nasiona marihuany

Same różności 100szt+ Os-y P.PESTKA PESTKOMANIA FAN BOOM i wiele innych Preze$ out

Wyszukiwarka Forumowa:

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
kilka sztuk doleciało a co do sionek Fana to już z 5 sztuk mi wyszło z ziemi;)


Póki co w miarę idzie po mojej myśli roślinki ładnie wychodzą zobaczymy jak będzie im na spocie.
Jak długo trzymacie mj w tych małych doniczkach? Albo inaczej jak długo max można je tam trzymać żeby nie zostały karłami?
 
S

ShelbyGT

Guest
Patrz od spodu, jak w dziurkach będzie widać korzenie to przesadzaj.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
daj znac jak z kielkowaniem pech od fana, bo u mnie lipa trochu, jedna z 6 lub 7 wyszła
Co do kiełkowania pestek Fana na chwile obecna z 20 sztuk wyszło 5

Co do obecnych postępów?
Wysadziłem na spota NO NAME i Outdoor mix GGS razem poszła na spota 26 sztuk roślinek.
Co do spota jestem trochę zawiedziony na połowie spota okazało się że na pół sztycha i jest piasek ale cóż zrobić dosypałem troche lepszej ziemi i mam nadzieje że będzie dobrze.
Do ziemi spotowej dodałem obornik bydlecy, azofoske i dolomit i kilka garsci ziemi, wymieszałem to i pod każdego krzaka wsypałem około garść tej mieszanki.
Zawiodłem się również na ziemi którą kupiłem do kiełkowania...
Robi się z niej skorupa i wcale nie trzyma wody, nawet jak się ją przeleje to w srodku jest sucha jak pieprz...
No cóż na błędach człowiek się uczy
Kolejny UP z fotkami nie długo i z kolejnym spotem=]
buch z wami
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
trzeba było ziemię z Biedry zakupić. Relacja ceny do jakości uważam że jest okej :) Pozdro, będzie dobrze
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
trzeba było ziemię z Biedry zakupić. Relacja ceny do jakości uważam że jest okej :) Pozdro, będzie dobrze

W zeszłym roku ziemia z biedry była ok w tym roku jest do dupy taka sama jak napisałem wyżej. Co sklep to ten sam worek a ziemia inna zależy jak się trafi, jak z chlebem haha w jednej ok a w drugiej wczorajszy hehe jak to w marketach
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
byłem dziś na spocie powiem że szału nie ma z 7roslin zostało albo rozkopanych albo uschły reszta ok chociaż wolno rosną pewnie ziemia lipna. 1 spot rewelacja nie jest pora na następny okaże się jak pojdzie
Pozdrawiam
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Mini up po długim czasie.
Do początkowej listy Nasion doszły:
- GGS Purple Maroc x G13 - SemiAuto
- Cube Af-y
Fotki ze szklarni zostawiłem w niej praktycznie same automaty
Pestki od Boom, Turi, BIg dady, Fun, chory królik poleciały na 5 spotów łącznie około 80szt
W szklarni zostały Afy od Pestkomani, Pan pestka, Cube af Ganja farmer, Kannabisek GGS,
Jeśli chodzi o Afy to z każdej odmiany pewnie zostawię jedna sztuke w szklarni na pewniaka a reszta poleci tez na spota.
Co do mojej taktyki na ten rok to w szklarni podjełem decyzje o sadzenie w doniczki z tego względu że jak tylko sie gdzieś zwolni miejsce to bedzie można je przestawić czego nie mogłem zrobić w zeszłym roku i zrezygnowałem z sezonów w szklarni same Auto lub pół auto.

Jeśli chodzi o spoty to zlikwidowałem kila męskich roślin od Turi i Big daady i Fana( z tym że od Fana ze wszystkiego co miałem wyszło około 7 roślin z czego jeszcze 2 okazały sie meskie) łacznie około 11szt a co do reszty to standardowo jak to na spotkach to zajaczek to sarenka =] taka natura ze ciągnie je do dobrej trawy heheh







 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
CREAM MANDARINE AUTO obciełęm głownego topa juz jest dobry a dół musi jeszcze dojść
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Ładny topek :) A jak tam Ci idą panny od Big Daddiego?

Afy idą w górę kilka okazało się męskich a reszta już powoli zaczyna kwitnąć dana spocie a po nocy to lipa ze zdjęciami. Jeszcze mam 2sztuki w szklarni
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Piękne topki, tylko czemu tak ubogie te upy dodajesz? <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół