nasiona marihuany

Rozmieszczenie roślin w foliaku

Wyszukiwarka Forumowa:

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
Witam, bardzo bym prosił bardziej doświadczonych kolegów o poradę:

W foliaku o powierzchni 5mx11m i wysokości 200cm-220cm mam zamiar umieścić ok 100 krzaków.

Mam 4 sezony, 10 półautomatów i 40 automatów, ale jeszcze dokupię chyba auto, i będzie łącznie 4+10+ok. 80-90.

Czy ma ktoś jakieś sugestie odnośnie ułożenia w środku?
Wentylacja będzie przez otwieranie lub uchylanie z 2 stron "drzwi".
Sezony chcę dać do 35l doniczki, i pół auto do 20l lub 25l, nie wiem do której lepiej będzie. Automaty do gleby.
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Masz świadomość że zapachy z twojej szklarni będzie czuć daleko jak zacznie to kwitnąć?
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
wilgotnosc - bez wiatrakow do wentylacji moze byc ciezko , no youtubach maja w foiliowcach wiatraki - wilgotnosc to twoj wrog najwiekszy - to moja opinia.
 

Magnorium

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
205
Buchów
694
O wilgotność się najbardziej obawiam, i dlatego też min. ten post.
Nie wiem czy przy takim metrażu ze 100 nie zjechać do 75
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Jak nie ma tam prądu i jedyna wentylacja będzie przez otwarte drzwi, okno, to 75 będzie miało większe szanse dotrwać do końca.
 

Ikireru

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
43
Buchów
12
Wydaje mi się , że wystarczy po prostu porobić boczne okienka jak np w foliaku i problem wilgotności znika. W moim przypadku posiadam foliak 24m² , pierwsze pomidorki już mi się kończą powoli i nie miałem ani grama pleśni . Wszystko pięknie rośnie nic się nie dusi , główne drzwi jak i okienka otwarte praktycznie od samego początku 24/7 . A dodam, że foliak stoi na górce , więc gdy pada woda spływa ziemią do tego mam do około sady , drzewa co też powinno dawać po dupie i podniecić wilgotność .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół