nasiona marihuany

Robimy zdjecia 3D - Photoshop tutorial

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Witam,

Niedawno wszedlem w posiadanie rzutnika full HD, 3D. Zajbiscie tylko wszystko co obecnie 3d robione jest w innej technologii. Najprostsza jak istnieje to ANAGLIF.
Wbijajac sie w temat szukalem i szukalem...
Wpadl mi w rece tutorial na bardzo latwy sposob robienia zdjec 3D do ogladania w okularach 3d - niebieski-czerwony.

Oto link: http://www.vicgi.com/anaglyph-images-photoshop.html

A oto wyniki, niestety bez statywu, jakis kompaktowy aparat, strzelane z reki na wyczucie i zrobione w photoshopie:











Pozdrawiam.

yo:spalony:
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
ku**a nie mam okularów, ale muszą za***iście wyglądać zdjęcia z tematu nasze makro :D
 
G

Gość

Guest
Jest efekt, ale faktycznie ostrość słaba, albo oczy do wymiany.
 
D

delete

Guest
ja coś nie mogę ostrości złapać przez te okulary - niby w 3D ale jakieś takie rozjechane, rozdwojone to wszystko

jak napisalem to z reki strzelalem. Wydaje mi sie ze z dobrym aparatem, statywem i dobra odleglascia pomiedzy zdjeciami (lewe=>prawe=65mm...ku**a..hehehe) wyszloby elegancko.

Chodzi o to ze obrobka w cs5 zajmuje smieszne 2min, a przy dobraniu dobrych barw i ostrosci niejeden mistrz na forum wykminilby niczym mcgyver naprawde piekne zdjecia roslin w trojwymiarze.

Pozdrawiam i pozostawiam temat zainteresowanym.
Jak cos zrobie ladniejszego to zarzuce.

yo:spalony:
 

tester

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
386
Buchów
0
kiepsko.. ale widzialem juz sprzety do robienia fotek 3d.. aparat nawet za 100 funtow widzialem Sony..
 
G

GanjaFriend

Guest
ch*j nie 3D. Moje okulary nie działają na tych marnych fotkach. Rozdwojone te zdjęcia. Załatwcie dobry sprzęt do robienia zdjęć 3D i potem załóżcie temat. pokój bracia <peace>
 

pierun

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2009
Postów
1,300
Buchów
0
No i co się rzucata?
Fadree podał sposób przeróbki foty w ps. Niech któryś z tych co ma okulary sam zrobi fote ze statywem, tak jak tutorial przykazał i sprawdzi czy to działa. Sam bym sprawdził jakbym miał okulary.
 
G

Gość

Guest
Macie ogarnijcie jak to sie robi super sprawa. Na początku ni chu*a nie da rady a potem za***iscie wychodzi (robimy zeza zajbistego , patrzymy w te dwie kropki jak nafilmiku i staramy sei je połączyć w jedną). Ogarnijcie moje własne croosed eye :D
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Widziałem już ten filmik kiedyś ale proszę, naucz mnie jak zrobić takie zdjęcia :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół