• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Samsung LM301h od Kingbrite - mój wynik grow

Koloo

New member
Buchów
0
Temperaturę miałem wysoką kolego ponieważ zrobiłem obieg zamknięty powietrza by nie marnować dozowanego CO2. W pozniejszym czasie wleciał osuszacz powietrza bo wilgotność byla wysoka, powyzej 70%. Kupiłem osuszacz który jest kondensacyjny a i tak podbijał mi temp o kilka stopni, dlatego temperatura była w namiocie wysoka.
To były pełno sezonowe odmiany. Dasz radę kolego @Wingu . Sterowniki daj sobie poza boks.
Siema, mam parę pytań , ledy dają dużo ciepła ? (Chciałbym zastąpić hps 600 ze względu na temp.) Gdzie można ten panel kupić , ? I myślisz że bez CO2 wynik był by duzo gorszy?

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Buchów
266
Odznaki
2
Zależy ile tych ledów ale ciepła dają mało. Możesz sam zrobić. Jeśli nie masz doświadczenie CO2 dużo ci nie da.

Góra Dół