nasiona marihuany

Rośliny psychoaktywne występujące w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Przewijało się gdzieś na forum.Szukaj info o smoczej skórze...
 

Rejs

Banned
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
17
Buchów
0
Już zleciała się banda kolesi trzymających władze, Królowie foruma!!!
Ty synek już zapomniałeś co o Esutachym niedawno pisałeś? Pewnie tak, to ci przypomnę:
No tak, zgadza się pisałem, no i jaki to ma związek z tym tematem?? Jak byś chciał wiedzieć to do ciebie to pisałem dlaczego zrobiłeś z kogoś redaktora kto nie potrafi nawet siewki utrzymać przy życiu... No i do tej pory nie odpowiedziałeś na to pytanie. Co nie potrafisz odpowiedzieć? Za trudne pytanie? To może zadam ci łatwiejsze, dlaczego Eustachy już nie jest redaktorem? Nie jest ci już potrzebny? Masz innych przydupasów?

[MENTION=67915]Dyzma[/MENTION] dzięki za ostrzeżenie!
Powód: wprowadzanie innych w błąd. A gdzie ja kogo wprowadziłem w błąd?

W życiu prywatnym się nie układa to przynajmniej w internecie robią kariery, Trzeba pokazać zdjęcie z tym co się jadło na obiad albo poka co dziś żłopiesz.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jesteś synek userem bezwartościowym i w związku z tym zakładaj kolejne konto.

Nara.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
[MENTION=67915]Dyzma[/MENTION] dzięki za ostrzeżenie!
Powód: wprowadzanie innych w błąd. A gdzie ja kogo wprowadziłem w błąd?
Dokładnie tak! a teraz jeszcze się do ciebie Eustachy przypie****ają o to że zwróciłeś uwage na to że warto czasem wrucić do tematu sprzed kilku lat jeśli jest on interesujący.

Tu i wszystkich,a to dla tego,że czytać nie potrafisz.Mam nadzieję,że zrozumiałeś-staram się używać prostego języka...aby niedomówień nie było.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ciekawe jakby tą kocimiętkę zwaporyzować... Albo chmiel... Trzeba o tym pomyśleć. Ciekawy temat odkopany.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Przewijało się gdzieś na forum.Szukaj info o smoczej skórze...

Siemanko, słuchaj ta wyszukiwarka forumowa przekierowuje mnie głównie do tego tematu gdy używam fraz wyszukiwania 'smocza skóra' albo do tematu flora i fauna (sklep)
wydaje mi się że pytanie znalazło się pod odpowiednim wątkiem dlatego zamiast błądzić po czeluściach zapytałem pod tematem. możesz odpowiedzieć na chociaż część z moich pytań lub pokierować odpowiednim linkiem ?
byłoby naprawdę super :)
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Oglądałem właśnie film z tego tematu, o typku co szamał magicznego grzybka, czyli muchomora czerwonego. Popełnił DUŻY błąd, tych grzybów nie można jeść surowych !! Wtedy jeszcze są trujące, dobra może nie śmiertelnie ale po co się zatruć.., zależy od ilości zjedzonych grzybków oczywiście... najpierw trzeba je wysuszyć, z tego co pamiętam 2 tygodnie co najmniej na słońcu, potem można szamać suche kapelusze. Dawkowanie od 1 całego kapelusza do 12 (najwięksi hardcorowcy). Ciekawostka, że muskaryna (chyba nie pomyliłem muscymol muskaryna jedna trująca druga halucynogenna) przechodzi przez człowieka w stanie nie przetworzonym z moczem, kiedyś pito mocz po fazie i znowu się odurzano i tak nawet kilkukrotnie nie marnując surowca... ;) dla nas śmieszne, ale tak właśnie robiono.
Nigdy nie używałem muchomora, ale ciekawa sprawa, nie powiem że nie :)
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Oglądałem właśnie film z tego tematu, o typku co szamał magicznego grzybka, czyli muchomora czerwonego. Popełnił DUŻY błąd, tych grzybów nie można jeść surowych !! Wtedy jeszcze są trujące, dobra może nie śmiertelnie ale po co się zatruć.., zależy od ilości zjedzonych grzybków oczywiście... najpierw trzeba je wysuszyć, z tego co pamiętam 2 tygodnie co najmniej na słońcu, potem można szamać suche kapelusze. Dawkowanie od 1 całego kapelusza do 12 (najwięksi hardcorowcy). Ciekawostka, że muskaryna (chyba nie pomyliłem muscymol muskaryna jedna trująca druga halucynogenna) przechodzi przez człowieka w stanie nie przetworzonym z moczem, kiedyś pito mocz po fazie i znowu się odurzano i tak nawet kilkukrotnie nie marnując surowca... ;) dla nas śmieszne, ale tak właśnie robiono.
Nigdy nie używałem muchomora, ale ciekawa sprawa, nie powiem że nie :)

wielkie dzięki :]
jasne że mowa o grzybach już wysuszonych, pewnie nazbierałbym i po wysuszeniu zmielił bo jakoś nie widzi mi się upychania kilku kapeluszy w słoikach jak zmieszczą się wszystkie w jednym małym :]
myślisz że dla takiego amatora jak ja (nigdy nie próbowałem grzybów ani żadnych substancji halucynogennych) zjedzenie 2 kapeluszy będzie już dawało kopa ?
i jaka jest różnica między tripem z muchomora a tripem z typowego halucynogenniaka zawierającego psylocybinę ?
no i najważniejsze: ile czasu trwa jazda ?
dziękuję za pomoc tak swoją drogą :]
 
L

Lord of Old School

Guest
Ten ziomek jest jeszcze lepszy od sokratesa
XD

---------- Post Zaktualizowany 10:35 ---------- Data pierwszego postu 10:30 ----------

@Chaplin tutaj masz po 40 psyfkach :D a wyżej w filmiku po muchomorze ....
A tu jeszcze wychaczyłem laske po amanicie w miare normalną :D

A tak swoją drogą ,psyfki jadłem i źle nie było ,ale ciekawe jak by smakował mix muchomor suszony + psyfki ,10 lat temu bym spróbował ale teraz moja psycha mogłaby tego nie wytrzymać,ale jak by ktoś robił a być już zrobił taki mix,to poprosze o dodanie tr,byłbym wdzięczny.
 
Ostatnia edycja:

Grindenwald

Member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
20
Buchów
0
Mam wrażenie że Dyzma się przyczepia nie wiadomo o co, przeciez w tym dziale mało tematów, a temat ciekawy i nieprzerobiony.
Surowy muchomor trujący nie jest, co najwyżej szkodliwy, organizm stara się go pozbyć - jedną lub drugą stroną. Ale demonizowanie w szkołach muchomora musi być, bo jego podobny brat jest już szkodliwy bardziej.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
[MENTION=93885]Grindenwald[/MENTION] gratuluje...ożywiłeś trupa.Ośmioletni jednopostowiec,a pod nim dyskusja.


Pokaż palcem bo nie widzę gdzie się Ciebie czepiłem.
[MENTION=78723]Eustachy[/MENTION] o co ci chodzi?Zaczepki szukasz?To akurat nie był sarkazm-więc uważnie dobieraj słowa bo wyczuwam już ferment który siejesz...
Akurat do tego człowieka nie mam żadnych zastrzeżeń.
Dałeś mu bucha chociaż?
Idź coś posadź...
No pokaż bo coś mi chyba umyka-gdzie się ciebie czepiam...


Chcesz czy nie własnym zachowaniem prowokujesz-a tego nie tolerujemy,bo to porządne forum więc zważ na to co piszesz.
 

Grindenwald

Member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
20
Buchów
0
Drogi moderatorzy, skoro to porządne forum to powinieneś wiedzieć co to negatywny wydźwięk. Pozdr0
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
[MENTION=93885]Grindenwald[/MENTION] Wiem co to oznacza stwierdzenie "negatywny wydźwięk".a wiesz co oznacza trzecia czerwona kartka dla użytkownika-jak nie to poczytaj regulamin,a tymczasem zauważ,że masz już 2.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ciekawe jakby tą kocimiętkę zwaporyzować... Albo chmiel... Trzeba o tym pomyśleć. Ciekawy temat odkopany.

Jak jesteś takim eksperymentatorem to poleć z grubej rury i zwapuj sobie konwalię albo bieluń jakiś chociaż.
Chmiel i kocimiętka to popierdółki, a Ty ewidentnie szukasz mocnych wrażeń.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Nic nie poradzisz... Tolerancja rośnie to chce się więcej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół