nasiona marihuany

sadzenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
otuz mam pytanie

mam zamiar uprawiac out w te lato,

1. gdzie bybylo zeby szybciej wykilkowala roslinka (W domu czy na out)


2.czy moge np wykopac dul, dac tam normalna ziemie do uprawy, i pozniej zakopac wykielkowane ziarno.

3 czy mozna hodowac na out w doniczkach

ale ze raczej nie bede mial kasy na doniczki;], mam nadzieje ze poprostu moge normalna ziemie przesadzic i dac ziemie z 6-6.7 ph


pozdro u zycze udanych plonow ;]
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
1.NAJLEPIEJ ZROBIC SADZONKI W DOMU!! A NASTĘPNIE NA OUTDOOR!!2. MOZESZ TAK ZROBIC TYLKO ZIARNA SIE NIE ZAKOPUJE GŁĘBOKO TAK 1-2CM POD ZIEMIE :king:
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
no dobrze ci kolega radzi :p a co do niczek to mozna na dworze :) ale wiesz wieksze prawdopodobienstwo wykrycie (doniczki rzucają sie w oczy)
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
jezyk napisał:
... (doniczki rzucają sie w oczy)
Niekoniecznie - można zawsze wkopać doniczke w ziemie :p Żadne szkodniki by sie tam raczej nie dostały wtedy ;)
Ale po co to komu skoro mozna uprawiać bez doniczki na oucie z takim samym skutkiem?
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
no wiem :) ale ja tylko powiedziale mze sie da i uprzedzialem ze doniczka (niewkopana zapomnialem dopisac) zuca sie w oczy :) pozdro :D
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
haha jezyk wymysliles nowy patent z tymi niewkopanym doniczkami :lol: :rendeer:
 
D

delete

Guest
my na tych wakacjach 05 r robilismy tak ze poprostu wsadzalismy te nasionka do kubkow z ziemia na glebokosc od 1 do 2 cm potem lekko przysypalismy podlalismy woda i bardzo ladnie nam wykielkowaly...w tym roku jesli bede sadzil to rowniez tak samo zrobie juz sprawdzone jest!!

[ Dodano: 2006-03-09, 16:49 ]
my na tych wakacjach 05 r robilismy tak ze poprostu wsadzalismy te nasionka do kubkow z ziemia na glebokosc od 1 do 2 cm potem lekko przysypalismy podlalismy woda i bardzo ladnie nam wykielkowaly...w tym roku jesli bede sadzil to rowniez tak samo zrobie juz sprawdzone jest!! a potem juz przewoz w swoje wybrane miejsca... nom i BA potem troche jest zle wysadzac z tych kubkow trzeba uwazac aby nieuszkodzic roslinek a po wysadzeniu wykopujemy dolek na tyle ile trzeba wsadzamy przysypujemy na okolo podlewamy.....
 
Q

^qbik

Guest
Witam jestem tu nowy ale co do doniczek to mam takie zdanie.
Przedewszystkim to doniczka na dworze jest narażona na promienie słoneczne, a co za tym idzie szybsze wysychanie ziemi.
Druga sprawa to to iż ogranicza rozwój korzeni, a czym korzeń jest większy tym silniejsza jest roślina. A przecież o to chodzi - ma być silna i dać duże plony!!! :bounce:


A co do postu pajonka to są na rynku tanie pojemniki torfowe. Gotową sadzonkę wsadzamy z pojemnikiem do wcześniej przygotowanego podłoża gdzieś na dworku. Po krótkim czasie pojemnik ulega rozkładowi. Wtedy napewno nie uszkodzimy naszego skarbu!!!
 
C

Canabis_16

Guest
Tak,tak koleszka wyrzej>qbik< ma racje. poco chodować na aut w doniczce kiedy można wsadzić ją do ziemi a tam korzenie lepiej sie rozwijają niz w doniczce a co za tym idzie rośliny lepiej rosną....
 

rycerz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
71
Buchów
0
a co sadzicie zeby zrobic sadzaki w papierowych malutkich daniczkach a potem zeby ja wkopac razem z daniczka :scratch: :tongue: :rendeer: :king:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Witam jestem tu nowy ale co do doniczek to mam takie zdanie.
Przedewszystkim to doniczka na dworze jest narażona na promienie słoneczne, a co za tym idzie szybsze wysychanie ziemi.
Druga sprawa to to iż ogranicza rozwój korzeni, a czym korzeń jest większy tym silniejsza jest roślina. A przecież o to chodzi - ma być silna i dać duże plony!!! :bounce:

ale mi chodzi o bardzo bardzo duzo doniczki
 

Radzio

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2006
Postów
27
Buchów
0
A ja zienie temat i zapytam sie kiedy zaczynacie sadzić w ziemie sadzonki thx z góry pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół