nasiona marihuany

Royal Dwarf AF

Wyszukiwarka Forumowa:

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Myślę że to już albo z 5 dni max
 

pooh666

Member
Rejestracja
Maj 11, 2021
Postów
9
Buchów
0
Myślę że to już albo z 5 dni max
Też tak czuje ;) chciałem dobić do jak największej ilości bursztynu - wydaje mi się, że mam teraz 50/50. Kwiatek już od półtorej tygodnia lany tylko wodą 6.0, wczoraj wieczorem wyciąłem większość wiatraków i dostał ostatni raz wodę. Dzisiaj gasze światło i jutro cięcie... czy nie ma sensu robić mu ciemni?

 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
50% bursztynu to bardzo dużo, jak poczytasz to 20% bursztynu określane jest jako idealny moment do ścinki.
Na temat ciemni jest wiele wpisów, sam zdecyduj.
Ja tne po nocy zanim zacznie wyciągać z korzeni ale nie robię im specjalnie ciemni
 

pooh666

Member
Rejestracja
Maj 11, 2021
Postów
9
Buchów
0
50% bursztynu to bardzo dużo, jak poczytasz to 20% bursztynu określane jest jako idealny moment do ścinki.
Na temat ciemni jest wiele wpisów, sam zdecyduj.
Ja tne po nocy zanim zacznie wyciągać z korzeni ale nie robię im specjalnie ciemni
Tak właśnie czytałem i nie chciałbym przedobrzyć, ale zależy mi na tym aby krasnal wbijał w fotel ;) Właśnie kończę palić sampla i smak piekarnikowy, ale mocy mu nie brakuje. Nawet bym powiedział, że jestem mocno zaskoczony :D
 

pooh666

Member
Rejestracja
Maj 11, 2021
Postów
9
Buchów
0
Wyschło ładnie, wyszło mi blisko 40g i poleciało do słoików, także szczerze polecam pestke ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół