nasiona marihuany

roślinki towarzyszki

Wyszukiwarka Forumowa:

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
228
Buchów
251
Odznaki
2
Od razu napisze , ze nie widzialem wątku o tym a na "posiedzeniu" przeczytalem w softsecrets No 6 2020 strona 16 że :

Towarzyszące rośliny Wielu ogrodników korzysta z praktyki umieszczania niektórych roślin w pobliżu siebie w celu poprawy produkcji. Rośliny strączkowe, takie jak koniczyna czy groch, umieszczają azot w glebie w celu odżywienia pobliskich roślin. Rumianek wyciąga minerały z głębi ziemi. Nagietek odpycha szkodniki. W jaki sposób więc można wspólnie z innymi roślinami sadzić marihuanę, aby poprawić zawartość THC? Wykazano, że niektóre rośliny zwiększają zawartość olejków eterycznych w sąsiednich roślinach.

pestki tanie a pestki roslinek "towarzyszących" jeszcze taniej
 

SpeedPotato

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2021
Postów
75
Buchów
144
Temat generalnie wydaje się być ciekawy. Niestety nie wiem wiele na ten temat, więc się wypowiem.

To, co mam do powiedzenia, to że fakt faktem pestki ww. roślin są bardzo tanie, i niektóre rzeczywiście mogą pozytywnie wpływać na ilość THC.
Ale czy to jest warte zachodu?
Poważnie, odmian jest tyle, że od A do Z dadzą przyjemny haj amatorowi, albo i poskładają starego konia.

Za nieduże pieniądze możemy kupić nawozy organiczne, które znacznie poprawią wzrost i witalność naszej rośliny. Pewnie i na zawartości THC się to pozytywnie odbija, ale do końca tego akurat nie wiem

Coś, co powinno Cię w tej kwestii usatysfakcjonować to mikoryza. Po zagłębieniu się w temat dochodzę do wniosku, że owszem, grzybki współtowarzyszą z naszą roślinką i dają jej niezłego kopa. Jak z zawartością thc? myślę, że skoro i roślina zdrowsza, to i thc będzie więcej, jednak podkreślam. To tylko moja opinia - randomowego gościa z internetu, który nawet się za bardzo nie zna

Więc kolejny raz stawiam tezę - czy warto? Jeśli chodzi o mikoryzę to na pewno.
Myślę też, że jeśli sadzenie roślin współtowarzyszących działało by w znaczny sposób na nasze roślinki małym kosztem, to byłoby o wiele bardziej popularne.

Niemniej zaciekawiłeś mnie tematem i sam chętnie poczytam co mają do powiedzenia w tej kwestii bardziej doświadczeni growerzy :D
 
Rejestracja
Sty 21, 2021
Postów
12
Buchów
3
W praktyce wygląda to tak, że jedyną rzeczą, która interesuje outdoorowców to bezpieczeństwo, a na drugim miejscu to czy dana odmiana zdąży dojść przed plechą :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół