ale zdecydowanie przewaza gleba spotowa w tej mieszance. przygotowanie takie samo czyli azofoska oraz dolomit.
-nawozy
azofoska, dolomit, asahi sl, tytanit, power roots, mikrokompleks, plagron terrra grow, terra flo, pk13/14, canna boost, karatezeon, topsin, miedzian , amistar. chyba to wszystkie środki jakie stosuję bądź będę stosował w tegorocznym ogrodzie. jeśli coś wleci dodatkowo to będe napewno pisał na bieżąco co i ile daje.

dziś zaprezentuję wam spota z automatami gdzie jest około 170 sztuk. z tego koło 20 jest w nienajlepszej kondycji ze względu na to że spot został zalany. tzn znów podobnie jak w poprzednim roku były ulewne deszcze jednak woda doszła do 20cm a miejscami może 10 cm ponizej gruntu i to wystarczyło aby część roślin została "przelana". z moich obserwacji wynika ze ten duży poziom wody może mieć związek z działalnością bobrów. natknąłem się na nowe tamy w rejonie tego spota. ale nie chcę dotykać tych konstrukcji gdyż mogło by to zwrócić uwagę osób postronnych. tak więc niestety trzeba przyjąć straty na klatę i żyć w zgodzie z bobrami
rośliny mają około 3 tygodnie, myślę ze spokojnie 100 sztuk jest na prawdę ponadprzeciętnych rozmiarów (oczywiście mam na myśli ponadprzeciętne jeśli mówimy o tych uprawianych przeze mnie). wygląda to obiecująco.

dziś poleciał oprysk: plagron terra grow, asahi sl, karatezeon, oraz mikrokompleks. dodatkowo podsypane azofoską. byłą to pierwsza wizyta od przedadzenia.

DSCN1862.jpg

DSCN1863.jpg

DSCN1864.jpg

DSCN1865.jpg

DSCN1866.jpg

DSCN1868.jpg

DSCN1869.jpg

DSCN1870.jpg

DSCN1871.jpg

DSCN1873.jpg

DSCN1874.jpg

DSCN1875.jpg

DSCN1876.jpg

DSCN1877.jpg

DSCN1878.jpg

DSCN1879.jpg

DSCN1880.jpg

za 2 tygodnie powinno to już całkiem fajnie wyglądać.

tutaj spot z 20 półauto
była wizyta jakoś tydzień temu i zrobiony topping na większości plantów. oraz to aktualne zdjęcia z wczoraj. oprysk to samo co wyżej tj asahi sl, plagron terra grow, mikrokompleks oraz karatezeon. podsypane azofoską
DSCN1881.jpg

DSCN1882.jpg

DSCN1883.jpg

DSCN1884.jpg

DSCN1885.jpg

DSCN1886.jpg

DSCN1887.jpg

DSCN1888.jpg

DSCN1889.jpg

DSCN1890.jpg

DSCN1891.jpg


na dziś to tyle. w okolicach przyszłego weekendu planuje odwiedziny oraz upa z reszty spotów gdzie rośnie około 80 semi af(aczkolwiek można przypuszczać że wszystko wygląda podobnie jak te wyżej). być może o czymś zapomniałem więc jak macie pytania to śmiało.
pozdro:gand:
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Witam jako pierwszy, klimaty mamy podobne więc przyjemnie sie ogląda i można porównac poczynania :)
od jakiego producenta pestki? bo chyba nie napisałeś :) bedzie konkretnie na jesieni u Ciebie :)
 
U

Usunięty 23746

Guest
Rzeczywiście "skromny" ten projekcik hehe xD Ładnie to wszystko wygląda i fajnie opisane, miło się czytało. Zasiadam i trzymam kciuki do samego końca, pozdro!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Konkretnie lecisz,nie tylko u ciebie woda jest tak wysoko w gruncie,u mnie rok temu w spocie Dolina była na głębokości około 50cm a w tym roku na 15cm a nie mam bobrów. Taki rok Panie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Kurde, już się martwiłem, że tylko ja mam takie niewielkie krzaki ) będę obserwował, bo projekt konkretny :) Z fartem do samego końca !
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Trzymam kciuki aby wszystko ładnie doszło - rok temu chyba kiszkę lekką miałeś. Powodzonka!
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Trzymam kciuki aby wszystko ładnie doszło - rok temu chyba kiszkę lekką miałeś. Powodzonka!
Ddokładnie tak. Plany pokrzyzowala pogodą wiec w tym roku troche lepszy start.
Kurde, już się martwiłem, że tylko ja mam takie niewielkie krzaki ) będę obserwował, bo projekt konkretny :) Z fartem do samego końca !
Jak dla mnie jest okej. Zobaczysz kolego że z dużej liczby tych małych krzaków ściągnę po 200-300g. Oczywiście mówię o semi af. Przerabialem już te wielkie krzaki i po za tym że cieszą oko i można startować z nimi na monstera , to j3st tylko masa problemów z nimi bo się łamią itp. A takie później wysadzane raz ze minimalizują ryzyko przymrozków(ktore w moik regionie w osfatnich latach sa normą po 20 maja) a dwa jest malo pie****enia z wiązaniem podpieraniem itp.
Konkretnie lecisz,nie tylko u ciebie woda jest tak wysoko w gruncie,u mnie rok temu w spocie Dolina była na głębokości około 50cm a w tym roku na 15cm a nie mam bobrów. Taki rok Panie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Ogólnie mysle ze tutaj robotę robia jednak bobry bo w nieco innych rejonach mam stan wody który zupełnie nie pokrywa się z tym o ktorym pisalem w pierwszym poście
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Witam jako pierwszy, klimaty mamy podobne więc przyjemnie sie ogląda i można porównac poczynania :)
od jakiego producenta pestki? bo chyba nie napisałeś :) bedzie konkretnie na jesieni u Ciebie :)
Pestki od usera zielonamasa tak jak napisałem w tytule wątku
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Jak dla mnie jest okej. Zobaczysz kolego że z dużej liczby tych małych krzaków ściągnę po 200-300g. Oczywiście mówię o semi af. Przerabialem już te wielkie krzaki i po za tym że cieszą oko i można startować z nimi na monstera , to j3st tylko masa problemów z nimi bo się łamią itp. A takie później wysadzane raz ze minimalizują ryzyko przymrozków(ktore w moik regionie w osfatnich latach sa normą po 20 maja) a dwa jest malo pie****enia z wiązaniem podpieraniem itp.
Oby się Twoje słowa sprawdziły :) Czego sobie i Tobie życzę :)
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siemano!!Miło popatrzeć na weteranów w terenie...Im ich więcej tym lepiej bo jasne jest że każdy mimo lat łażenia po krzaczorach dalej ma się dobrze a to od razu poprawia samopoczucie bo jednak balansujemy na granicy a dalej tu jesteśmy.Życzę dużo słońca i obfitych zbiorów.POzdrawiam:tiphat:
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Jak dla mnie jest okej. Zobaczysz kolego że z dużej liczby tych małych krzaków ściągnę po 200-300g. Oczywiście mówię o semi af. Przerabialem już te wielkie krzaki i po za tym że cieszą oko i można startować z nimi na monstera , to j3st tylko masa problemów z nimi bo się łamią itp.
Masz jakiś cel co do plonowania względem jednej rośliny uśredniając?
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Myślałem, że mnie tu nic nie zaskoczy. Najwidoczniej mało tu jeszcze widziałem. Ja tutaj będę stałym bywalcem. Pozdro Rizzo!
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Jak mogła mi umknąć Twoja fotorelacja... Nie wiem ale wiem, że w końcu tu trafiłem!

Ej kurczę @Rizzo ... Mam identyczną opcję z bobrami i ich korelacją z poziomem gruntownej na moim "pół spocie"... Podczas majowego desantu fastów w kopce dygałem dupsko, że część roślin może paść z przechlania się /lub/i/ z przyduszenia i gnicia korzeni. Dały radę, na szczęście. :)

Mam mocną rozkminkę czy nie mamy spota na terenie tego samego obiektu bagienno-plantatorskiego...
W zeszłym roku w promieniu paru kilometrów od pół spota (gdzieś +- z 5 do 8 kilosów) znalazłem czyjegoś fiskarsa(szpadel), ślady po próbie stworzenia kopców, tudzież ex kopce po naturalnej destrukcji, wykopaną studzienkę na jakieś 50cm i schludnie skitrany baniaczek cuchnący Xyz letnim gnojem z pokrzywy, heheh typowy spociur kogoś kumatego i sprzątającego po sobie.

Zostawiłem tam karteczkę z #.com'em i notką o braku złych zamiarów. Moja noga więcej tam nie stanęła w zeszłym sezonie, w tym roku byłem obczaić czy chociaż moją notkę ktoś odczytał... Nikt jej nawet nie ruszył. Zawieszona na badylku wbitym w jeden kopczyk, zabezpieczona dilpakiem plus przezroczystą zrywką, notka złożona w ten sam sposób, ślady na papierze tylko te z mojego markera i ogólnie wszystko tak samo jak w zeszłym roku, pozwoliłem więc skroić sobię szpadel, w razie wu umieściłem drugą notkę, że wdepnę tu w 2022 i jeśli trzeba to oddam szpadel - tylko proszę dać o tym znać dopisując się do moich notatek haha.

P.S...
Fotokomórek nie namierzyłem, a jeśli one mnie już tak, to i tak mam wy***ane hehe, w takie rewiry tylko w kominiarce i stroju survivalowego wieśniaka, nawet jak nak***ia lampa 35stopni!
Pamiętajcie młodzieży -kamuflaż typu grower ninja incognito to chędożona podstawa, przy wbitce na tereny gdzie inny konopny świr również mógłby dostrzec potencjał miejscówki.

Puentując moje wypracowanie..
Nie porzuciłeś może kiedyś spota zapominając zabrać z niego fiskarsa?
Tam właśnie w tych okolicach bagienek gdzie bobry tamują akweny wodne jak po***ane, a przez to poziom wód gruntowych się podniósł?
Bez kitu na fotach plener w tle do złudzenia jak na moim spocie, do tego te bobry... Hmmm????

Jak co to wiesz.. zwrócę fiskarsa z jakimś blantem jako forma zapłaty za wypożyczony sprzęt...✌️

Oby nam się! Turbo projekt, turbo outdoorowy świr! Pozdro Rizo stary wariacie!
:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół