nasiona marihuany

ROŚLINA GWAŁTOWNIE TRACI KOLORY

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ziiba1

Guest
POSIADAM GRAPEFRUITA WIECZOREM DOSYPAŁEM PERLITU I ZRASIŁEM WSTAJE RANO A TU NAJSILNIEJSZY POMIDOREK BARDZO TRACI NA KOLOROACH ROBIĄ SIĘ JASNO ZIELONE PÓŹNIEJ ZÓŁTE PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE PARTIE OPRÓCZ GÓRY HELP
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
jak można dosypać perlitu ??

bedzie nam łatwiej Ci pomóc, jeżeli dasz fotkę :)
 
S

Sed

Guest
No właśnie najlepiej daj fotke i napisz coś więcej jaką ziemie masz czym podlewasz
czy stosujesz jakiś nawoz może to być spowodowane złym ph ziemi
 
Z

ziiba1

Guest
mam grapefruity kwitnace i od dwoch dni nerwy na lisciach sa zolte a koncowki robia sie brazowe i wyginaja sie do gory pomoocy
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
!!

jakiego nawozu urzywasz i ile ??? i jak czesto podlewasz??
ps wejdz tu http://haszysz.za.pl/index.php?id=uprawa mj potem choroby problemy
i masz eleganckie zdjecia lisci z opisem co roslinie moze dolegac!!!!!! najwarzniejsze to sie nie stresowac!!!!
 
Z

ziiba1

Guest
uzywam biohomusa jeden korek na litr wody,a podlewam dosyc często to faktycznie może być przez to
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
jak koncowki wysychaja to z przenawozenia moze byc....

a wytlumacz bo nie wytlumaczyles o tym dosypywaniu perlitu...bo perlit daje sie do ziemi jak sie robi mieszanke...choc mozna perlit tez sypnac na powierzcnie doniczki zeby wilgoc tak szybko nie uciekala...tylko do tego sie nadaje lepeij zwir niz perlit
 
Z

ziiba1

Guest
no wlasnie chodzi o to ze niedawno przesadzalem rosliny a perlit dostalem kilka dni temu wiec postanowilem ze porobie dziury nasype perlitu i zasype od tamtego czasu się tak dzieje idiotycznie to zrobiłem ale coz na błędach człowiek się uczy
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
w ziemi porobiles dziury? i sypales do tych dziur? jesli tak zrobils to uszkodziles korzenie
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Nie mozna :D co ty chcesz robic operacje chirurgiczna korzeniom ? zrąbałeś :p możliwe ze nie wszystkim sproboj uciac te brazowe liscie i nie podlewac 3-4 dni ... mysle ze to pomoze
 
Z

ziiba1

Guest
a ty co przewrazliwiony jestes? od poczatku wszystko wiedziales? tylko zapytalem meen chillout
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
naprawic...hymm jesli uszkodziłes glowne korzenie to nic nie zrobisz ...sam kiedys przy przesadzaniu zobaczyłym kaweałek folii w ziemi i chcialem go wyciagnac...jak wyciagałem to slyszałem jak korzonki sie rozrywaja...i suma suamrum nie usunałem tego...potem roslinka wlasnie oklapła i usychała powoli...niestety nic potem sie nie dało zrobic ....pozostało czekac przydałby cie jakis stymlator do wzrostu korzeni w takim momcie...

[ Dodano: 2006-01-15, 16:40 ]
a napisz cos o roslince ile ma dni tygodni, jaka lampa itd
 
Z

ziiba1

Guest
nie sądze że to może być śmiertelny błąd ponieważ tylko dolne liście poprzysychały z górą jest wporządku to są grapefruity z female seeds lampa hps 150 bardzo dziwne jest dla mnie to ze jak koncowki wysychają to wyginają się w góre a nie w dół jak by miały jakiegoś powera a ja nic nie dawałem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół