nasiona marihuany

Samsung LM301h od Kingbrite - mój wynik grow

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Siema
Box był szczelnie zamknięty tylko podczas 'dnia' roślin, rośliny co2 zużywają tylko podczas 'dnia', noca wykazują zapotrzebowanie na tlen.
 

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Zrobilem obieg zamkniety wentylacji i ona pracowała caly czas, podczas dnia dozowalem CO2 a noca miałem zwykły obieg świeżego powietrza. Bez filtracji powietrza, raz dwa będą Ci się unosiły te 'pyszne' aromaty w powietrzu które pożądamy ?
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Kurde to mi to nic nie da w takim wypadku :/ taki obieg nie załatwi mi temp. i wilgotności,
Wilgotności nie, ale temperaturę zbije. Im dłuższa rura po za namiotem tym lepiej.
a pchanie do takiego BOX-a klimatyzacji to nonsens :/
Klimy może i nie, ale wykorzystać bebechy z lodówki, czy osuszacza(zasada działania i funkcjonalność ta sama) i załatwić można sprawę wilgoci i temperatury. Zimną stronę do namiotu(chłodzenie i skraplanie wilgoci) a ciepłą poza. Rurki miedziane łatwo pociąć i polutować w razie potrzeby i dolutować wentyl, by dobić czynnika z puszki butanu do palników, czy zapalniczek.
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Przeczucie mi podpowiada, że trzeba 100-150W na 1mkw jeśli chodzi o temperaturę. Trzeba to sprawdzić, czy ogarnie prawie trzy metry. Albo zastosować dodatkowo tą rurę aluminiową na wlot i wylot, co też wpłynie na schładzanie i może wydoli. A jaka moc by zbić wilgotność, to nie mam pojęcia.
 

Koloo

Member
Rejestracja
Paź 12, 2021
Postów
17
Buchów
29
Temperaturę miałem wysoką kolego ponieważ zrobiłem obieg zamknięty powietrza by nie marnować dozowanego CO2. W pozniejszym czasie wleciał osuszacz powietrza bo wilgotność byla wysoka, powyzej 70%. Kupiłem osuszacz który jest kondensacyjny a i tak podbijał mi temp o kilka stopni, dlatego temperatura była w namiocie wysoka.
To były pełno sezonowe odmiany. Dasz radę kolego @Wingu . Sterowniki daj sobie poza boks.
Siema, mam parę pytań , ledy dają dużo ciepła ? (Chciałbym zastąpić hps 600 ze względu na temp.) Gdzie można ten panel kupić , ? I myślisz że bez CO2 wynik był by duzo gorszy?
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Zależy ile tych ledów ale ciepła dają mało. Możesz sam zrobić. Jeśli nie masz doświadczenie CO2 dużo ci nie da.
 

atowerq

Daję z siebie całe 30%
Rejestracja
Lip 15, 2020
Postów
633
Buchów
2,371
Odznaki
7
Połasiłem się na dwa panele Kingbrite X55 240w do boxa 1m2. Zobaczymy co z tego będzie. Na full mocy nie będą szły, szkoda grzać boxa.

IMG_20230424_111952_5.jpg

IMG_20230424_202543_8.jpg
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,067
S2b2f43c32b2d45db95c0ecbfdfbdce871.png


Raport od producenta.Jeśli to prawda to 1 na metra ujdzie. Średnia wartość strumienia jak na hps 400 w z magnetycznym balastem powinna być ?

2 na full z CO2. Na ile chcesz je ustawić?
70_80% max ?
 
Ostatnia edycja:

atowerq

Daję z siebie całe 30%
Rejestracja
Lip 15, 2020
Postów
633
Buchów
2,371
Odznaki
7
Raport od producenta.Jeśli to prawda to 1 na metra ujdzie. Średnia wartość strumienia jak na hps 400 w z magnetycznym balastem powinna być ?

2 na full z CO2. Na ile chcesz je ustawić?
70_80% max ?


Jak narazie weg 50% na panel, panny nastroszone ku górze fest. Odległość około 50cm od szczytów. Docelowo 70% - 80%. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu z temperaturą. Jak wyczuję lampkę to zrobię jakąś fotorelkę.

Bez CO2, jeszcze nie ten lvl. Za mało expa. Ostatnio trochę potknięć miałem.


Nie ten model akurat wyszukałeś. Mój Jest troszkę inny. Z tego co widziałem to trochę wersji mają, małe różnice. Małe dla mnie ale dla Ciebie pewnie nie :teasing-with-poking


kb-240w.jpg
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,067
Masz krople uva w nim.

Ps: CO2 to raczej butla a nie skilsy ..koszt butli i kilku przydasi, był grow gdzie wszystko było na oko inżynieria ( chwilę link ) czujnik DIY. Chyba, że mowa o układzie zamkniętym z osuszaczem i klimą. Dodatkowe koszty automatyka i hermetyzacja. ( Łatwiej box w box niż w jednym).
Nie chcesz przeinwestowac bo robisz byki które mogłyby zniwelować zysk na ?​

Eee.. sam nic nie robię a mam opinie :lol:

Na otwartym układzie z co2. Clu048 wysokie cri. + Kolorowy. Potem dokładka 2 clu058.

3 lata temu. Dawno dawno temu w innej galaktyce _ nic nie jest takie jak wtedy było.

Nie wiem czy to nie był pierwszy grow autora. Znikło mu się zapewne przejściowe hobby. ? Lampy budował, niezły majsterkowicz ( i świr na swój sposób? Chyba :) )​

 
Ostatnia edycja:

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Połasiłem się na dwa panele Kingbrite X55 240w do boxa 1m2. Zobaczymy co z tego będzie. Na full mocy nie będą szły, szkoda grzać boxa.

IMG_20230424_111952_5.jpg

IMG_20230424_202543_8.jpg
Daj mi jednego, po co ci dwa XD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół