nasiona marihuany

Roslina stoi ...

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Macius

Guest
1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1. Swiatło słoneczne
:arrow: 2. Nasionka
:arrow: 3. Gleba łąkowa + ziemia uniwersalna + piasek
:arrow: 4. Co 3 dni jak narazie
:arrow: 5. Natural
:arrow: 6. Woda z rzeki + czasem flori cos tam rozcienczony z kranowa.
:arrow: 7. Ok. ponad 30 dni ( sadzona pod koniec kwietnia )
:arrow: 8. Slonce przez caly dzien

Dodatkowe info: Roslina po przesadzeniu do ziemi na out. nie rosnie. przed przesadzeniem byla za duza jak na doniczke w ktorej sie znajdowala. Po przesadzeniu podlana malo i to woda z tym nawozem :(1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1. odpowiedz
:arrow: 2. odpowiedz
:arrow: 3. odpowiedz
:arrow: 4. odpowiedz
:arrow: 5. odpowiedz
:arrow: 6. odpowiedz
:arrow: 7. odpowiedz
:arrow: 8. odpowiedz

Dodatkowe info: tutaj wpisz dodatkowe informacje jesli takich nie ma to skasuj to linię
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Macius napisał:
Roslina stoi ...
a co ma lezec?
Macius napisał:
Roslina po przesadzeniu do ziemi na out. nie rosnie.
jak ja wysadzilem rosliny na out to tez przez jakis czas nie rosly... mysle ze to przez to ze musialy sie ukorzenic na nowym miejscu
 
P

pxr

Guest
A jaki czas już minął od przesadzenia?

Może podczas przesadzania naderwałeś pare korzeni i teraz roślinka potrzebuje troche czasu by je zregenerować.

Albo mało miejsca ma w tym dołku - jeżeli ziemia do której przebiły się korzenie to glina (gleba łąkowa), to powinna ona być uprzednio przekopana łopatą.
Roślina chamuje swój wzrost (nie pokazuje przy tym żadnych innych skutków ubocznych - np. obumieranie) wtedy kiedy korzenie nie mają miejsca na rozrastanie się.

btw. nawóz - Florovit? używałem go do czasu przenawożenia (podlewałem nim co 2-3 dni :sunny: ), potem przerzuciłem się na biohumus.

pozdro
 
M

Macius

Guest
no w piatek przesadzilem a ziemie dalem dobra ma miejsce korzenie nie uszkodzone na 100 $ ale wlasnie myslalem ze to przez to iz przed posadzeniem na polko roslina byla w doniczce i juz niemiala w niej za duzo miejsca ;/
 

biohack

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2006
Postów
279
Buchów
1
moje 5 roslinek (mam doniczke przezroczystą) jak przesadziłem do większego pojemnika to zaczył na nowo rosnąć bo przed tem nierosły a juz korzenie dotykają dna więc znowu je przesadze :thumleft:
 
M

Macius

Guest
A jak te krzaki juz niemialy miejsca i przesadziles to po jakim czasie znow zaczely rosnonc ?
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
moja roslnika tez miala zamala doniczke i stanela w miejscu ale odrazu jak zmienilem bylo widac poprawae , juz na drugi dzien wypuscila kolejna partie lisci :) Nie martw sie napewno sie bujna tylko potrzebuja troche czasu musisz byc cierpliwy ;) pozdro
 
M

Macius

Guest
To mnie trzyma na duchu :) ale coz zeby tylko miala mokro i bendzie git. POZDRO
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół