nasiona marihuany

Roślina pytanie ! Prawidłowy rozwój ? <FOTO>

Wyszukiwarka Forumowa:

rpw_sqad

Member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
5
Buchów
0
Jeśli ten temat nie pasuje do tego działu to prosze go przenieść...Chciałem zapytać czy roślina na zdjęciach rozwija sie prawidłowo ma ona około 2 tygodniu może troszke mniej Chciałbym ja przesadzić na dwór ale nie wiem czy w takim stanie wytrzyma :p prosze o szczerą odpowiedź PS nie wiem co to za odmiana nasiona dostałem

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
 

Lupin

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
38
Buchów
0
mowisz ze ma 2 tygodnie...
no to rozwija sie naprawde wypas:]
a jesli chodzi o odmiane to chyba jeszcze za wczesnie na rozpoznawanie
ale te 2 tygodnie to od wykielkowania czy od wyjscia na powierzchnie?
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Tak rozwija sie prawidlowo... co to za odmina... sam nie wiem, za wczesnie by oceniac!
Chcesz wysadzac to na out?? Mozesz poczekac jeszcze do 5-10 maja gdy temp. bedzie juz stabilniejsza. Kiedys na poczatku uprawialem sobie przemyslowke i wygladala podobnie ale nie jestem do konca przekonany co do odmiany. Jezeli pomoglem Ci to zaznacz pomogl.

Dzieki. Witaj na statku.
 

rpw_sqad

Member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
5
Buchów
0
A tak z ciekawości pytam czy z przemysłowki są wogóle jakies Topy ?
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
topy są ale mniejsze i w ogóle nie nadają się do palenia.
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Moge was czyms zaciekawic??? Moj kumpel ma w domu przemyslowki ich wzrost przecietny to ok. 50-60 cm sa cale w topach, taka choinka. Zmieszal w tamtym roku przemyslowke z jakas meska odmiane i powychodzily z nasion takie karly. Co ciekawe maja ok. 5 tygodni i sa juz lekko zabrazowione topki!!! :geek: Czyli niedlugo :p Chcemy zobaczyc efekt ale raczej z ciekawosci jeszcze poczekamy.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
jak dzien z noca sie zrowna 12/12:D wtedy zaczyna sie FaZa kwitnienia (outdoor)...
W indoor to zalezy tylko od Ciebie
jak zle mowie prosze mnie poprawic;]
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
hmm a powiedzcie mi czy to jest dobrze moja roslinka ma juz prawie 4 miesiące i zamiast rosnąć z boku kwiaty to rosnie łodyga i tak na całej roslinie nawet najmniejsze łodyzky mają swoje łodygi i tak wkółko i ma 60 cm
 
G

Green

Guest
ak dzien z noca sie zrowna 12/12:D wtedy zaczyna sie FaZa kwitnienia (outdoor)...
W indoor to zalezy tylko od Ciebie
jak zle mowie prosze mnie poprawic;]

zle piszesz gdyby tak bylo to kazda odmiana zaczynala by kwitnac w tym samym czasie, a tak nie jest, to kiedy roslina zacznie kwitnac na out zalezy wylacznie od jej genetyki kiedy to wydluzajaca sie noc indukuje kwitnienie, kazda odmiana zachowuje sie inaczej w warunkach polowych i dlatego jedne zaczynaj kwitnac wczeniej od drugich

wracajacc do tematu: nikt ci nie powie co to za odmiana, po wygladzie rosliny jest to zwyczajnie nie mozliwe wiec teskty typu: "za wczesnie by oceniac!", "a jesli chodzi o odmiane to chyba jeszcze za wczesnie na rozpoznawanie" mozecie sobie darowac gdyz nie maja najmniejszego sensu
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
mam pytanko mysle ze mi pomozecie , mam roslinke bardzo dobrze wyglada ale ma 3-4 palczaste liscie juz nie formuja sie inne co to za krzak czyzby to byla przemyslowka
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Sys napisał:
mam pytanko mysle ze mi pomozecie , mam roslinke bardzo dobrze wyglada ale ma 3-4 palczaste liscie juz nie formuja sie inne co to za krzak czyzby to byla przemyslowka

A ile tygodni ma ta roslinka???
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Około 2 tyg. pisze na początku.
 

art610

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
163
Buchów
0
Ty blant coś ci sie po***ało;], tu jest odpowiedź na innego posta w tym topicu. Koleś pyta innego użytkownika ile maja jego roslinki...;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół