nasiona marihuany

Sami

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jose

Guest
zaczynałem w towarzystwie ale teraz baaaaardzo często palę sam. Ma to zarówno wady jak i zalety.

banan

Well-known member
Weteran
Buchów
2
mozesz troche posiedziec sam w spokoju na kompie/tv,wczuc sie w ksiazke ktora czytasz i wogule wyciszyc co tez jest bardzo przyjemne :thumright:

Apollo

Well-known member
Weteran
Buchów
1
palic samemu jest na wypasie sam w domu full music lob na lonie natury :) :queen: :geek: :pr:

banan

Well-known member
Weteran
Buchów
2
ja tam wole w domu,np z rana jak nikogo nie ma w domu,wlaczyc reggae,zrobic sniadanko itd :geek:

D

Di-O

Guest
jaranie samemu ma plusy, ostatnio sie za***alem i w postala 2 pogralem ;p heee brechowa gierka, czasami jak sie zpufam to zrobie jakis mixtape albo bicik, ale po ciezkim dniu nie ma to jak skrecic jointa, u***ac sie na wyrze, zalaczyc muze i sie relaxowac xD

B

blancik

Guest
Mr. Cannabiz, wszystko zależy tylko i wylącznie od siebie samego, jak so dobrze wkręcisz paląc samemu to super, jak z kimś, to również super.

rudy

Well-known member
Buchów
0
jak mam towar i nie mam kogos do palenia to wole poczekac az ktos sie znajdzie a nie palic sam bo ch***wo jest samemu

durielek

Well-known member
Weteran
Buchów
0
ee tam pierniczycie pelenie z kims ma swoje uroki i samemu takze!!ja lubie zapalic ze znajomymi dla smiechawy ale czasami w domu dla relaksu tez sobie lubie zapalic!!

R

rasta

Guest
he....ja palę wylącznie dla rozluźnienia i nie ma znaczenia czy będę w toważystwie czy sam, faza jest zawsze taka sama. luzik po spaleniu się.....hehe.....

banan

Well-known member
Weteran
Buchów
2
dokladnie.z ziomkami mozna przypalic dla zabawy,smiechawki itp a samemu dla relaksu :bounce: peace

Di-O jaki polecasz program do robienia bitow/mixtape'ow??? bo nie wiem w czym zaczac sie bawic :thumleft: jak cos polecisz bede wdzieczny :tongue:

C4

Well-known member
Weteran
Buchów
0
Ja bardzo często palę sam, za***iscie sie medytuje, gorąco polecam

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół