nasiona marihuany

Sama woda z kurzym gównem...

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Canabis_16

Guest
Ema,Ema teraz ja pytam: Czy wystarczy zwązków mineralnych mojej roślince, jeśli będe ją podlewał jak tu na forum wiele razy pisano wodą z kurzym guwnem no chodzi mi o to czy to będzie dobre na wzrost wegetatywny jak i kwitnięcie. Np będe podlewał rośliny raz w tygodniu właśnie taką mieszanką czy to wystarczy żeby rośliny rosły zdowe i w pełni sie rozwijały przez całe swoje życie. Powtarzam jeszcze raz >sama woda z dodatkiem kurzego guwna<????.
Za odpowiedzi z góry dzięki...
 
S

sdfsdf

Guest
no to bedzie dobre :) tylko uwazaj bo wlasnie kurze gowno jest mocne i moze Ci wypalic roslinki :/ wiec lepiej w nie za duzych ilosciach tego gownienka :p raz na tydzien bedzie dobrze ale nie za mocne powtarzam jeszcze raz! ale w jakich dokladnie ilosciach to niewiem ile sie daje ale tez bede to stosowal na out-cie!
pozdro!
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
lepiej nawozem , takie nawet ok. są za 6zł
 
S

sdfsdf

Guest
no fakt! ja kupilem biohomusa za 4,5zl do roslin kwitnacych w ogrodniczym :p
no ale na out bede podlewal gownienkami :]
 
C

Canabis_16

Guest
Chodzi mi o to czy taki nawóz woda+kurzak wystarczy roślinie żeby się całkowicie rozwijać jeśli nie będe dawał im żadnych innych nawozów. Czy roślinki będą zdrowe i będą pięknie kwitły bez żadnego innego nawozu tylko na samym >woda i kurze guwno<???
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
szczerze wątpie , gówna ewentualnie na dodatek, a nawóz musi być bo konopia
to tropikalna roślina
 
C

Canabis_16

Guest
No rozumiem cie na wsi mieszkam to i guwna i rużnych chemicznych mam w tonach ale z tymi chemicznymi to niechce ich uzywać za bardzo bo łatwo je przedawkować a w połączeniu z innymi to już całkiem moze być nieciekawie... :puker: W sklepie obok mnie jest nawóz >paprotka< sie nazywa czy coś takiego ale jest napisane na opakowaniu że to odchody dżownic czy jak sie tam te robale nazywają... Chyba to to samo co Biohumus tyklo nazwa inna jak myślicie????
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
No te odchody dzydzownic to za***isty nawoz i trudno go przedawkowac chociaz wiadomo jak sie chce to da rade;) a co do tego ile sie tego uzywa to powinna byc instrukcja na opakowaniu.
 
Z

ziolojaracz

Guest
Właśnie mi gołąb nasrał na parapet, zapas nawozu na miesiąc :cheers:
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
Właśnie mi gołąb nasrał na parapet, zapas nawozu na miesiąc
no to ładne gównienko ci musiał szczelić , chyba wilkosci pieści :smurfin: :tongue: :tongue: :thumright:
 
R

Re5p3kT

Guest
z kad wziasc nawoz kurzego gowna ?? czy mozna go samemu zrobic?? :smurf:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
ku**a , chyba nie wysrasz kurzego gówna :)
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Re5p3kT napisał:
z kad wziasc nawoz kurzego gowna ?? czy mozna go samemu zrobic?? :smurf:
ROTFL. zastanowiles sie nad tym co napisales?
yoyy napisał:
k****** , chyba nie wysrasz kurzego gów**
z takim poziomem inteligencjii to calkiem mozliwe... :D :D :D
 

ReggaeMan

Member
Rejestracja
Wrz 17, 2008
Postów
9
Buchów
0
O kurde, ale beka, nie wiem co wy palicie :p Kurze gówno zawiera dużo azotu, ale będę stosował na out ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół