nasiona marihuany

roslinka 28dniowa co wyglada jak 14!!

Wyszukiwarka Forumowa:

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1. 3 swietlowki 18w
:arrow: 2. nasiona
:arrow: 3. ziemia
:arrow: 4. 5 dni
:arrow: 5. nieszczelny box
:arrow: 6. biopan
:arrow: 7. 28dni
:arrow: 8. odpowiedz

Dodatkowe info: roslina jest strasznie mala jak na swoj wiek!!jej wzrost moge ocenic na 14 dni mniej wiecej a ma 28!!!czy to wina nasion??ze tak wolno rosnie??pierwsze 2 tygodnie byla u kolego od ktorego ja otrzymalem(mial przypal w domu) i niebyla naswietlaka wogule!!lezala tylko na parapecie przez co lodyga jest bardzo cienutka i dluga!!duzo szersza jest u gury niz u dolu!!ze wzgledu na jej tak male rozmiary postawnowilem przetrzymac do tych 28 dni swiatlo 24/24 i przez ostatni tydzien wydaje mi ze juz troche zaczela szybciej rosnac.
w sumie to moze niejest coroba bo roslina wyglada dosc zdrowo ale niewiedzialem gdzie umiescic ten temat!!
 
H

haszyszekk

Guest
Po takich przejściach to ni dziwnego że zwolniła... troche mało szczegułów napisałes...
np. ziemia... i co? bez dolomitu, żadnej mieszanki tylko sama ziemia?
Idealnych warónków jej nie zapewniłeś, więc dlaczego miałaby idealnie rosnąć :scratch:
Nie masz sie czym martwić - jak zdrowo wygląda to widocznie tak już mósi byc... potrzymaj ją dłużej na wegu. Daj jej 24/0 i trzymaj tak aż nie osiągnie połowy maksymalnej wysokości jaką możesz na nią przeznaczyć w boxie. Dalej flo i wiadomo. Powinno już byc ok. pzdr

[ Dodano: 2006-05-03, 15:33 ]
Aha no i podlewanie co 5 dni to przesada... co 2 dzień po szklance wody.
może ma za małą doniczke :scratch: spróbuj przesadzić do większej z dolomitem i lepszą ziemia. pzdr
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
JA miałem trochę podobny problem ze zwolnieniem wzrostu. Roślinki były pod świetlówkami na 24/0, potem poszły pod hpsa na 24/0 i zupełnie zachamowały wzrost :/ Czeeeeemu?
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
ziemia jest uniwersalna!!niestety niewiem gdzie dostac dolomit i niechcialo mi sie szukac!!(pytalem tylko w 2 sklepach kolo siebie)podlana zostala zato woda z skorupek z jajek!!chcialem podlewac zc3esciej ale jak patrzylem to ziemia byla wciaz wilgotna!!a wiadomo ze lepiej przesuszyc...!!!za pare miesiecy dopiero zrobie "prawdziwa"hodowle indor!!hps,dolomit,biohumus,pozadny box i pozadne nasiona np.nirvany!!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
:)

PS. dopiero dzisiaj to ustawiłem ;] wcześniej miałem prześwit
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
a propo dobrych nasion, nie wiecie co się stało z seedbayem?
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
mialem podobny problem ale zmienilem doniczke na wieksza choc tamta wydawala mi sie wystraczajaca i po zmianie doniczki super sie rozwija:)
 
A

ania22x2

Guest
lubo napisał:
JA miałem trochę podobny problem ze zwolnieniem wzrostu. Roślinki były pod świetlówkami na 24/0, potem poszły pod hpsa na 24/0 i zupełnie zachamowały wzrost :/ Czeeeeemu?

HPS bardziej wysusza powietrze sprawdż wilgotność ...
a spadek wilgotności o 20% czyli powiedzmy z 60% do 40% już dosyć widocznie zwalnia wzrost roślinki
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ania22x2 napisał:
HPS bardziej wysusza powietrze sprawdż wilgotność ...
a spadek wilgotności o 20% czyli powiedzmy z 60% do 40% już dosyć widocznie zwalnia wzrost roślinki

dzieki!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół