nasiona marihuany

Rozwiązywanie problemów z roślinami konopi

Wyszukiwarka Forumowa:

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
Twoja roslinka jest przelana, musisz poczekac az ziemia przeschnie i dopiero podlej, podlewaj raz a dobrze i pozwalaj roslince przesuszyc doniczke.
Jak wyschnie podlej woda z nawozami w dawce 50% i owiń te doniczke folia aluminiową, a zólte liscie na samym dole to normalna rzecz, plant urzywa pierwszych dwóch listków jako magazynu azotu i kozysta z niego kiedy jest bardzo maleńka, dlatego zółkna.
 

salat007

New member
Rejestracja
Wrz 18, 2012
Postów
4
Buchów
0
ak 48 nie rośnie

a jaki nawóz proponujesz ..? i czy to normalne że jest ona tak mała jak na 25 dniową rośline..?
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
Faktycznie mała ale zalewajac regularnie planta zatrzymujesz jego wzrost, mokre korzenie nie potrafią pobierac soli mineralnych i stad zamułka, postepuj wg. wskazówek a napewno wystrzeli juz niedługo.:yeahh:
 

FaceBuch

Member
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
23
Buchów
0
Witam!
Myślałem że nigdy nie będę musiał pisać w tym dziale no ale cóż...
Mam problem z dwoma marocami, jeden ma wszystkie szczyty całe w kropkach a drógi ma nadpalone końcówki.
Foty:

pierwszy maroc




drógi maroc


Proszę o szybką pomoc bo sami najlepiej wiecie jakie to uczucie jak ci krzaki chorują ;p
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
Fotki sa okropne, ale problem jest z ph albo brakiem obpowiednich nawozów, ogólny niedobór micro, cynku molibdenu magnezu.
 

FaceBuch

Member
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
23
Buchów
0
Witam. to znowu ja :D
tamtym krzaczkom już sie poprawiło ale mam znowu problem z dwoma innymi
pierwszy P. power x P. maroc: ma 3 miechy podlewany raz na tydzień nawozem (NPK już nie pamiętam ale jest odpowiedni na weg)


Drugi to Maroc: traktowany tak samo jak ten wyżej.


wie ktoś o co chodzi i jak temu zaradzić? dodam że rosną jak trzeba
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
na pirwszej fotce to szok termiczny, a druga fota to chyba jakis bydlak wygryza.
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
Witam

af od tygodnia stoi i marudzi
temperatura dzień 25 w nocy 18
wilgoć weg 65% flo 40%
podlewana co 4 dni (oaza) ph 6.3-6.5
nawozy x2 podlania na veg BIOcin-Fa (jeden 15dnia drugi 23dnia)
gdy pojawiły się włoski przelałem ją 5l wody wy pozbyć się resztek nawozu na weg w ostatnim litrze dodałem 1g nawozu od GHSC Mostly Indica Powder-Feeding
OCB?

dzień po wypukaniu gleby

po 3dniach

dzisiejsze w ciągu jednej nocy ją sponiewierało i tak se stoi tydzień
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
troche to wczesne stadium, ale jak robiłes płukanko to moze byc niedobór wapnia, a ten drugi pokiereszowany ma spore braki potasu.
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
troche to wczesne stadium, ale jak robiłes płukanko to moze byc niedobór wapnia, a ten drugi pokiereszowany ma spore braki potasu.

na każdej fotce jest ta sama roślina
czy jesteś pewien że to potas?
czy niedobory potasu aż tak szybko się rozwijają
brak rozwoju topów a nawet małych liści
przez ostatnie dni roślina nie pobiera pokarmu z ziemi (myślałem że gniją korzenie ale za zdrowe)
 

FaceBuch

Member
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
23
Buchów
0
Ostatnio zachodzę do 4 automatów a tam szczyty i większość liści blado-żółte. Najprawdopodobniej dostały opryskiem chwastobójczym do kukurydzy... ale chyba dostały nie wiele bo całe zielsko do o koła już uschło tylko trawa i moje panny się jakoś trzymają :D
Da się to wyleczyć? Czy raczej moje panny będą umierały powolną śmiercią?

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Mam zdjęcia:


 
D

delete

Guest
witam. ze dwa dni temu sobie kupilem preparat na mszyce z Substrala czy jakos tak. wiem, ze teraz ciagle pada i sie tak nie rozprzestrzeniają, ale wole dmuchac na zimne. lecz zauwazylem na easy sativie ze liscie mi popalilo.









prosze o pomoc. :zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół