nasiona marihuany

RIZZO OUT 2k19____ONLY GGS SEEDS

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nie no panie, kozacki aut z kozackim wynikiem. A i trzeba sobie umieć radzić-na całe szczęście wszystko skończyło się bez ofiar więc sumienie czyste nie mówiąc o rączkach. Podziwiam zwłaszcza trymowanie 12kg-sam pare razy ponad piątkę ręcznie trymowałem po 8 godzin dziennie przez kilka dni skitrany w krzakach a potem z worami jakimiś kanałami do suszarni skradanie było. Pozdro i powodzenia w następnych projektach.
 

firsttime

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
45
Buchów
0
rizzo napisz na pw do mnie za to proszenie o maila możesz zaraz zakończyć karierę na forum, chce się odezwac do ciebie, a tu pw nie mogę pisac
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
No tak to juz jest outdorowcy z rozmachem to wariaci latajacy po zewnetrznej stronie bandy !!!!. Brakuje mi tej adrenaliny do szescianu !!! Ten rok to moj ostatni out. Juz wiem ze bede baaardzo tesknil za przypalami shizami i niejasnymi akcjami. Moze in da mi tego namiastke. Piekne plony pamietam 2013 kiedy to srednia z krzaka to bylo 400+ a suszenie to byl jeden wielki przypal ktory sie udal !!!!! Teraz juz lipa bo nie ma spotow wszystko co bylo godne uwagi to juz spalone miejsca. Zlodzieje i ***ani konfidenci nie proznoja ... szmaty *****e ...

Pozdro !!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół