nasiona marihuany

Roślina mocno się wyciąga

Wyszukiwarka Forumowa:

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
Moje czterodniowe rośliny mocno się wyciągają.
Cały dzień stoją na parapecie, raczej jeszcze za wcześnie zęby wyciągać je na spota.
Co mogę z tym zrobić, najlepiej jak najszybciej


normal_IMG_20200501_103429.jpg
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
za mało swiatła na tym parapecie i pasowało by je teraz obsypac po listki pierwotne tylko juz masz pełna doniczke, kombinuj cos
 

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
Właśnie dzis rano podsypalem, więcej nie wejdzie
 

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
W przyszłym tygodniu w nocy u mnie ma być około 5 stopni. Myślisz, że wytrzymają?
 

ZielonaLili

Active member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
38
Buchów
0
Jak nie masz możliwości pod lampe to w zależności od pogody potrzymaj je trochę jeszcze, ale daj podpórki żeby się nie wywaliły a jak nie masz przymrozków i tak +10 już to na spot i pod butle
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
W dzień ładnie słonko grzeje to możesz je wynosić na zewnątrz, a wieczorem spowrotem do domu.
 

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
Wystawiłem je na balkon, chociaż z tam tamtej strony mam mniej słońca. Poczekam przez weekend jak będzie z pogodą i w poniedziałek pojadą na spot
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Troche urosły, chlopaki dobrze mówią, wystawiajac na balkon postaraj sie zeby sie nie połamały, patyczek i je lekko zamocuj, do momentu przesadzania powinny troszke sie wzmocnić, wiatr im tez troche pomoże
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Ogarnij im tymczasowe podpórki. Zadbaj o więcej słoneczka, możesz przestawiac je z parapetu na balkon czy parapet w innym pokoju, z rana na okno wschodnie, później na okno zachodnie, wiesz ocb. Najlepiej to wrzuć je pod lampę w mini boxa. Świetlówka kompaktowa i heja, po taniości a jako boxik przed out'owy się przyda jeszcze nie raz. Niebawem roślinki i tak polecą na spota także uważam, że już nie ma co ich przesadzać do innych, wiekszych donic po to by je podsypać ziemią do liścieni, zrób to już na spocie -wkop je w glebę do liścieni i gitara. Pozdro.
 

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
Tak zrobię, podpórki i przenoszenie z miejsca na miejsce.
Boxa juz nie wykombinuje, bo długi weekend teraz. W poniedziałek pojadą na miejscówkę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół