nasiona marihuany

Rośliny psychoaktywne występujące w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Mój znajomy się roz***ał mocno po bieluniu. Zgarowal w h*j . Kiedyś gościu pełny życia i wgl a dzisiaj chodzi z mamusia za rękę po mieście . Masakra
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Mój znajomy się roz***ał mocno po bieluniu. Zgarowal w h*j . Kiedyś gościu pełny życia i wgl a dzisiaj chodzi z mamusia za rękę po mieście . Masakra

Słaba psychika, za małolata zjadłem szyszkę, trzy dni dziwnej fazy, ale jakoś jeszcze egzystuję. :dancee:
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Tam było przegiecie. Było zjedzone więcej niż szyszka.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Kilka lat temu robiłem z gościem co szamał sporo suszonych czerwonych muchomorów, gość chodził zacieszony wiecznie jak małe dziecko... Jedno razowy trip mógłbybyc ciekawy, ale dłuższa zabawa to wilczy bilet do psychiatryka...
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
No ja w zeszłym roku chciałem spróbować ale jakoś nie wyszło. W tym roku zrobię zapasy i zobaczę co to będzie. Kiedyś jakiś gość wrzucał badania po codziennym stosowaniu amanity i żadnych zmian nie było w organizmie nawet wątroba nie odczuła. Wszystko jest dla ludzi ale z glowa.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
A ja kiedyś na grzybobraniu się ciekawiłem dlaczego wszędzie jest pełno nóżek od muchomorów bez kapeluszy:D. Może w tym roku zrobię podejście do amanity.
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
Amanita dobrze przygotowana nie jest trująca. Na ten temat jest już sporo badań. Surowa też krzywdy nie zrobi jednak proces suszenia zamienia jakiś tam kwas w muscymol *czy jakoś tak. Nie pamiętam dokładnie tych nazw....; Ciężko też ją przedawkować. Jest również kilka większych grup zrzeszających praktyków- między innymi na fejsie. Sam miałem okazję próbować mniejszej ilości bo więcej nie miałem i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Temat Amanity jest ciekawy i sporo można wyszukać w internecie.
ps. w tym roku już zaczynają się pojawiać w lasach ;)
 

merol23

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
5
Buchów
0
U mnie czerwone muchomory doslownie pod domem rosna, ale jeszcze nie probowalem spozywac.
 

kurdebelek

Member
Rejestracja
Kwi 1, 2021
Postów
12
Buchów
1
Ogólnie to w 21 zacznę swoją przygodę z amanitą, będzie suszona w cieniu co sprawi że w muchomorze będziemy mieć muscymol zamiast nie pożądanego gówna, zacznę jeść od małych dawek, mikro dawek.
 

SpeedPotato

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2021
Postów
75
Buchów
144
Muskarynę w muscymol, tak to było ;)
Też chyba spróbuję amanity. Ciągnie mnie do grzybów.
Oprócz tego jest spore prawdopodobieństwo, że jesienią na spocie zastanę łysiczki.
 

kurdebelek

Member
Rejestracja
Kwi 1, 2021
Postów
12
Buchów
1
albo w kwas ibutenowy, zależy od tego jak się to będzie suszyć, jest to dla mnie bardzo ciekawe, nigdy jeszcze nie brałem psychodelików, chyba jakiś kurde wywar sporządzę czy coś ;)
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Najlepiej susz muchomorowy zalać wodą z sokiem cytrynowym, nie trzeba gotować, tylko parę godzin macerować i odsączyć. Może być sok owocowy, grunt żeby miał kwaśny odczyn
 

Mr.Wąs

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2021
Postów
123
Buchów
166
Odznaki
1
Odziwo że nikt nie wspomniał o Maku/Słomie Makowej Lekarskim=PST. Czasem można na niego trafić niektórzy mają pola uprawne. :smoking-smiley::gand:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół