nasiona marihuany

Ruderalis Skunk, 1st grow (:

Wyszukiwarka Forumowa:

Zodus Lorix

New member
Rejestracja
Cze 24, 2007
Postów
1
Buchów
0
Witam:bongo4: btw. to mój pierwszy post na forum ^.-
A więc miałem 2 krzaki Ruderalis Skunk, został jeden, bo jeden się okazał chłopcem i został ścięty :harvest: :D Drugi będzie raczej laską, bo jeszcze nie pokazał płci a z tego co wiem to panienki chyba później pokazują :sunny: :p Zastosowałem na nim FIM i supercrooping :)
No to fotki :D:p
22.07




_____


24.07


(akurat zawiało :p )

______


27.07









_____


30.07
Roślinka po podlaniu 3 dni temu nawozem do surfini [czytałem, że dobry na konopie :p] trochę oklapnęła :freak2: Nie jestem pewien czy to od przenawożenia czy troszke przyschła bo miała sucho wczoraj :jaraczz: Nawozu użyłem w dawce zalecanej na opakowaniu [1/2 zakrętki/2l wody]







Komentujcie, radźcie, bluzgajcie, krytykujcie, aby tylko krzaczek dobrze rósł :sunny:<joint>I powiedzcie czemu tak przyklapnął :p Fotki będę dodawał regularnie :]

~Zod
 
Ostatnia edycja:

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Ladny krzaczek! Oby tak dalej. Pozdrówki
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Spróbuj wyregulować pH ziemi bo te żółte listki są wynikiem zbyt kwaśnej gleby. Nawet jeśli dodawałeś dolomitu na początku uprawy to przez kwaśne deszcze ziemia mogła na nowo się zakwasić.

A roślina oklapła pewnie dlatego, że ma sucho.
 

pawcior7

Member
Rejestracja
Lip 14, 2008
Postów
6
Buchów
0
Ładny krzun myśle ze spokojnie Ci dojdzie nie ma duzych wymagan pod Polskim słoneczkiem dochodzi bez zadnych "pomocy" odmiana ok. moze ja sobie taka zamowie na przyszly out.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół