nasiona marihuany

samobojcy

Wyszukiwarka Forumowa:

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Sam nie raz miałem myśli samobójcze, ale przechozdily z czasem. Uważam, że nie ma to większego sensu, bo problemy są czasem tylko pozorne lub mijają z czasem.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
jeszcze da sie zrozumiec ludzi ktorzy maja mysli samobojcze, bo przytlaczaja ich problemy... ale cos takiego:

W lutym amerykańska policja aresztowała Geralda Kreina. Przez pięć lat przygotowywał seksualną orgię, która miała zakończyć się zbiorowym samobójstwem. Krein namówił część z ponad trzydziestu kobiet, z którymi korespondował przez sieć, aby odwiedziły jego dom w Oregonie podczas walentynkowego seksparty. Na koniec wszyscy mieli się powiesić - oczywiście nago. Gospodarz zbudował w domu specjalną konstrukcję, która według niego mogła utrzymać ciężar nawet pięćdziesięciu wiszących ciał.

bez komentarza
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Heh... nie, to nie dla mnie... Za duzo blantów do spalenia , piw do wypicia i grzybów do zjedzenia...
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Idiotyzm ci ludzie sa juz chorzy i tyle jak mozna cos wogole takiego wymyslic
 
Y

young_buddah

Guest
naprawdę szkoda życia na takie opcje, tyle nie zdążymy odkryć bo mamy jakiś jeden problem, z którego na pewno jest wyjście inne niż odebranie sobie życia.

:flower:
:jocolor:
:queen:
i inne :D
 
S

Scoin

Guest
Chyba każdy z nas ma często myśli samobójcze. Wiem sporo o tym bo sam często takie mam ale przechodzą mi bo wiem że sobie zmarnuje (o ile mozna tak powiedzieć) młodość a wkońcu jest jeszcze tyle przyjemnosci przede mną więc szkoda byłoby ich nie doświadczyć :D
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ja jestem tylko ciekawy jak ten kolo zdobyl relacje samobojcow... zryty kolo
 

.:Kudłaty:.

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2006
Postów
10
Buchów
0
:silent:

[ Dodano: 2006-04-20, 22:12 ]
ciekawe jak ten kolo namówił te idiotki na takie cos
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Scoin napisał:
Chyba każdy z nas ma często myśli samobójcze. Wiem sporo o tym bo sam często takie mam ale przechodzą mi bo wiem że sobie zmarnuje (o ile mozna tak powiedzieć) młodość a wkońcu jest jeszcze tyle przyjemnosci przede mną więc szkoda byłoby ich nie doświadczyć :D


Wyobraż sobie ze ja nie mam..... ale zawsze uważałem ze jestem inny;D
 
D

detektyw rutkowski

Guest
no to co, w sobote impreza u mnie, tylko przynieście swoje sznury hehehe
 
P

predator

Guest
też miałem myśli nawet próbowałem wypiłem jakieś gówno tylko pusciłem pawia :puker: kiedyś niedaleko mnie (woj.podkarpackie) na solinie (może ktoś kojarzy) koleś skołczył z tamy z tej strony gdzie niema wody!! przeżył połamał kilka kosci ale była zima tak sie kończy zawiesc miłosna :sunny:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
W moim wieżowcu każdego roku przynajmniej jeden koleś skacze... Czemu? A c**j wi...
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
moja kolezanka 2 lata temu skoczyla z 6 pietra... do tej pory nikt nie wie dlaczego to zrobila. W nocy przed tym wydarzeniem (skoczyla rano) wysyłała wszystkim znajomym sms'y o tresci "juz mnie wiecej nie zobaczysz. Zegnaj". Patrzyłem na jej smierc. Widzialem jak po skoku lezala na chodniku. Widzialem drgawki, ktorych dostala. Widzialem jak probowali ja reanimowac. Widzialem jak po reanimacji przeniesiono ja do ambulansu. Niestety nie dojechala do szpitala. Pozostawila po sobie tylko list do rodzicow.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół