nasiona marihuany

ROZMOWY W TOKU 2-05-2006

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Jutro w rozmowach w toku o 17.15 będzie o dragach (w zapowiedzi była tylko MJ ale nie wiem o czym będzie cały program)

"Miałam 12 lat kiedy pierwszy raz zapaliłam marihuanę na obozie blablabla"

"Z naszą córką działo się coś dziwnego"

(swoją drogą to nie dziwne, jeśli zapaliła w wieku 12 lat, ja wtedy fajki palić zacząłem i uważałem to za hardkor ;] )

W zapowiedzi pokazywali opalone lufki, joinciwa i dilpaki.
Zapowiada się niezłe pośmiewisko, tylko szkoda że rodzice dowiedzą się znowu steku bzdur na temat MJ.
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Dokladnie beda to ogladac a moge sie zalozyc ze bedzie cos w tym stylu ze marihuana zabija dla mnie to jest 100 razy lepsza uzywka niz alkohol tylko jak dlugo palimy to troche mniej pamietamy wiemy wszyscy o co chodzi :p hehehe
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
k.u.r.w.a mac moja stara to ogląda a prubuje ją przekonac co do mj
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
to niech nie ogląda albo na to co powiedzą w tv odpowiadaj że to brednie i powiedz jaka jest prawda. tyle
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
zobaczymy co ma pani drzyzga do powiedzenia
lol
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
mam nadzieje ze moja mama tego nie bedzie ogladac bo napewno bedzie niezle pranie mozgu :thumbdown:
 

minnetou

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
67
Buchów
0
e chyba 2-06-2006 :thumright:
cholera musze eksmitowac tv na ten czas z domu bo jak starsza porówna to co podrasta na oknie z relacjami i doda do tego stek bzdur expertów co nigdy nie palili i walą herezje to bede miał pogadanke :geek:
byle nie mowili nic o prawie bo starszy przymknął oko na roślinki chyba tylko z tego względu że nie wie co za to grozi :king:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Aole wielka podnieta, o Lol. Popłaczcie się, jaki wielki wpływ na waszych starych ma telewizja. Prze***ane.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ja niedawno zeby zdrzyc przed tv przekreciłem stara na moja uprawe konopi z zgodziła sie :cheers: ale cos mysle ze moja stara niewie ze konopia a marihuana to tosamo wszystko sie jeszcze zobaczy szkoda tylko ze program jest juztro o 17:15 a ja mam otej poze koncert kumpli z grupy rokowej i musze tam byc znam kolesi bardzo długo tyle z niemi najlepszych melanzy było cziekawe kiedy powtórka tego bedzie o bym obejzał co ludzie sie sobie wymyslą na temat mj
 
W

w3bster

Guest
Ludzie nie ma się co tyrać "tamtego świata się nie da uratować" jak to powiedział Max z sexmisji. :geek:
Jeżeli wam to przeszkadza to utnijcie kabel albo coś :scratch:
spalcie lepiej jointa i olejcie sprawę. szkoda nerwów :bounce:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
-=*BerniO*=- napisał:
ja niedawno zeby zdrzyc przed tv przekreciłem stara na moja uprawe konopi z zgodziła sie ale cos mysle ze moja stara niewie ze konopia a marihuana to tosamo wszystko sie jeszcze zobaczy szkoda tylko ze program jest juztro o 17:15 a ja mam otej poze koncert kumpli z grupy rokowej i musze tam byc znam kolesi bardzo długo tyle z niemi najlepszych melanzy było cziekawe kiedy powtórka tego bedzie o bym obejzał co ludzie sie sobie wymyslą na temat mj

Poruszyłeś mną.

Ludzie nie ma się co tyrać "tamtego świata się nie da uratować" jak to powiedział Max z sexmisji.
Jeżeli wam to przeszkadza to utnijcie kabel albo coś
spalcie lepiej jointa i olejcie sprawę. szkoda nerwów

Blokowo ! Zrobię jak mówisz.
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
ogladalem:D
gdzie jest Emilka ?! :D :D
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
i o czym mówili? bo nieoglądałem :D zasnełem :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół