nasiona marihuany

Rośliny na polski klimat

Wyszukiwarka Forumowa:

sworson

Member
Rejestracja
Wrz 23, 2020
Postów
10
Buchów
0
Cześć chciałbym się zapytać co sądzicie to tych odmianach na polski klimat
Shaman, Passion i Critical 2.0 auto
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
to są automaty, zatem siejesz w czerwcu i cieszysz się baczką za około 2 - 2.5 miesiąca (jak jest pogoda).

Criticala 2.0 miałem w tym roku i urósł bardzo fajny i dorodny krzaczek. Zerknij w mojej FR.
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
To nie są automaty oprócz tego Criticala. Shaman i Passion od firmy DP to sprawdzone klasyki na polski klimat. Smiało możesz to siać za rok.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Shaman i Passion od firmy DP to sprawdzone klasyki na polski klimat.

żeby były sprawdzone to by wszyscy sadzili? .. spodziewał bym się raczej rozrzutu na wszystkie strony :shit:

;)

kolego [MENTION=96374]sworson[/MENTION] wez zajdz do działu fotorelacje i zobacz co tu się dzieje chopie :eek:rk: .. i wybieraj co warto posadzić,spróbować...
 

spooge

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2022
Postów
147
Buchów
66
Dostałem kiedyś krzyżówkę Passion #1 x Early Skunk. Dosłownie zero pleśni i doszły pięknie w połowie września. Takich "sezonów" nam trzeba, ale niestety wybór jest bardzo zawężony (no chyba, że automaty).
 
U

Usunięty 84346

Guest
Durban Poison polecam, dochodzi w połowie pażdziernika a jak wysiejesz nasiono pod lampą w połowie marca i potrzymasz do maja i na pole, to w sierpniu będziesz mieć drzewo na 4 metry wysokie, moc porządna jak na sativę, zero pleśni. Odmiany od DP są kozackie, nie wszyskie i od Female Seeds też dobre na out
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół