nasiona marihuany

Salvia divinorum

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Witam
Co sadzicie o salvi?? Kumpel od pazdziernika bedzie zakladal mala uprawe...sam sie nad tym kiedys zastanwialem ze skoro legalne to moze...ale czytajac trip raporty to wychodzi na to ze to ze to niezly mozgo***...na mojej i tak lekko zachwianej psychice :cyclops: nie mialo by to pewnie dobrego wplywu;) a co wy na to?? bo ja na to jak na jesien;p...chodowal ktos juz, palil?
 
G

greenlife

Guest
nie nigdy niebawilem sie w salvie ale chyab niedlugo wezme sobei sadzonke do domu gdyz tez mnie osatnio zainteresowala
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
ja palilem, spalilem 1g suszu (0,7 a po przerwie 1 minitowej reszte i to neistety oslabilo efekt, ale ktos przyszedl i musialem przerwac palenie) po spaleiu pierwszej czesci czulem sie dziwnie, troche jak po ganji, tylko percepcja byla bardziej zachwiana, jakby wykrzywiona, dalsze dopalenie nic juz niestety nie dalo :(
pailem z bnoga i mimo to dym byl szorstki i cierpki, chcialo mi sie kaszlec, niedlugo planuje spalic pozostalego gieta (mialem 2) ale narazie niemama gazu do zapaln9iczki zarowej, tez myslalem o hodowli Salvii ale niestety niemam tych 40zl na sadzonke :(
 
R

Rider

Guest
znacie jakis dobry, zaufany market gdzie sylvke mozna kupic?? doradzajcie bo niemam pewnosci co do polskich a zeby nie starcic kabony a zagarnicznych jakos niemoge znalesc moze dlatego ze nieznam angilelskiego :oops: a najbardziej wiarygodny to wydaje mi sie www.coffeshop.pl to sugestia pospolicie ladnej nazwy co o tym sadzice? wogule kupowal juz to ktos??
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
ja kupilem 2g szuszu Salvii i 10g dream herba ziela jak najbardziej OK POLECAM
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
A skad mozna latwnąc nasiona salvii albo jakis juz wyrosięty krzaczek ??
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
zapytaj sie na coffeshop.pl powinni miec sadzonke, bo nieiwem czy gdzie kolwiek sa nasionka
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
wysle meila... ciekawe ile sobie za to beda cenili.
 
S

slash

Guest
BiaLy_MiS napisał:
A skad mozna latwnąc nasiona salvii albo jakis juz wyrosięty krzaczek ??

Stary,lepiej nie kupuj nasion bo to wałek .jakby na 100 hektarów uprawy było 1 dobre nasiono to by był sukces .Czytałem że ta rosnia nie rozmnaża sie nasionami ,tylko odszczepia sie ,czy jakos tak . Krótko mówiac : sadzonki only .
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...znalazlem kolesia ktory sprzedaje nasionka salvi...a gdzies od polowy wrzesnia moze sprzedawac sadzonki...za sazdonke sobie zyczy 50 zl z przesylka juz, plus uwaga 50 nasionek http://coffeshop.pl/sibiricus.html ...roslinka latwa w uprawie...nadaja sie znakomicie do jointow...

...koles jest wporzadku tylko teraz gdzies wyjezdza bedzie na pozcatku wrzesnia i bedzie robil sadzonki...ktore beda gotowe w ok polowie wrzesnia...

http://img392.imageshack.us/my.php?image=48hr5ai.jpg ...tutaj fota roslinki...tego mana

...mooooze sie skusze :twisted: :twisted: ...peacowo
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ta marihuanilla moze sie okazac niezla. Mieszac nia z gandzia. Sie zobaczy... moze sie skusze.
 
1

19(L)16

Guest
salvie mozna kupic w coffeshop.pl (wiem bo tam kupowalem) kosztuje 10zl za chyba 5gramow ale moge sie mylic...jak ja to spalilem na dwie osoby to stan byl podobny do najarania marichuanowego ale tak jak powiedziel chaszczu percepcja byla lekko wygieta.np wydawalo mi sie ze moje nogi maja kilka cm dlugosci. ogolnie jednak to spodziewalem sie czegos lepszego po przeczytaniu tripreportow,ale moze za drugim razem klepie lepiej :)
 
R

Rider

Guest
hymmm a palil ktos z Was extrakt z slavi ??? bo to moze sie okazac szczalem w 10 ktory pozwoli Wam i Mi :) przezyc faze poruwnujacom sie do tych z neuro_groove ...czytajac kilka TR. to moge smnialo powiedziec ze w wiekszosci to po tym extrakcie sie tak fazowali :wink:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
na coffeshop.pl sprzedaja to za 10 zylka a ile za przesylke bo bym sobie kupil.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół