nasiona marihuany

Rodzice

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kejtii

Guest
:D a ja do barku mam wsadzona taka mała szufladke, która jak sie postawi ma troche miejsca pod dnem. i tam trzymam wszystko i na szczęscie nikt nie wpadl na to, zeby spojrzec czy nic nie ma pod spodem :!: :)
 
K

kkk36

Guest
najlepiej hować tam gdzie sie wyprodukowało :mrgreen: przy roślinkach i jest GIT
 
K

kejtii

Guest
:D ja nigdy sie na zajmowałam hodowlą wiec u mnie to od razu odpada. ale jak potrzeba to jestem w stanie znlaezc idealna kryjówke :!: :)
 
A

Arti2784

Guest
Dla mnie nie ma lepszej skrytki na ziolo niż komputer :D Tam starsi nigdy nie zagladaja chyba ze stary jest informatykiem hehe :mrgreen:
 
Z

ziiba1

Guest
jaa naszczęście nie mam takich problemów jak wy trzymam weed w szufladzie,pudełku,kieszeni nie mam lipy..moja matulka wie że ziółko nie jest takie złe i wie że nigdy nie wezme żadnej chemi..
 
R

Rider

Guest
ja sprzet zawsze trzymam przy sobie bo jak gdzies dobrze zbunkruje to zapominam o calym sprzecie... raz w piwnicy znalazlem zielsko, przypomnialem sobie ze 2 lata temu je tu chowalem ;]
 
D

DaVIDeK

Guest
No to miałeś miłą niespodzianke i Gratis Jaranie xD 2 LETNIE :mrgreen:
Ostatnio troche mi sie cieplej zrobiło jak mój chsześniak bardzo ciekawy ..... buszował mi po pokoju no i znalazł coś czego nie powinien nikt widzieć .... jaki był koniec
chsześniak wpadł z wypchanym woreczkiem do pokoju krzycząc w niebogłosy ze mam siano w worku ..... =/ ale naszczęście w miare wziąłem go pod pache i wybiegłem z nim z pokoju xD xD xD ale co było ciepło to było !!
O tym ze pale wie tylko Tata ... ale mamunia by mnie odrazu na Detox wysłałą !! -_-''
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Ja chowam albo do głośnika albo pod lużko , częściej pod łużko :D

[ Dodano: 2006-01-30, 11:31 ]
muj stary często grzebie w kompie, niestety, stąd ten pomysł z głośnikiem :wink:
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
ja trzymam często w bluzie mality (jak ktoś wcześniej napisał ma kieszonke w kapturze), w spodniach fubu też mają sympatyczną kieszonke :alien: a jak ktoreś z nich daje do prania to wrzucam palenie do kompa :) raczej bezprzypałowa miejscówka bo nikt oprócz mnie do niego nie zagląda :)
 
K

kejtii

Guest
:D ja niestety nie byłabym w stanie przekonac moich roziców, że to nie jest takie złe jak mowia w gazetach i telewizji. ale oni niestety kieruja się stereotypami i nawet mi sie nie chce z nimi o tym dyskutowac bo od razu sie wkurzam. a przeciez jak można się wypowiadać na temat czegoś skoro nawet nie wie się jak to działa. no ale cóż...moim rodzicom na ten temat akurat nie przegadam, bo narkotyki to jest najgorsza rzecz na świecie :!: :)
 
H

haszyszekk

Guest
Ludzie, prawie sie udało!!! Przeprowadziłęm rzeczową i szczerą rozmowę z my mother i powiedziała że mósi sie zastanowić (czy pozwoli mi zrobić u siebie w pokoju plantację) ale jak na razie jest raczej na tak!!! To chyba najlepszy sposób - szczera rozmowa... pzdr
 
M

marley

Guest
ja tam prosto z mostu zapytalem czy mozemy z tylu w ogrodku zasadzic ziolo i sie zgodzili!POtem tak wkrete zlapali,ze sami sie tym praktycznie zajmuja i nie daja mi dostepu!Z jaraniem tez bez problemu!WYchodzimy w etrojke na balkonik i kopcimy!
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
marley jak to w 3 ...tzn. ty z rodzicami :D ?? jak tak to narawde ...brak mi słów:D:D mi rodzice to nie ma mowy oni to warjują jak słyszą słowo "marihuana" może jak był bym starszy to tak....ale teraz to w ogule...moi rodzice tytexu nie jarają a co dopiero MJ ...za to mój kolega może hodować marihe ale pod warunkiem że nie będzie jej palił...oczywiście już dawno ją wybuhaliśmy:D:D
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
ja zawsze wrzucam do kompa :p wyciagam jedna zaslepke na cd-rom badz jakas kieszen i wrzucam tam czy to ziele czy szklo, sprobujcie sami :wink:
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
ja robie identycznie też za zaślepke bo obudowe mam taką na śruby a co palenie nie będe kompa rozkręcał
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół