nasiona marihuany

Rizzo 2021 /250sztuk/ zielonamasa seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Konkretnie lecisz ?kombajn już pewnie czeka na zbiory ?
Skromny projekcik na własne potrzeby hehe
1. Z ilu metrów to czuć?
2. Automaty to wręcz bajkowe jeśli chodzi o próbę na dużej ilości
3. Nie masz jeszcze oznak pleśni na auto, skoro to podmokły teren jest?
1. Cały teren otoczony gestymi krzakami więc śmiem twierdzić że zapach mocno się ni3 niesie. Przynajmniej mnie uderzylo w momecie gdy oczom ukazały się planty
2. Wygląda to dobrze to fakt. Odległości około 40 cm .choć następnym razem dałbym przynajmniej 50cm.
3.Na ten moment nie zauważyłem żadnych ognisk.
Oj Ty już pokazuj jaki masz sprzęt do trymowania? Dobrze idzie, zdrowe zielone pomidory!
Jeśli chodzi o sprzęt do trymowania to posiadam tumble trimer. Dodatkowo kilka par rąk do pomocy przy tej robocie. Czekam na rozwój sytuacji z semi auto. Tzn jeśli będę w stanie już jakoś szacować ilości produktu, A do tego potrzeba zaawansowanego flo to ewentualnie zrobię ma szybko taki trymer z silnika elektrycznego oraz noża. I Na tym będę obrabial duże kwiaty to co mniejsze ręcznie/ tumble trymer.
Rizzo jak zwykle z pie****nięciem :) Serwis w kombajnie zrobiony?
A jak! Bizon z056 czeka na wjazd w pole. Nie ma nic przyjemniejszego jak dźwięk sw400 wchodzącego na obroty w polu konopi :D
O zesz ty ch**u zloty :D
Przeciez tam przy zbiorach zejdzie z dwa tygodnie zeby to ogarnac.
A te autosy wygladaja jak siane od linijki , bajeczny widok.
Widac w ch*j wlozonej pracy , gratulacje.
Zobaczymy jak to będzie kwitlo. Automaty to taka rozgrzewka przed tym co mam nadzieję będzie pod koniec września hehe.
Autosy można powiedzieć że siane od linijki. Wymierzone grzadki, poprowadzona żyłka i sadzenie w równych odstępach. Powinno być to widać w pierwszym poście.
A Co do pracy. Fakt sporo pracy ale i serca to kosztuje. Ale jak większość ludzi bawiących się w ten sport wie- ciężka praca popłaca ;)

Pozdro
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Nooo, jak to będzie w zaawansowanym flo, to będą piękne widoczki !
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
witam,
dziś mały up z jednego ze spotów. mianowicie to miejsce gdzie miałem inwazję ślimaków. zdaje się że te zranione łodygi ładnie przyschły i zdrewniały. myślę że nie powinno być problemów z pleśnią. nie stosowałem tej maści o której pisałem w poprzednim upie. czekam na dalszy rozwój sytuacji. coś tam popodpierałem niektóre planty. kilka sztuk wypuściło sporo włosów co zwiastuje kwitnienie. kilka innych ma pojedyncze włosy co wskazuje na to iż niebawem ruszą z kwitnieniem. jest też kilka na których na ten moment preflowerów nie odnotowałem.

granulaty wysypane w trakcie poprzedniej wizyty wyglądają na nietknięte. pomimo ulew które przeszły nad moim miejscem zamieszkania to ten spot został nietknięty. czekam zatem na deszcze których predko w moim rejonie nie nadają.

zastosowane nawozy odpowiednio dla panienek na wegu oraz flo:
canna terra vega, plagron power roots, asahi sl, super thrive, siarczan magnezu, karatezeon, oraz canna terra flores, pk 13/14, plagron power roots, super thrive, karatezeon oraz topsin.

udało mi się zrobić fotkę każdego krzaka, a jest ich 19. jest kilka słabszych sztuk które z jakiegoś powodu się przewróciły i mocno oberwały od ślimaków. największe sztuki dochodzą do 2 metrów i są na prawdę ładnie rozkrzaczone. zresztą zobaczcie sami:


DSCN2094.jpg

DSCN2095.jpg

DSCN2096.jpg

DSCN2097.jpg

DSCN2098.jpg

DSCN2099.jpg

DSCN2100.jpg

DSCN2101.jpg

DSCN2102.jpg

DSCN2103.jpg

DSCN2104.jpg

DSCN2105.jpg

DSCN2106.jpg

DSCN2107.jpg

DSCN2108.jpg

DSCN2109.jpg

DSCN2110.jpg

DSCN2111.jpg

DSCN2112.jpg

DSCN2113.jpg

DSCN2114.jpg

DSCN2115.jpg

DSCN2116.jpg

DSCN2117.jpg

DSCN2118.jpg

DSCN2119.jpg


ostatnie zdjęcia (z ostatniego upa) robione były w poniedziałek a więc mamy 6 dni różnicy pomiędzy tymi w tym poście.
jakiś tam progres jest. nie ma powodów do narzekania. na ten tydzień planuje wizyty na pozostałych spotach więc możecie spodziewać się kolejnych upów. zresztą teraz upy będą dość często bo częstotliwość wizyt zwiększy się z wcześniejszych 14 dni do 7-10 dni.

dzięki za odwiedziny, komentarze oraz buchy.
pozdro:mar:
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Robiłeś coś im czy same się tak ładnie krzaczą?
Sporą część ma zrobiony toping na poziomie 5 może 6 piętra. Ale myślę że to robi bardzo duża ilość światła. Dzięki temu rośliny nie wyciągają się A idą w odrosty. Co roku planty tak mi się krzacza nawet te przy których nic nie majstruje
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
witam
zapraszam na kolejny up. dziś 2 spoty. 20 sztuk semi auto oraz spot automatyczny.
na początek semi af. tutaj jedna sztuka odpaliła ładnie flo. natomiast około połowa wypuściła włosy co zwiastuje kwitnienie.
poszły opryski weg/flo odpowiednio:
canna terra vega, plagron power roots, asahi sl, super thrive, siarczan magnezu, karatezeon/ canna terra flores, pk 13/14, canna boost plagron power roots, super thrive, karatezeon oraz tym razem przeciwgrzybicznie signum.

była to dość szybka akcja z małym problemem bo pękł mi na spocie opryskiwacz z długą lancą. nie mam pojecia jak czemu. po prostu pękł zbiornik po nabiciu ciśnienia. musiał być osłabiony najwyraźniej bo do tej pory pękały co najwyżej oringi uszczelniające. musiałem improwizować używając zapasowego mniejszego. w związku z tym nie byłem w stanie opryskać automatów tak dobrze jak bym chciał. dlatego też już za kilka dni planuję kolejne odwiedziny automatów. będzie kolejny oprysk oraz dokładne przeglądanie w poszukiwaniu chorób grzybicznych. choć dziś tak na szybko nic nie zaobserwowałem. więc myślę że nawet jeśli jakieś ogniska są to na pewno bez tragedii.

wszystko idzie bardzo ładnie. są jakieś tam problemy z owadami oraz ślimakami ale po za tym rośliny są zdrowe. widać że lubią te miejsca.

w ciągu tygodnia automaty ładnie nabrały masy. jest kilka dziwnych sztuk które nie budują normalnych kwiatów. po za tym już w tym momencie wiem że kosa prawdopodobnie będzie na 3 podejścia ze względu na duże różnice w zaawansowaniu kwitnienia. pierwsze kosy myślę w granicach miesiąca czasu.

z technicznych informacji chyba wszystko. zobaczcie sami jak to wygląda:
DSCN2120.jpg

DSCN2121.jpg

DSCN2122.jpg

DSCN2123.jpg

DSCN2124.jpg

DSCN2125.jpg

DSCN2126.jpg

DSCN2127.jpg

DSCN2128.jpg

DSCN2129.jpg

DSCN2130.jpg

DSCN2131.jpg

DSCN2132.jpg

DSCN2133.jpg

DSCN2134.jpg

DSCN2135.jpg

DSCN2136.jpg

DSCN2137.jpg

DSCN2138.jpg

DSCN2139.jpg

DSCN2140.jpg

oki teraz automaty. jak widać mocno nabrały masy.
DSCN2141.jpg

DSCN2143.jpg

DSCN2144.jpg

DSCN2145.jpg

DSCN2146.jpg

DSCN2147.jpg

DSCN2148.jpg

DSCN2150.jpg

DSCN2151.jpg

DSCN2152.jpg

DSCN2154.jpg

DSCN2155.jpg

DSCN2156.jpg

DSCN2157.jpg

DSCN2158.jpg

DSCN2159.jpg

DSCN2160.jpg

DSCN2161.jpg

DSCN2162.jpg

oki na dziś to tyle. jeszcze w tym tygodniu pojawi się up z dwóch spotów czyli łącznie 55 półauto.

pozdrawiam :weed-2:
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Przekozaki rosna! Wzorowo prowadzone rosliny. Super!
 
U

Usunięty 23746

Guest
Buch i oglądamy, czytamy i podziwiamy xD. Z góry wiadomo, że rozpie**** hehe.
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Miałeś kiedyś w życiu większy projekt niż ten w tym roku? Bo ciekawy jestem ile prób trzeba zaliczyć na podobnej skali w podobnych warunkach, żeby się za coś takiego brać :D

Jeśli to stosujesz na takiej ilości na wszystkich roślinach:

canna terra vega, plagron power roots, asahi sl, super thrive, siarczan magnezu, karatezeon/ canna terra flores, pk 13/14, canna boost plagron power roots, super thrive, karatezeon oraz tym razem przeciwgrzybicznie signum.


To w 1,5k dasz radę się zamknąć jeśli chodzi o same nawozy?
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Miałeś kiedyś w życiu większy projekt niż ten w tym roku? Bo ciekawy jestem ile prób trzeba zaliczyć na podobnej skali w podobnych warunkach, żeby się za coś takiego brać :D

Jeśli to stosujesz na takiej ilości na wszystkich roślinach:

canna terra vega, plagron power roots, asahi sl, super thrive, siarczan magnezu, karatezeon/ canna terra flores, pk 13/14, canna boost plagron power roots, super thrive, karatezeon oraz tym razem przeciwgrzybicznie signum.


To w 1,5k dasz radę się zamknąć jeśli chodzi o same nawozy?
zasadniczo to chyba mój 4 spory projekt. z czego jeden się nie powiódł w zeszłym roku. tam było coś w granicach 350 sztuk ale niestety przymrozki oraz ulewne deszcze całkowicie zniszczyły moje uprawy. w tym koło 200 albo i lepiej automatów tam miałem. ale wzystko poszło w piz*u już na starcie można powiedzieć. wtedy ktoś mi pomagał dziś pracuje sam więc troszkę mniej sadzę aby dać radę wszystko ogarniać.

w tym roku o ile większość zakwitnie to najprawdopodobniej pobije swój rekord. co roku przegrywam z pogodą bo dużo plantów nie dochodzi mi tak jak bym chciał. jeśli w końcu trafię na dobrą genetykę która umożliwi mi finisz na koniec pazdziernika to może się pokuszę o większy projekt w przyszłości bo spokojnie mogę sobie na to pozwolić.

a ile prób trzeba zaliczyć. hmm nie mam pojęcia. jeśli po zakończeniu danego sezonu wiesz że ogarniesz więcej plantów lub wiesz ze zapotrzebowanie na produkt jest większe lub marzy Ci się gęsty konopny las na spocie a w tym roku posadziłeś planty zbyt "rzadko" to w kolejnym roku nak***iasz więcej i gęściej :)

co do nawozów to wszystko stosuję dolistnie w opryskach więc nie zużywam tego aż tak dużo. szczerze to nawet nie liczyłem tego nigdy. sporo nawozó jak kupuje duże opakowania to mi starcza na parę lat. używam nawet przeterminowanych bo uważam że nie ma co się w nich zepsuć - kwestia marketingu tylko z tą datą przydatności.

największe koszta generują kwatery czy to na wega czy suszenie.
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
1. A jaki masz rekord?
2. Jeśli to dopiero 4 Twoja próba, z czego jedna była nieudana, to nieźle ogarniasz teren :)
3. Co się stało w poprzednim roku co do przymrozków? Zimny maj dał się we znaki? A potem zbyt późne kwitnienie i pleśń?
4. Automaty nam się praktycznie w 70% pokrywają, sezony w 50%, coś czuje że zostaniemy przy tych genach na dłużej :D
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
1., tutaj masz wszystko

 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
witam dziś szybki up z 2 spotów łącznie 55 roslin.
niestety krzaki już zaczynają się łamać w miejscach rozgałęzienia po topingu. dziś zrobiłem tylko foty bo nie mogłem znaleźć sznurka który miałem skitrany pod suchymi gałęziami. niestety wszystko tak zarosło że nie ma opcji tego namierzyć. tak więc będzie niezwłoczna kolejna wizyta aby to wszystko ładnie ogarnąć.

w sumie dobrze że już się łamią a nie na flo. 5 krzaków jest połamanych aczkolwiek nie spisuję ich na straty. wszystkie planty dostaną wzmocnienia w miejscach rozgałęzień aby uniknąć podobnych sytuacji w kolejnych tygodniach. sporo plantów wypuszcza włosy ogolnie jest na prawdę konkretnie.
zresztą zobaczcie sami:
DSCN2170.jpg

DSCN2171.jpg

DSCN2172.jpg

DSCN2173.jpg

DSCN2174.jpg

DSCN2175.jpg

DSCN2176.jpg

DSCN2177.jpg

DSCN2178.jpg

DSCN2179.jpg

DSCN2180.jpg

DSCN2181.jpg

DSCN2182.jpg

DSCN2183.jpg

DSCN2184.jpg

DSCN2185.jpg

DSCN2186.jpg

DSCN2187.jpg

DSCN2188.jpg

DSCN2190.jpg

DSCN2191.jpg

DSCN2192.jpg

DSCN2193.jpg

DSCN2198.jpg

DSCN2199.jpg

DSCN2200.jpg

DSCN2202.jpg

DSCN2203.jpg

DSCN2204.jpg

DSCN2205.jpg

DSCN2206.jpg

DSCN2207.jpg

DSCN2208.jpg

DSCN2210.jpg

DSCN2211.jpg

DSCN2213.jpg

DSCN2214.jpg

DSCN2215.jpg

DSCN2216.jpg


a tutaj taki bonusik w postaci zrzutu znalezionego w okolicy
DSCN2217.jpg


poki co będą upy z automatów. damy tym semi af czas na odpalenie z flo i pokażę je znów dopiero jak już coś się będzie działo. czyli myśle za 2 tygodnie.

pozdro
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Panie przecież to jest las !!! Będziesz miał naprawdę mnóstwo roboty na jesieni!!!

chapeau bas !!!!!​

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół