nasiona marihuany

Sadzenie w Kukurydzy

Wyszukiwarka Forumowa:
Y

yberion

Guest
Mam pytania odnosnie wysiewu kilku sztuk w kukurydzy. Jaka przestrzen musi miec wokol siebie wolna nasza roslinka, zeby mogla sie spokojnie rozwijac w tymze plenerze. Z 40 cm przerwy wkolo starczy , czy mniej?? Teraz westia wzrostu. Z tego co wiem sativy co dosc wysokoie odmiany, sa w stanie przerosnac kukurydze ??
 
R

Rider

Guest
Chyba kukurydza jest za wysoka , wogóle kiedy sie scina kukurydze?
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
wątpie żeby sativka przerosła kukurydze . wogóle ciężko jej się będzie wybić wysokość ciebie zadowalającą<moim zdaniem> jeżeli obkopiesz na 40 cm to i tak w późniejszym okresie<jeżeli by kukurydza przerosła sative>mj będzie miała mało światła bo kukurydze lajtowo osiągają 1.5- 2 metry a wogóle obkopując to wszystko możesz zwrócić czyjąś uwage < decyzja należy do ciebie
 
Y

yberion

Guest
Uwagi niczyjej niezwroce to jestem pewienn , teraz dopiero sieje sie kukurydze , wiec wybiore nasiona poprostu wkolo :D Tylko ze dopiero jutro dostane chyba pestki to sadzenie na out zapowiada sie chyba za jakies 1,5 tyg , zanim rosliny wykielkuja i podrosna troche. Kukurydze scina sie na przelomie wrzesnia , pazdziernika , ale o to sie najmniej martwiee bo przypalu napewno nie bede mial :)
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
chyba troche wczesniej... we wrzesniu to jest juz chyba twarda i nadajaca sie tylko dla swiniakow:D
 
Y

yberion

Guest
Pamietam jak w zeszlym roku dojezdzalem to miejsca nauki pola kukurydzy staly nie koszone az do pazdziernika, a te co ja sobie upodobalem wlasnie jest i przeznaczone w calej swojej okazalosci dla krow :p wiec tak czy siak bedzie stalo caly wrzesien jeszcze. Wiem bo pamietam jak w zeszlym roku to wygladalo :thumright:
 
C

Canabis_16

Guest
Kukurydze scina sie w październiku gdzieś tak.. Myśle,że to niezły pomysł skoro muwisz że nie będzie przypału. Kukurydza rośnie na polu jak dobrze bykarczujesz wszystko wokuł niej to będzie miała za***iście dużo słońca co jest dużym plusem... Możesz posiać kilka krzaczków na prube.
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
ale mi za***ista mysl podsunales co zrobic z jednym z krzaczorow :jocolor: u mnie tez jest takie pole za miastem.
 
Y

yberion

Guest
Do tej kukurydzy planuje dac 2 Purple Power i 2 Maroc , wszystkie feminizowane. Dzisiaj dalem dopiero na kielkowanie wiec przesadzac bede w polowie maja. Reszte roslin w inny spot dam.
 

KrentGramBlant

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
61
Buchów
0
ja tam bym nie radził w kukrydzy ani w zbozu bo przez to w zeszłym roku straciłem drzewko
 
Rejestracja
Sie 8, 2008
Postów
18
Buchów
0
kukurydza to tyylko na automaty

kukurydza to tyylko na automaty chyba ze macie pewność ze robia dla zwierzat to wtedy w pazdzierniku ścinka i normalne przejdą. przy wysadzaniu automatów uwaga na sarny i dziki lepiej czymś ogrodzić bo zapach ściaga i mi rok temu 20 krzaków dziki wykopały a ja myslałem ze ktoś ukradł ale przez przypadek jak wracałem zobaczyłem wykopane i obgryzione .Pozdro dla palaczy.:spalony:
 
G

Gość

Guest
Dajcie spokój z kukurydzą, znajomy w tamtym roku też był taki nagrzany na sadzenie w kukurydzy i w ogóle hepi że spokojnie dojdzie i razu pewnego wjeżdża na pole a tam już po ptokach, poszła trawa na kiszonkę! Więc moja rada taka idź do lasu nie baw się w kukurydzę :bounce:
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
uprawialem w kukurydz kukurydze wysiewa sie w podobnych terminach co konopie.opryski stosuja 1 raz w dzien siewu do 2 tygodni po mowimy o rolnikach indywidualnych nie o spoldzielniach bo oni rozne cuda robia.juz teraz mozna wyciac w kukurydzy odpowiedni placyk i wsadzic planty teraz lub za jakis czas.w ubieglym roku w moich rejonach kukurydze w ktorej mialem planty wykoszono po 20 pazdziernika wiec wlasciwie odmiany dochodzace w polsce mieszcza sie w tym terminie.warto sie dowiedziec czy kukurydza jest na ziarno czy na kiszonke bo moze byc zonk.konopia bardzo lubi kukurydze i dobrze w niej rosnie co ciekawe jest tez roslina fotoperiodyczna.jak ma sie spota w kukurydzy warto zapamietac zaznaczyc wejscie bo potem mozna bladzic znam z autopsii ale za to mozna godzinami przesiadywac pielegnowac medytowac.mozna ogrodzic siatka czy sznurkiem bo zwierzeta sa bardzo ciekawskie i wpadaja na party.koniecznie trzeba zebrac przed koszeniem kukurydzy bo jesli sa tam same konopie to moze wymloca je(kombajnisci sa okropnie zakreceni od jazdy w kolko) i nie bedzie akcji ale jak sa paliki folieitp to bedzie grubszy problem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół