nasiona marihuany

Robimy nasiona feminizowane - FOTORELACJA

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Dwa klony Og Kush.
Jeden pryskany kupnym feminizatorem, drugi azotanem ( 0,5g na 1l ). Za parę dni wrzucę co się zmieniło.

 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
I co sie zmieniło?
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Nie wiem, bo na rybach w norkach jestem, za pare dni pokaze.
 

im2fast4u

Member
Rejestracja
Sty 29, 2016
Postów
14
Buchów
0
mogę prosić o pomoc . mam sobie roslinke LSD fem i tak się składa że została spryskana na odpie**** kupiony STSem bez żadnego rozcienczania itp. nic nie wiem na ten temat dokładnie bo winowajczyni umywa ręce mówiąc " Ja nic nie wiem - nuzrobiłam jak chciałeś ". do sedna. nie całą roślinę spryskano a tylko najniższy odrost na łodydze. Ale.. coś mnie tu śmierdzi za dużą ilością podanego preparatu albo El Mutanto LSD xD więc pytanie czy cała zmienia się w faceta według was?
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

[video] [/video]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

sorry za jakość fotek ale lepiej tak niż hps :p
 
Ostatnia edycja:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Tak to wygląda po 14 dniach od pierwszego oprysku. Ta pryskana feminizatorem lipa pełna, nie rosnie tylko usycha.
Dam jej jeszcze parę dni jak nie ruszy to kosz.
U tej smarowanej azotanem widać, że coś się dzieje. Zobaczymy za tydzień.



 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
23 dni od pierwszego smarowania. Widać, że tworzą się banany. Ten pryskany feminizatorem poleciał w kosz.
Czyli nie ma sensu kupować gotowego feminizatora ani tam kombinować z roztworami A i B i tak dalej.
Sam azotan z wodą w/g najprostszego przepisu daje radę.

 
Ostatnia edycja:

Orient !

Member
Rejestracja
Maj 17, 2016
Postów
12
Buchów
0
Najprościej ? Nie bądź śmieszny, cała strona w spliffie pie****enia o roztworach A i B, o proporcjach, o 7 częściach wody, potem o 8 częściach wody... kuuu***a

Najprościej ? Zmieszaj 0,5g kryształków azotanu srebra z 1l wody destylowanej, potem odlej do kubka, dodaj krople Ludwika i posmaruj liście i łodyge 3 dni z rzędu. Wszystko przy użyciu plastikowych narzędzi. Wielka filozofia ku**a. Nie wiem czemu ludzie się spuszczają nad tym 93 strony jakby to ku**a budowa bomby atomowej była, a wszystko w jednym zdaniu można wytłumaczyć. Tak przy okazji, jeszcze raz dzięki Napalm ;)


Jak wyglądają gotowe nasiona ?

Najpierw brązowieją słupki kwiatowe i zaczynają puchnąć kielichy w których tworzą się pestki (foto 1). Są coraz większe, osłonka jest zielona (foto 2), przy końcu dojrzewania osłonka żółknie, końcówka osłonki zrobi się brązowa (foto 3), gdy lekko dotkniesz i czujesz, że nasionko w osłonce już jest oddzielone luzem to je wyciągasz albo samo wypada.

Pytanie, czy to aby na pewno podziała? Bo planowałem zrobić sts ale tu mniej roboty..
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3

Orient !

Member
Rejestracja
Maj 17, 2016
Postów
12
Buchów
0
No i wszystko. Lecimy ! Bez nerwów, porostu czytałem temat od 1 do 50 strony, postanowiłem przeskoczyć żeby zobaczyć ile jest stron i szok :>
Szkoda że na os się nie zalapalem;/
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
A co myślicie o namoczeniu kawałka waty etc w roztworze azotanu albo rozcieńczonym STS., owinięciu łodygi wybranego odrostu i zaklejeniu taśmą na kilka dni, żeby przez ten czas jony srebra wchłonęła roślina? Bo z tego co zauważyłem i wyczytuję, to największy problem jest z trwałością i skutecznością oprysków. Może czasem większość po prostu spływa, korzenie pobierają jony srebra, przez co działanie nie zawsze jest miejscowe?

Edit: Będę testował na out, bo udało mi się stworzyć fajnego AF i chcę porobić S1, F1 i F2. W folię chyba nie trzeba, bo szeroka taśma klejąca zapobiegnie wysychaniu. Spróbuję z samym azotanem, stężenie 0,5g/1l. Potrzymam taki okład z tydzień, bez dodatkowego namaczania i dam znać co się dzieje.

Dzięki harvester69
 
Ostatnia edycja:

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Dobry pomysl, kwestia jak wtedy to dawkowac. Moze w folie owinac, zeby nie wysychalo.
Zapodac na jeden odrost i obserwowac, czy po kolejnym zwilzeniu nie postepuje to hermienie na boczne odrosty.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Przetrzyj szlak Marihuanator, może to być dobry sposób na outdoor. Trzymam kciuki i będę kibicował.
 
C

chrabonszcz

Guest
ilu procentowe to srebro robicie, kiedyś jak testowałem to nie miałem tyle farta, jeden oprysk co prawda ale puściły banany dopiero pod koniec flo reszty krzaka. chce zrobić pare automatów S.

Marihuanator

z tym owinięciem to nie trzeba na stożek wzrostu kapać w końcu czy co?

weź jak masz czas rozrysuj w pejncie bo nie moge sobie wyobrazić jak to chcesz skonstruować.
 
Ostatnia edycja:
C

cabino

Guest
Zmieszaj 0,5g kryształków azotanu srebra z 1l wody destylowanej
sprawdzał ktos ile czasu mozna to przechowywac i w jakich warunkach ?
litr wydaje się być sporą iloscią, mniejsze proporcje wchodzą w gre ale tutaj łatwiej dac za duzo azotanu srebra jeśli nie ma sie precyzyjnej wagi i co wtedy, zjaramy rosliny czy nic im nie bedzie od zbyt duzej ilosci?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół