nasiona marihuany

Ryjeczny Zakątek 2022 - 15x Półauto Sweet Seeds, Delicious Seeds, Dutch Genetics

Wyszukiwarka Forumowa:

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
Siemanko :)
Z tej strony planety Ryjeczny Człowiek :)
Dwa lata temu kilka auto, rok temu dwadzieścia pare sztuk. W tym obadam fasty.
Pestki głównie od moich ulubionych twórców nasion jakie często montowałem do Indora - Sweet Seeds, oraz Delicious Seeds.
Zakupione na ganjafarmer. Moje pierwsze zakupy w tym sklepie, operacja przebiegła jak najbardziej pozytywnie.
Kiełkuje różne odmiany po 2,3 krzaki na testa. Palenie znam, ale zobaczymy jak pechy wypadną na oucie. Kiedy co dojdzie i zakwitnie w mych ryjecznych stronach :)
W zeszłym roku przytargałem tam trochę ziemi pod poletka automatów, ale że koncepja się zmieniła porobiłem dołki i połowa fastów będzie w glebie z ogrodniczego, reszta w spotowej, przyniesionej spod pokrzyw nieopodal.
Do tej ze sklepu na jesień dałem obornika bydlęcego, tak więc narazie weg na tym + dolomit i perlit.
Spotowa wymieszana z azofoską, dolomitem i perlitem.
Dwa lata temu całego spota oczyściłem z jeżyn razem z korzeniami. Teraz tylko co jakiś czas wystarczy wypielić i jest wporządku.

Ziarenka wyszły z gleby trzeciego maja.
Odmiany:
2x Green Poison Fast (Sweet Seeds)
4x Golosa Fast (Delicious Seeds)
1x Guerilla Girl Fast (Sweet Seeds)
2x Unknown Kush Fast (Delicious Seeds)
1x Ak47 Fast (Dutch Genetics)
1x Sweet Skunk Fast (Sweet Seeds)
3x Sugar Black rose Fast (Delicious Seeds)
1x Bruce Banner Fast (Dutch Genetics)

Wszystko ostatnimi dni zainstalowane na spocie.
Nawozy na flo - jeszcze nie wiem. Jak będzie czas na latanie z butelkami to jakieś pozostałe z Indoora - Plagron, AN.
A jak nie to Polifoska. Na ślimaki snacol. Jest ich dużo, bo przez łikend jedną oskubały do łodygi jak zapomniałem w plecak tego snacola.
Wykiełkowałem trochę nadwyżek na tego typu sytuacje.

W żaden wynik nie celuję. Z pewnych przyczyn nie indoruję już od dłuższego czasu więc wyruszam w pole kultywować swoją pasję :)

Fota na razie jedna, bo póki co drobna sałata. Każda otoczona zieloną siatką na podkopy dzików, tak jak zrobiłem z automatami w zeszłym sezonie.
Pozdrowienia i życzę farta, oraz sowitych plonów outdorowym rolnikom! :)

IMG20220519173717.jpg
 
Ostatnia edycja:

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
Cześć Rolnicy :)
Sałata dobrze zniosła ostatni łikendowy sztorm.
Dwa planty zjedzone przez ślimaki podmienione na nowe, dorodne sadzonki z boxa, te same odmiany co były.
Najszybciej rosną Golosy. Bardzo lubię tą genetykę :weed-4: W boxie zawsze tworzyły za***iste wizualnie kwiaty :)
Najbardziej zamulają póki co Sweet Skunk i Guerilla Girl. One najgorzej zniosły ostatnie pie****nięcie atmosferyczne.

Spot znajduje się nieopodal terenów bagiennych więc wydrążyłem dziś studnię. PH wody 6.
Elegancko bo mam jeszcze dwa spoty gdzie są tylko piachy i ogólnie susza w hooy. Trochę problemów z nornicami, które lubują się w takich terenach :) Studnia zabezpieczona konstrukcją z uciętych tarnin, co by nie utopić jeża, albo kogoś innego :)

Niedługo zrobię im oprysk z Asahi. Bedzie to drugi i ostatni. Pierwszy był w boxie tuż przed desantem konopnych stworzeń.
Jeśli chodzi o dziki to nic sobie nie robią z obecności ryjecznego zapachu i stawiania srak pod krzak :)
Ostatnimi czasy jeździłem tam ogarniać to wszystko średnio co drugi dzień i widać na spocie ich obecność. Poryta ziemia i pogięte zielone siaty, jak te prosiaki się tam bez kultury władowywały na miejscówe gwiezdną nocą :)
Nie raz jak ide na spota to czuję zapach sierści tych świniąt i widać wygniecione miejsca gdzie leżakują.
Jak jeżyna zarośnie liściem to będą tam siedziały młode, wypie****ające z impetem i prosiaczym piskiem gdy będę się przez nie przedzierał :)
Było tak w zeszłym sezonie, gdy robiłem tutaj automaty.

IMG20220524164435.jpg


IMG20220524164453.jpg


IMG20220524160001.jpg


IMG20220524160028.jpg


IMG20220524160303.jpg


IMG20220524162014.jpg


Pozdro Konopni Ziomale :toke:
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 23746

Guest
Zapowiada się interesująca relka no i śliczniutkie pannice rosną. Zasiadam i powodzonka życzę.
Ta Guerilla Girl od SS to nie przypadkiem miałą być Gorilla Girl?
 

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
Zapowiada się interesująca relka no i śliczniutkie pannice rosną. Zasiadam i powodzonka życzę.
Ta Guerilla Girl od SS to nie przypadkiem miałą być Gorilla Girl?
Dziękuję Kolego :)
tak tak Gorilla przez "o" :D

Zaraz uderzam z piłą ręczną ogarniać nowego spota na przyszły rok.
Wyczaiłem takie dość spore tereny bagienne zarośnięte kilkumetrowymi drzewami.
Powycinam trochę drzew i zrobie miejscówe pod kopce i folie kubełkowe
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Dziękuję Kolego :)
tak tak Gorilla przez "o" :D

Zaraz uderzam z piłą ręczną ogarniać nowego spota na przyszły rok.
Wyczaiłem takie dość spore tereny bagienne zarośnięte kilkumetrowymi drzewami.
Powycinam trochę drzew i zrobie miejscówe pod kopce i folie kubełkowe
Jak z pleszką u Ciebie an bagnach? bo ja to często gesto wyrzucałem całe rośliny zainfekowane :D
 

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
Jak z pleszką u Ciebie an bagnach? bo ja to często gesto wyrzucałem całe rośliny zainfekowane :D
Powiem Ci, że pierwszy raz będę działał na bagnach i to w przyszłym roku dopiero.
Bardziej mam spoty, że trzeba się przez nie przebić aby dojść na takie wyżej położone tereny piaszczyste.
Tam zatargałem kupną ziemię. Czasem jest gdzieś w pobliżu fajniejsza gleba pod pokrzywami to wtedy ją zawijam do worów i na spota :)

Ten spot ma ze 30 metrów dalej taki spad gdzie jest właśnie bagno więc tam wydrążyłem studnie.
Ziemia spotowa tutaj generalnie jest spoko. Jest to mój najbardziej najsłoneczniony spot.

Dołożyłem 26 automatów, ale spie****iłem bo ch*j wie gdzie jaka jest odmiana ?
W każdym bądź razie są tu praktycznie same biogenetiki auto zkittlesy, OG, bubba kush, GSC, gelato.
I kilka mazarów auto od DP.
Ziemia przekopana z dolomitem, perlitem i sypkim nawozem mineralnym od agrecola.
Dałem go nie za dużo, bo nigdy nie stosowałem, a że woda jest na miejscu to będę podlewał jakimiś nawozami pozostałymi z indora.

IMG20220526153824.jpg
 
Ostatnia edycja:

konan420xd

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2019
Postów
90
Buchów
401
Odznaki
1
Polecam zrobić sobie mapkę spota np taką jak ja i kilku innych growerów, wtedy już będziesz wiedział co gdzie rośnie :D
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Bagienka i podmokłe tereny mają to do siebie że potrafią zabrać dużo plonu. W tym roku mam 2 spoty w tarninie więc mam nadzieje że będzie troche mniej pleszki. Slimaków sie pojawiło dużo po deszczu więc radze obserwować bo juz mi sałate z ogródka zaczęły podjadać :D
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Życzę powodzenia ryjeczny człowieku z nadzieją na jakieś wymiany kolekcjonerskie przed zimą ?. Ciekaw jestem innych fastow od sweet seeds jak poradzą sobie w naszej części kraju. Pzdr. A no i w szoku jestem, ska brałeś kulki :p
 

tombassa

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2022
Postów
652
Buchów
1,289
Odznaki
5
Widzę ze maluchy już na spocie siedzą, ja jakoś nie mam serca takich malutkich na spota wrzucać i trzymam pod lampa żeby podrosły ale chyba muszę spróbować bo widzę ze ładnie idą.
ustawiles je jak parasole na plaży we Włoszech?
pozdrawiam i obserwuje.
 

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
Bagienka i podmokłe tereny mają to do siebie że potrafią zabrać dużo plonu. W tym roku mam 2 spoty w tarninie więc mam nadzieje że będzie troche mniej pleszki. Slimaków sie pojawiło dużo po deszczu więc radze obserwować bo juz mi sałate z ogródka zaczęły podjadać :D
Jednego też mam w tarninie. Za***iście nie zachęca do ładowania się tam hehe a jeszcze taka pomieszana z jeżynami do pasa to już wogle.
Ślimaki pożarły mi w tym roku kilka sztuk, ale podmieniłem już na nowe :)
Teraz walka z wichrami. Młode automaty mają niezłą gimnastykę łodyg :)

Życzę powodzenia ryjeczny człowieku z nadzieją na jakieś wymiany kolekcjonerskie przed zimą ?. Ciekaw jestem innych fastow od sweet seeds jak poradzą sobie w naszej części kraju. Pzdr. A no i w szoku jestem, ska brałeś kulki :p
Dzięki Ziomku. Oby oby z fartem do ścinki i jasne, że się wymienimy.
Dokoptowuje jeszcze cztery sad sweet afgani fasty. Ciekaw jestem jaką strukturę topa pod chmurką wytworzą i jak będzie u nich z pleśnią.
Pozdro i z fartem tam u Ciebie w polu :)

Widzę ze maluchy już na spocie siedzą, ja jakoś nie mam serca takich malutkich na spota wrzucać i trzymam pod lampa żeby podrosły ale chyba muszę spróbować bo widzę ze ładnie idą.
ustawiles je jak parasole na plaży we Włoszech?
pozdrawiam i obserwuje.
Pomimo wiatrów bardzo dobrze sobie radzą. Nie jest też u mnie tak, że sama szaruga. Na przemian ze słońcem.
Pozdro serdeczne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół