nasiona marihuany

Rodzice

Wyszukiwarka Forumowa:
A

abc

Guest
Piszę tutaj bo to trochę tu pasuje, jak nie to moderatorzy wiedzą co robić (przenieść :p)

Gdzie trzymacie zielsko ? Tak rzeby starsi nie widzieli,nie słyszeli i nie wiedzieli :mrgreen: .
Niektórzy nie są pełnoletni i rodzice sprawdzają, kontrolują co mamy w szafkach, plecakach :) Ja raz wpadłem na fajkach (3) i miałem sporo sieji . Trzymałem to w torbie wędkarskiej i nawet tam zrobili rewizje :x
Może w tym temacie piszcie gdzie trzymacie, gdzie palicie, jak z rodzicami :)

Pozdr.
Sed: przeniosłem temat do inf. ogólnych
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ja zioło trzymam w szufladzie a fajki leżą normalnie na biurku.jak starzy niewiedzieli że pale zioło to chowałem pod tapczanem w łóżku
 
K

KrycHu85

Guest
Najlepsze miejsce jest pod dyskiem twardym, albo nad dyskiem, w szufladce w kompie gdzie jest włożony dysk twardy. Rodzice nie zajżą nigdy bo nie chcą niczego popsuć, nie chcą żeby ich prąd kopnął itp. chowałem tam z 2 lata aż w końcu wypadło mi zioło z kieszeni spodni i dopiero wpadłem
 
S

Sed

Guest
Najlepiej moim zdaniem ale to sie tylko tyczy przebywania w domu jest trzymanie zioła przy sobie np. w gaciach :mrgreen: albo w dobrej kieszeni :wink:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
W "porzadnych" spodniach sa kieszonki na wewnetrznej stronie, tam mozna ukryc. A jezeli kieszonki niema to nic nie stoi na przeszkodzie by taka kieszonke sobie przyszyc. Troche cierpliwosci i kazdemu sie na pewno uda. Szczegolnie jak ktos w dresie chodzi to bedzie mial latwo przyszyc bo w dzinsach to raczej na maszynie.

A jesli chodzi o chowanie w domu to najlepiej wogole nie chowac w domu :wink: Trzymac gdzies na klatce albo w dziupli w drzewie... wieksze ilosci chowac po kryjowkach a mniejsze woreczki wlasnie gdzies na klatce na skrzynke pocztowa itp. Bo jezeli ktos znajdzie na klatce to nie jestes od razu podejrzany nie to co w domu.
Ale jesli juz chowac w domu to ja chowalem w obrazku z Jezusem. Z tylu obrazek jest zaklejony takim grubym papierem. Papier trzeba rozciac delikatnie i tam do srodka chowac stuff. Ja tak chowalem nasiona. Sposob z komputerem tez jest dobry.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
E tam co za problem schować taki malutki woreczek? Fajki swojego czasu się chowało a z połwą zielka problem?
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
HAHAHHA :D zioło w obrazku z Jezusem:D:D Biały Miś rozwaliłes mnie ;) Ja chowam sobie w takim pódełeczku po zegarku.... tylko ze jak sie otworzy szuflade to już pachnie ziółkiem:D a czasami chowam w budziki... mam taki budzik który mozna podłączyć i do prąu i na baterie. I ja mam podłączony do prądu a zioło chowam w miejscu na baterie;) Przynajmniej jest przy moim łózku i mysle o nim kiedy zasypiam;p
 
Z

ziiba1

Guest
Mam dobry sposób jeśli chodzi o większe ilości zawińcie jaranko w skórki od pomarańczy nic nie czuć zabija cały zapach
 

siersciuh

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
197
Buchów
0
najlepiej do pudelka po kasecie magnetofonowej jak sie ich ma duzo starzy tam nie zajarz
 
K

kejtii

Guest
:D ja kiedys miałam niezła wpadke. bo zostawiłam bake w kurtce a moja mama akurat brała ją do prania i znalazła worek i do tego jeszcze z lufka. ale na szczęście nie miałam bardzo za to przechlapane :!: :)
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
E am wystarczy troche wyobraźni i sprytu i można ukryć :)
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Hehe:D ja kiedyś byłem u kumpla u niego nikogo nie było... chcieliśmy sie spalić ale nie u niego tylko u mnie.... no wiec idziemy do mnie. Doszliśmy chce juz wyciągac palenie ale.... cosjest nie tak. Patrze a ja palenia nie mam i "O ku**a< ZIOMEK ZOSTAWIŁEM PALENIE U CIEBIE NA BIURKU" a on " O ku**a! ZARAZ MOJA STARA BĘDZIE NA CHACIE A NA STOLE WÓR PALENIA!!" hehe no i potem gazem po ziółko;) naszczęście zdązyliśmy przed starą:p
 
L

Lord_Dariusz

Guest
w bluzach mality (www.malita.com.pl) są schowki w kapturze
w spodniach rydel house (patrz.: www.sklep.andegrand.pl) so schowki na wysokosci kostki

ja kiedys chowałem fifki do pudełka po kasecie ale matka raz znalazła (używane) i przypał troche ale spoko
a połowke można spokojnie chowac pod obudowo noki n-gage nad karto mmc
ps. ja chowam teraz w pudełku po grze jakiejs co nikt z rodziny nie tknie .wyjmujesz zd i chowasz
proste
 
B

bubak

Guest
napewno kazdy w domu ma kilkanascie super skrytek, wystarczy tylko cos spalic, siąść w spokoju a pomysły przyjdą same :mrgreen: ja np. mam idealna skrytke ale to tylko na lato-pod parapetem za oknem(mam 100% pewnosc ze nie wyleci-miewszkam w bloku):D,
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
MYśle że komputer to bardzo dobra skrydka :).

Ja trzymam nad łużkiem. Mam łątwy dostęp, kiedy chce zapalić to poprostu po to sięgam. Mało prawdopodobne by ktoś tam zajrzał, acz jak sie zdarzy mówi się trudno ;p. Nic się wielkiego nie stanie... choć jeszcze nikt nigdy mnie nie nakrył :).

Raz mama znalazł woreczek po skunie w kieszeni spodni do prania, była tam resztka. Poszła do mnie i zapytała co to jest i czy to wyżucić? Byłem w tedy tak zaspany że nie wiedziałem o co kaman i powiedziełem "to? aaa, tak można wyżócić, to resztka z Legnicy...", poczym dlalej klapnołem spać, a mama wyrzuciła za bardzo nie zdając sobie sprawy co to jest :mrgreen: . W sumie w tedy o mały włas bym się nie zdradził, bo chiałem już dodać że to marihuana, ale jakos cicho to wyszeptałem i mama nie usłyszała. Dziwne rzeczy człowiek mówi jak jest zaspany :p.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół